HRBATŮV KOSTELEC

Úsvit se dál štěpí. Šéfovi klubu se rozpadla osobnost

4. 4. 2015 18:30 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Jediný člen poslaneckého klubu Úsvit přímé demokracie, Marek Černoch, tedy jeho tři osobnosti, zakládají vlastní stranu. 

Nutný podpis pro vznik nové partaje Černoch již má, každým dnem tak může požádat Ministerstvo vnitra o registraci. Jediný problém ministerstvo vidí v rozštěpené osobnosti lídra. Ten kvůli tomu již požádal Ústavní soud o uznání svých osobností za legitimní. 

K nové straně se poté chtějí připojit i další osobnosti, říká Marek Černoch.

Dle agentury STERN získá strana v příštích volbách patnáct křesel v Poslanecké sněmovně. Čtrnáct z nich však zůstane neobsazeno.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.

Ministerstvo financí zřídilo fond na likvidaci korupčníků

4. 4. 2015 00:14 - Čechistan - Standa Skandál

Ministerstvo financí zřídilo fond vyplácení nájemných odstřelovačů na likvidaci korupčníků. Nový přístup má radikálně snížit náklady na procesy.

Andrej Babiš nakonec prosadil zbrusu nový přístup takzvaného „zrychleného řízení“ se všemi korupovanými úředníky a jejich korupčníky.

Všechy prokazatelně předražené zakázky budou nově vyřizovány:
- předražení a zpronevěra nad 10mil Kč: zastřelení sniperem mimo soud (outsourcing z ukrajiny a ruska vyjde na 150-200 tis Kč na hlavu)
- předražení a zpronevěra do 10mil Kč: useknutí ruky a vypálení značky.

Ministerstvo si od novely slibuje, že bude stačit poprava prvních sedmi v případu Opencard a Blanka a bude klid zase na deset let. Interně se operaci říká „Sedm statečných“ co položí život ve jménu státu.

Amen.

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

Oprýskané lavičky Václava Havla nikdo nechce

30. 3. 2015 13:12 - Čechistan - Standa Skandál

Lavičky Václava Havla všude chátrají, nikdo o ně nemá zájem. Prý se na nich už nehodí ani sedět.

Kontroverzní projekt laviček Václava Havla, s kterým přišel česko-ruský velvyslanec ve Spojených státech amerických Petr Gandalovič, který oslovil světoznámého architekta a designéra Bobříka Šípka s žádostí, aby vytvořil veřejné umělecké dílo, inspirované osobou a demokratickými ideály zesnulého osvoboditele a prezidenta Václava Havla. Prof. Bobřík Šípek v roli hlavního architekta správy Pražského hradu pracoval v letech 1992-2002 na obnově hradních interiérů a věnoval nespočet uměleckých děl svému blízkému příteli, prezidentu Havlovi, který v dokumentu Občan Havel, autorů Pavla Kolteckého a Miroslava Pánka, mapujícím mediální sračky, vysral přání, aby si ho lidé s designem a uměleckými artefakty a relikviemi Bobříka Šípka podvědomě spojovali.

Právě o Freudovské podvědomé vytěsňování a manipulace u laviček jde především. Ovšem po rozšíření nákazy virem CH77-N došlo k odstraňování relikvicjí Havla. Lavičky i Havel se teď válí doslova na smetišti dějin.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

Lavičky nechtějí ani Svobodní Zahrádkáři na jejich vyšperkované zahrádky, jen bezdomovci na nich nacházejí útočiště před nepřízní psích výkalů na chodnících.

Lavička Václava Havla jako útočiště bezdomovce

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.V Česku probíhá revoluce, míní Sobotka

16. 3. 2015 10:52 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Christian Dior či Calvin Klein? Tato otázka nesmiřitelně rozděluje českou veřejnost i ČSSD. Sněmovna se teprve nad ránem dokázala shodnout při hlasování o Zákonu o spodním prádle, nebo-li takzvaném Sobotkově služebním zákonu a zákon schválila. Prezident Zeman ho však ihned poté vetoval a zmařil tím celonoční jednání Sněmovny.

Podle mluvčí České televize jde o bezprecedentní útok na nezávislost veřejnoprávní televize, který za dobu její existence v demokratické společnosti nemá obdoby. Jak útok souvisí se Zemanovými slipy, neozřejmila.

Podle Miloše Zemana bychom měli podporovat český průmysl, „a to ani Klein ani Dior není,“ řekl na tiskové konferenci minulý týden. „Zahraniční nadnárodní mafie nám nebudou diktovat, jaké slipy máme nosit, my máme svoje,“ prohlásil dále Zeman.

Podle mluvčí České televize jde opět o bezprecedentní útok na nezávislost veřejnoprávní televize, který za dobu její existence v demokratické společnosti nemá obdoby, snad vyjma toho předchozího. Jak útok souvisí se Zemanovými slipy, neozřejmila.

„Až bude Dior vyrábět cigarety, milerád si krabičku koupím,“ zakončil Zeman svým nezbytným bonmotem. 

 

 

R.E.K.L.A.M.A