HRBATŮV KOSTELEC

Poslanci uzákonili nový trest

5. 3. 2015 13:12 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Večeře s prezidentským párem, tak se jmenuje nový trest, který se dostal do nového Trestního zákoníku. „S trestem by mělo být nakládáno nanejvýš s rozvahou,“ komentuje novelu poslanec Kalousek.

Ačkoli není znovu zaveden trest smrti, přesto si zákonodárci pochvalují, že česká justice konečně dostala něco, co je opravdu odstrašující. „Už bylo načase,“ prohlásil Kalousek. "Pro mě není děsivá představa, že strávím zbytek života v kriminále, na to se připravuju už od dětství, ale s prezidentským párem na plese? To by mne poznamenalo na celý život a nejspíš bych si ho pak musel i vzít."

V Ústavu studia karmy při Filozofické fakultě UK došli k podobnému závěru. "Jediná minuta strávená v blízkosti prezidentského páru nenávratně poškodí vaši karmu, a to minimálně na dvacet inkarnací. „Je navíc jisté, že v příštím životě se narodíte jako slimák,“ upozorňuje Přemek Podlaha, který se nedávno takto reinkarnoval. "

Jediný trest, horší než večeře s prezidentským párem, který též zavádí nový Trestní zákoník, je společná noc. Podle zákonodárců jde de facto o trest smrti, zavalením.

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

Probuďte se! Blanka je tunel jako prase!

3. 3. 2015 13:21 - Čechistan - Standa Skandál

Tunel ono jméno pro finanční operace. Krnáčová si doposavad myslí, že Blanka je tunel pro auta. To je ovšem mýlka.

Pod lampou je nějvětší tma, tak zní ideologie projektu Blanka soudruha Béma.


Montéři s kterými jsme přišli do styku uváděli, že celá kabeláž v tunelu je zbytečně až dvojnásobně předimenzovaná, nicméně bylo jim vyhrožováno (dle jejich slov), jejich zaměstnavateli, že pokud si chtějí udržet práci ať mlčí.

Vzhledem ke strachu a mlčení mezi „pěšáky“ věříme, že celé je to od samého začátku podvod.

 

Krabice nouzového osvětlení s vysokým krytím, v řadě z nich bylo bahno.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Tři pilíře kariéry Adriany Krnáčové (ANO/#NE): kozy, pí*a a jebat vás!

2. 3. 2015 17:43 - Čechistan - Standa Skandál

Adriana Kartáčová se odhalila. „Sú ozaistná štětka“, tvrdí. Na magisráru hl.m. Prahy tak došlo ke změnám, sérii kokotů nahradí série kundiček. Není ale jisté, zda Adrianě nezacpou ústa právě kokotem namísto peněz.

Adriana se nestydí a dává,
a co to tomu kom?
a co tě to zajímá, když tobě nedává?
naser si do rúk a běž si po svém dom.

Adriana se nestydí a prodává,
a co to má na pultě?
kozy, lejtka, piča a dává
Chodí s každým na kutě!

Adriana se nestydí a prodává,
i hajzlem nezhrdne,
gel i šprcky vedení Strany dodává,
hlavně ať to nedrhne.

Fuck you ALL!
Fuck you ALL!
Fuck you ALL!
Na postupku je análl.

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky

Blanka těsně před otevřením zvlhla. Možná se dočká rekonstrukce.

26. 2. 2015 18:08 - Čechistan - Standa Skandál

O tom, že Blanka těsně před otevřením zvlhla se zmínila s ruměncem na tváři poprvé Adriana Kartáčová (ANO), doslova řekla: "je to díra, jako každá jiná, tak co chcete! Prostě to vysušíme!".

Tunel Blanka se potýká s dalším zpožděním otevření. Tentokráte termín zastupitelstvo Hl.m. Prahy hledá ve hvězdách. Blanka se totiž možná dočká Velké říjnové rekonstrukce.

Jelikož se Blanku nedaří uvést do provozuschopného stavu tunelu a funguje spíš za účelem tunelování rozpočtu Prahy, na stole je už několik návrhů na její rekonstrukci.

Mluví se o říjnu 2015. V návrzích jsou zatím tři a to: předělat tunel na Nákupní Galerii NC Nudle (prosazuje SKANSKA), Zeblení Prahy 6 se ale přou za sociální využití tunelu a to jako mědený důl volně přístupný bezdomovcům (mědi je tam prý na 100 let težby pilkami a pilníky, jejich velikost bude omezena normou EU).

Jiní zástupci z Prahy 1 Zeblení prosazují variantu odvodnění Vltavy za Barandovským mostem. Vltava by se  přečerpávala Strahovským tunelem, a poté nechala stéct Blankou do Troji, kde by byla symbolická Pražská Punkevní Vyvěračka. "Prý bychom tím trumfli moraváky, kteří to v Blance spolu se Slováky a Ukrajinci oddřeli. Navíc by ze suchého koryta vzniknul další prostor pro stavbu Nákupních Galerií, Nákupních Parků a garáží na auta, kterých je v Praze nedostatek." vysvětluje Petr Promočil ze Zeblení.

„Byl by to pěkný pomník boje za Svobodné Česko a Svobodnou Moravu“, komentuje návrh Punkevní Vltavy Jiří Dojebal z hnutí Je to k Zeblení za Prahu 5.

Aktualizace:

Na stůl zastupitelstva v noci dopadl ještě jeden návrh: Blanku proměnit v garáže „vraků“. Ale zatím není jasno. Boj o místa svádí největší český šmelinář auty AAA Auto Praha a o svou troubu se pře i Škoda AUTO s Hundai, kteří nevím kam s nadvýrobou a nestačí jim už vlastní pozemky, které jsou pokryté auty ve dvou vrstvách.

Mluvčí Škoda AUTO a Hundai tvrdí, že umístěním jejich „leštěných nových vraků“ by zastupitelstvo získalo alespoň v novinách, protože tunel by byl konečně plný pěkných nových aut a zároveň by nehrozilo nebezpečí pro živé řidiče. Figuríny za volant prý Škoda Auto dodá.

Americký dědek Špaček z podhradí vytrvale prosazoval variantu nejdelšího McDonadu na světě, ten se ale neujal.  

Kabely z Blanky mezitím tiše kradou Kaše s Pokorným z Elpringu.

Ze zápisníku J.X.Měneseda z roku 2009 se dočteme:

"...Ovšem my lingvisti samozřejmě ono zakopané čertovo kopýtko už dávno tušíme. Už ten název! Freudovská analýza dává tušit, na co Pavlík Bém kromě díry do veřejných rozpočtů myslel. Ještě že protržením blanky v pražské panenské přírodě teče jen vlhko a ne krev! Možná to Kartáčová zachrání - ale pochybuju, že je panna a pokud ano, sotva půjde se svou Blankou na trh!..."R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.