HRBATŮV KOSTELEC

V Česku probíhá revoluce, míní Sobotka

16. 3. 2015 10:52 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Christian Dior či Calvin Klein? Tato otázka nesmiřitelně rozděluje českou veřejnost i ČSSD. Sněmovna se teprve nad ránem dokázala shodnout při hlasování o Zákonu o spodním prádle, nebo-li takzvaném Sobotkově služebním zákonu a zákon schválila. Prezident Zeman ho však ihned poté vetoval a zmařil tím celonoční jednání Sněmovny.

Podle mluvčí České televize jde o bezprecedentní útok na nezávislost veřejnoprávní televize, který za dobu její existence v demokratické společnosti nemá obdoby. Jak útok souvisí se Zemanovými slipy, neozřejmila.

Podle Miloše Zemana bychom měli podporovat český průmysl, „a to ani Klein ani Dior není,“ řekl na tiskové konferenci minulý týden. „Zahraniční nadnárodní mafie nám nebudou diktovat, jaké slipy máme nosit, my máme svoje,“ prohlásil dále Zeman.

Podle mluvčí České televize jde opět o bezprecedentní útok na nezávislost veřejnoprávní televize, který za dobu její existence v demokratické společnosti nemá obdoby, snad vyjma toho předchozího. Jak útok souvisí se Zemanovými slipy, neozřejmila.

„Až bude Dior vyrábět cigarety, milerád si krabičku koupím,“ zakončil Zeman svým nezbytným bonmotem. 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!

ŠOK: V letišti Václava Havla našli mrtvou, 13 let starou prostitutku!

14. 3. 2015 15:51 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - V dosud uzavřené 13. komnatě, v posteli Václava Havla našly uklízečky mrtvou prostitutku.

Dagmar Havlová dala nedávno svolení v pátek 13. otevřít dosud uzavřenou 13. komnatu po svém manželovi Václavu Havlovi. Překvapení, které našly uklízečky v posteli Václava Havla bylo šokující. Uklízečky se jaly postel přestlat, ale při rozstílání a výměně zpráchnivělých matrací objevily v dlouvůžkové posteli na dně  schovanou mrtvou doslova mumifikovanou ženu. Lékař Pavel Vysušil i sexuolog Radim Puzel se domnívají, že jde o pohřešovanou prostitutku, kterou si Havel oblíbil a pak náhle zmizela bezestopy.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.Dagmar Havlová se zhroutila. Ošetřující psychiatr Havlové navrhuje její úplnou rekonstrukci a přestavbu.

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

Poslance a úředníky v Bruselu po roce 2060 nahradí superpočítače

13. 3. 2015 20:10 - Čechistan - Standa Skandál

Docent Vrána na své automatické univerzitě dostal grant na vývoj plně automatické zákonodárné moci na bázi umělé inteligence. Bude pracovat i na výkonné a špionážní.

"Člověk měl, má a bude mít vždy postranní úmysly. Jedině nasazením superpočítačů, které zcela objektivně vypočtou všechny detaily našeho života můžeme přežít", obhajuje superpočítače a umělou inteligenci Doc. Vrána.

"Náš systém bude napojený na monitoring počasí, osevní automaty a bezpečnostní složky čímž zajistí objektivní návrh zákonů, pravidel a vyhlášek, které musí lidé dodržovat.  Už teď vyprodukuje Brusel tolik vyhlášek, že se v tom nikdo nevyzná - a pomocí právě budou superpočítače, které na dotaz odpoví co máme dělat, kdy zasít, kdy sklidit a kdy hnojit", vysvětluje pokročilou inteligenci systému a slibuje dokonce propojení s kamerovým a špionážním systémem dronů, kteří zkontrolují pořádek ve městech.

„Říkáme mu Moby Dick“, usmívá se Vrána a loučí se s námi v novém Maserati.

Washington v roce 2050

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!

Zlín se přejmenuje po 25 letech na Havlov

5. 3. 2015 22:39 - Čechistan - Standa Skandál

Po překročení hranic ČR osvobozeneckých vojsk NATO, bude Zlín přejmenován.

Václav Havel jakožto symbol svobody bude ukotven ve jméně města velkých mužů.

Zlín, který se jmenoval za bolševické ruské diktatury Gottwaldov se přejmenuje znovu a tentokráte ponese jméno Osvoboditele a národního hrdiny Václava Havla, který se zasloužil o vybudování svobodného kapitalismu v České Republice.

Nové jméno Zlínu navrhla dát Organizace pro údržbu ostatků a odkazu Václava Havla in memory, která prosadila řadu projektů od Letiště, přes lavičky, koše, tabule a viry.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.
R.E.K.L.A.M.A