HRBATŮV KOSTELEC

Norsko bojuje proti příbuzenským křížením, uvedla liltevská televize v pořadu Eugenika organizace Norwegian-Gestapo

13. 4. 2015 19:44 - Čechistan - Standa Skandál

Norská sociální organizace Gestapo (s krycím názvem Bravernet) nově odebírá děti cizincům a dávají je do péče norským rodičům kvůli očištění rasy. Norové jsou prý degenerovaní a hrozí jejích vymření.

Pořad nazvaný Hodina s gestapačkou kRútou se zabýval záležitostí moderní norské sociální služby Norwegian-Gestapo. "V Norsku jsou litevské děti odebírány svým rodičům a prodávány do Norska. Litevské děti jsou totiž v Norsku velmi vyhledávaným zbožím, kvůli obavám ze vzniku degenerovaných mutantů", vysvětluje aktivity Norwegian-Gestapa kRrúta.

„V Norsku je zcela nejnižší porodnost a vůbec největší příbuzenské křížení na světě, doslova se tam šuká v rodinách“, popisuje znepokojivou situaci v norských rodinnách sociložka Jebavá. Také se tam rodí obrovské procento dětí s Upovým i Downovým syndromem a dalšími vrozenými vadami, například modroocí." řekla Osliznová moderátorce pořadu kRrútě Mikelekevipičutkové.

R.E.K.L.A.M.ADeník The Global Post v souvislosti s kontroverzním odebíráním zahraničních dětí norskou sociální službou Norwegian Gestapo zmínil i nedávný výrok českého prasedenta Milouše Eemana. Ten prohlásil, že se Norové chovají „jako sviňský nacisti z NSDAP a vložky SS“, když nedovolují Češce Evě Braunové-Hnědé souložit při schůzkách se čtyřmi odebranými syny takříkajích po česky i přes to, že v Norsku je incest národní tradicí, což většinou přináší děti takzvaně Down.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Události dne v kostkách

10. 4. 2015 09:27 - Čechistan - Standa Skandál

Hrbatův Kostelec přináší výčet událostí dne z české i světové kotliny.

Tunel Blanka se opět propadl. Tentokráte v žebříčku nejpředraženějších tunelů městského rozpočtu. Opencard se vyšplhala na první pozice.

Kousek u Brna vjela opilá řidička v 80 km rychlosti do hromady hnoje. Auto zmizelo a řidička se v hnoji zadusila. Našli jí jen díky upadlé SPZ.

Le Penová popřela otcovství svého otce. Šéfka francouzské extrémní nacionalistické Národní fronty Marine Le Penová vyzvala svého otce aby se přiznal, že není její otec a žádá svou matku in memoriam, aby se přiznala s kým se to tehdy zčuchla. Matka Le Pennové označila výroky dcery za extrémní a sama si nevzpomíná, že by vůbec někdy měla dceru.

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.Průmyslová výroba v únoru raketově zrychlila růst na 0,5 procenta z lednových 0,35 procenta. Přispěla k tomu hlavně výroba záchodových mís Président, produkce opia klesala.

Třináctiletí chlapci v dětském domově sexuálně znásilnili vychovatelku a chtěli ji upéct.

V Brně se definitivně rozpadla brněnská frakce ISILu po sebevražedném úmrtí J.X.Měněseda, frontmana a zpěváka hardcorepunkfolkrockové skupiny IS.

MUDr. Nemocná prodala rekordních 15548 kursů "Staňte se slavým." Nejvíce táhla Bartošová 2D in memoriam.

Barrack Obama po shlédnutí výsledků americké ekonomiky zbledl. Načež označil východno-turkmeno-uzbekisán za největšího nepřítele a škůdce USA.

Na Mladoboleslavsku se narodily dvě bezejmenná koťátka bezdomoveckému páru.

Luděk Sobota se tradičně svlékl.

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

Tomino Okramura 3D je obviněn ze sexuálního zneužívání mladistvých!

5. 4. 2015 10:29 - Čechistan - Standa Skandál

Policie zadržela Tomino Okramuru kvůli podezření sexuálního zneužívání mladistvých.

Policie ČR již dlouho sleduje sexuání choutky Okramury, který je po rozvodu a aktuálně oficálně chodí s dvacetiletou studentkou. Existují prý důkazy, že měl styk s mladšími, dokonce i nezletilými děvčaty.
Navíc si potrpí snad jako všichni japonci na speciální praktiky, například močení na obličej!

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.Okamura je znám svými fašistickými výroky o nepřiznání důchodů tomu kdo neporodí dítě a tak se zřejmě snaží o zplození co nejvíce potomků, aby měl důchod bohatý. Na porod ale čeká marně, možná uvažuje o přeoperování na ženu, aby mohl své ideologii dostát.

Tomino Okramura je český podnikatel a politik slovensko-moravsko-japonsko-korejsko-vietnamského původu (tedy pouliční směska), synem vietnamsko-korejské prostitutky a slovensko-moravsko-japonského klienta, viceprezident Asociace český zjev. Od října 2013 je členem Posranecké sněmovny, do níž kandidoval v předčasných volbách z pozice lídra hnutí Úslint na západočeské kandidátce. Zvolením mu zanikl mandát senátora, který vykonával jako nezávislý od října 2012 v obvodu Havlov.

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

Úsvit se dál štěpí. Šéfovi klubu se rozpadla osobnost

4. 4. 2015 18:30 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Jediný člen poslaneckého klubu Úsvit přímé demokracie, Marek Černoch, tedy jeho tři osobnosti, zakládají vlastní stranu. 

Nutný podpis pro vznik nové partaje Černoch již má, každým dnem tak může požádat Ministerstvo vnitra o registraci. Jediný problém ministerstvo vidí v rozštěpené osobnosti lídra. Ten kvůli tomu již požádal Ústavní soud o uznání svých osobností za legitimní. 

K nové straně se poté chtějí připojit i další osobnosti, říká Marek Černoch.

Dle agentury STERN získá strana v příštích volbách patnáct křesel v Poslanecké sněmovně. Čtrnáct z nich však zůstane neobsazeno.

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.