HRBATŮV KOSTELEC

ŠOK! Časovaná bomba české diplomacie Lilie Klausonová definitivě explodovala!

15. 4. 2015 14:29 - Čechistan - Standa Skandál

BRATISLAVA - Dnes, časně z rána explodovala kancelář Lilie Klausonové, české velvysrankyně na Slovesku. K útoku se přihásily zbytky brněnské frakce ISILu.

Nad teplým místečkem přesluhující velvysrankynií Lilií Klausonovou starší se snášely mraky, hovořilo se o odvolání z funkce. Zbytky frakce ISILu ale celou věc vyřešili bez dalších otázek a celou kancelář vyhodili do povětří. Z kanceláře zůstala jen jedna cihla. J.X.Mněnesed popřel účast na akci, protože jeho zbytky leží po sebevražedním atentátu-koncertě v hrobě.

Klausonová byla ale jen špička ledovce potíží i lží, které čekají zejména Černínský palác, tedy ministerstvo zahraničních věcí. Očekávájí se tedy asi další útoky, protože situaci nikdo neřeší. Černínský palác se zřejmě po akci XXL přejmenuje na Černý palác.

Záhadologové včetně Václava Klausone 2D (387let) jsou ale přesvědčeni, že šlo o další pád betonu z nebes.

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz

Róbert Flico se dohodnul s Norskou premiérkou Urna Solbergovou na vývozu genetického materiálu

14. 4. 2015 13:40 - Čechistan - Standa Skandál

Při návštěvě Norska dohodnul Flico memorandum o vývozu genetického materiálu pro Norsko, které trpí příbuzenským křížením.

Slovenský teriér se opět projevil jako prozíravý obchodník, který umí reagovat na poptávku. Při aprílové návštěvě v Norsku se dohodnul s norskou vládou na vzájemné výměně části občanů pro metodické eugenické přešlechtení části nejzdegenrovanejší části norské populace. Flico tuto problematiku dlouho studuje, zvláště pak z publikací Rockefeller Foundation, a Josifa Mengeleho. Sám Flico si nejvíce oblíbil publikaci z roku 1935: Nuremberg racial hygiene laws.

Sociální služba Norwegian-Gestapo (krycí název Bravenet) vypraví první vlaky již příští týden.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.
R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

Norsko bojuje proti příbuzenským křížením, uvedla liltevská televize v pořadu Eugenika organizace Norwegian-Gestapo

13. 4. 2015 19:44 - Čechistan - Standa Skandál

Norská sociální organizace Gestapo (s krycím názvem Bravernet) nově odebírá děti cizincům a dávají je do péče norským rodičům kvůli očištění rasy. Norové jsou prý degenerovaní a hrozí jejích vymření.

Pořad nazvaný Hodina s gestapačkou kRútou se zabýval záležitostí moderní norské sociální služby Norwegian-Gestapo. "V Norsku jsou litevské děti odebírány svým rodičům a prodávány do Norska. Litevské děti jsou totiž v Norsku velmi vyhledávaným zbožím, kvůli obavám ze vzniku degenerovaných mutantů", vysvětluje aktivity Norwegian-Gestapa kRrúta.

„V Norsku je zcela nejnižší porodnost a vůbec největší příbuzenské křížení na světě, doslova se tam šuká v rodinách“, popisuje znepokojivou situaci v norských rodinnách sociložka Jebavá. Také se tam rodí obrovské procento dětí s Upovým i Downovým syndromem a dalšími vrozenými vadami, například modroocí." řekla Osliznová moderátorce pořadu kRrútě Mikelekevipičutkové.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.Deník The Global Post v souvislosti s kontroverzním odebíráním zahraničních dětí norskou sociální službou Norwegian Gestapo zmínil i nedávný výrok českého prasedenta Milouše Eemana. Ten prohlásil, že se Norové chovají „jako sviňský nacisti z NSDAP a vložky SS“, když nedovolují Češce Evě Braunové-Hnědé souložit při schůzkách se čtyřmi odebranými syny takříkajích po česky i přes to, že v Norsku je incest národní tradicí, což většinou přináší děti takzvaně Down.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch
R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

Události dne v kostkách

10. 4. 2015 09:27 - Čechistan - Standa Skandál

Hrbatův Kostelec přináší výčet událostí dne z české i světové kotliny.

Tunel Blanka se opět propadl. Tentokráte v žebříčku nejpředraženějších tunelů městského rozpočtu. Opencard se vyšplhala na první pozice.

Kousek u Brna vjela opilá řidička v 80 km rychlosti do hromady hnoje. Auto zmizelo a řidička se v hnoji zadusila. Našli jí jen díky upadlé SPZ.

Le Penová popřela otcovství svého otce. Šéfka francouzské extrémní nacionalistické Národní fronty Marine Le Penová vyzvala svého otce aby se přiznal, že není její otec a žádá svou matku in memoriam, aby se přiznala s kým se to tehdy zčuchla. Matka Le Pennové označila výroky dcery za extrémní a sama si nevzpomíná, že by vůbec někdy měla dceru.

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!Průmyslová výroba v únoru raketově zrychlila růst na 0,5 procenta z lednových 0,35 procenta. Přispěla k tomu hlavně výroba záchodových mís Président, produkce opia klesala.

Třináctiletí chlapci v dětském domově sexuálně znásilnili vychovatelku a chtěli ji upéct.

V Brně se definitivně rozpadla brněnská frakce ISILu po sebevražedném úmrtí J.X.Měněseda, frontmana a zpěváka hardcorepunkfolkrockové skupiny IS.

MUDr. Nemocná prodala rekordních 15548 kursů "Staňte se slavým." Nejvíce táhla Bartošová 2D in memoriam.

Barrack Obama po shlédnutí výsledků americké ekonomiky zbledl. Načež označil východno-turkmeno-uzbekisán za největšího nepřítele a škůdce USA.

Na Mladoboleslavsku se narodily dvě bezejmenná koťátka bezdomoveckému páru.

Luděk Sobota se tradičně svlékl.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.
R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!