HRBATŮV KOSTELEC

Róbert Flico se dohodnul s Norskou premiérkou Urna Solbergovou na vývozu genetického materiálu

14. 4. 2015 13:40 - Čechistan - Standa Skandál

Při návštěvě Norska dohodnul Flico memorandum o vývozu genetického materiálu pro Norsko, které trpí příbuzenským křížením.

Slovenský teriér se opět projevil jako prozíravý obchodník, který umí reagovat na poptávku. Při aprílové návštěvě v Norsku se dohodnul s norskou vládou na vzájemné výměně části občanů pro metodické eugenické přešlechtení části nejzdegenrovanejší části norské populace. Flico tuto problematiku dlouho studuje, zvláště pak z publikací Rockefeller Foundation, a Josifa Mengeleho. Sám Flico si nejvíce oblíbil publikaci z roku 1935: Nuremberg racial hygiene laws.

R.E.K.L.A.M.A

Sociální služba Norwegian-Gestapo (krycí název Bravenet) vypraví první vlaky již příští týden.

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.
R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

Norsko bojuje proti příbuzenským křížením, uvedla liltevská televize v pořadu Eugenika organizace Norwegian-Gestapo

13. 4. 2015 19:44 - Čechistan - Standa Skandál

Norská sociální organizace Gestapo (s krycím názvem Bravernet) nově odebírá děti cizincům a dávají je do péče norským rodičům kvůli očištění rasy. Norové jsou prý degenerovaní a hrozí jejích vymření.

Pořad nazvaný Hodina s gestapačkou kRútou se zabýval záležitostí moderní norské sociální služby Norwegian-Gestapo. "V Norsku jsou litevské děti odebírány svým rodičům a prodávány do Norska. Litevské děti jsou totiž v Norsku velmi vyhledávaným zbožím, kvůli obavám ze vzniku degenerovaných mutantů", vysvětluje aktivity Norwegian-Gestapa kRrúta.

„V Norsku je zcela nejnižší porodnost a vůbec největší příbuzenské křížení na světě, doslova se tam šuká v rodinách“, popisuje znepokojivou situaci v norských rodinnách sociložka Jebavá. Také se tam rodí obrovské procento dětí s Upovým i Downovým syndromem a dalšími vrozenými vadami, například modroocí." řekla Osliznová moderátorce pořadu kRrútě Mikelekevipičutkové.Deník The Global Post v souvislosti s kontroverzním odebíráním zahraničních dětí norskou sociální službou Norwegian Gestapo zmínil i nedávný výrok českého prasedenta Milouše Eemana. Ten prohlásil, že se Norové chovají „jako sviňský nacisti z NSDAP a vložky SS“, když nedovolují Češce Evě Braunové-Hnědé souložit při schůzkách se čtyřmi odebranými syny takříkajích po česky i přes to, že v Norsku je incest národní tradicí, což většinou přináší děti takzvaně Down.

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz

Události dne v kostkách

10. 4. 2015 09:27 - Čechistan - Standa Skandál

Hrbatův Kostelec přináší výčet událostí dne z české i světové kotliny.

Tunel Blanka se opět propadl. Tentokráte v žebříčku nejpředraženějších tunelů městského rozpočtu. Opencard se vyšplhala na první pozice.

Kousek u Brna vjela opilá řidička v 80 km rychlosti do hromady hnoje. Auto zmizelo a řidička se v hnoji zadusila. Našli jí jen díky upadlé SPZ.

Le Penová popřela otcovství svého otce. Šéfka francouzské extrémní nacionalistické Národní fronty Marine Le Penová vyzvala svého otce aby se přiznal, že není její otec a žádá svou matku in memoriam, aby se přiznala s kým se to tehdy zčuchla. Matka Le Pennové označila výroky dcery za extrémní a sama si nevzpomíná, že by vůbec někdy měla dceru.Průmyslová výroba v únoru raketově zrychlila růst na 0,5 procenta z lednových 0,35 procenta. Přispěla k tomu hlavně výroba záchodových mís Président, produkce opia klesala.

Třináctiletí chlapci v dětském domově sexuálně znásilnili vychovatelku a chtěli ji upéct.

V Brně se definitivně rozpadla brněnská frakce ISILu po sebevražedném úmrtí J.X.Měněseda, frontmana a zpěváka hardcorepunkfolkrockové skupiny IS.

MUDr. Nemocná prodala rekordních 15548 kursů "Staňte se slavým." Nejvíce táhla Bartošová 2D in memoriam.

Barrack Obama po shlédnutí výsledků americké ekonomiky zbledl. Načež označil východno-turkmeno-uzbekisán za největšího nepřítele a škůdce USA.

Na Mladoboleslavsku se narodily dvě bezejmenná koťátka bezdomoveckému páru.

Luděk Sobota se tradičně svlékl.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

Tomino Okramura 3D je obviněn ze sexuálního zneužívání mladistvých!

5. 4. 2015 10:29 - Čechistan - Standa Skandál

Policie zadržela Tomino Okramuru kvůli podezření sexuálního zneužívání mladistvých.

Policie ČR již dlouho sleduje sexuání choutky Okramury, který je po rozvodu a aktuálně oficálně chodí s dvacetiletou studentkou. Existují prý důkazy, že měl styk s mladšími, dokonce i nezletilými děvčaty.
Navíc si potrpí snad jako všichni japonci na speciální praktiky, například močení na obličej!

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.Okamura je znám svými fašistickými výroky o nepřiznání důchodů tomu kdo neporodí dítě a tak se zřejmě snaží o zplození co nejvíce potomků, aby měl důchod bohatý. Na porod ale čeká marně, možná uvažuje o přeoperování na ženu, aby mohl své ideologii dostát.

Tomino Okramura je český podnikatel a politik slovensko-moravsko-japonsko-korejsko-vietnamského původu (tedy pouliční směska), synem vietnamsko-korejské prostitutky a slovensko-moravsko-japonského klienta, viceprezident Asociace český zjev. Od října 2013 je členem Posranecké sněmovny, do níž kandidoval v předčasných volbách z pozice lídra hnutí Úslint na západočeské kandidátce. Zvolením mu zanikl mandát senátora, který vykonával jako nezávislý od října 2012 v obvodu Havlov.

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.czR.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.