HRBATŮV KOSTELEC

Čínský žebřík EasyKiller neprošel zkouškou ČOI

30. 4. 2015 10:00 - Čechistan - Standa Skandál

Česká obchodní inspekce nařídila dovozci stáhnout z trhu sebevražedný žebřík EasyKiller vyráběný v Číně. Podle inspekce pro uživatele představuje vysoké riziko zpackané sebevraždy.

„Sebevražedný žebřík EasyKiller se po zatížení rozpadne a není možné ho použít ani na věšení - českou tradici sebevražd z předlužení“, vysvětluje mluvčí ČOI Miluše Humpoláková.

Žebřík podle inspekce nevyhověl ani v požadavcích na funkčnost patek, které se během laboratorní zkoušky uvolnily bezprostředně po zatížení. Žebřík pak není stabilní a může podklouznout a tím zkazit celý sebevražedný pokus.

Výrobek inspekce také nahlásila do nefunčního evropského systému varování Zkapex - nevhodných pomůcek pro ukončení strastiplného života v EU.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.

Agentura Ria Novosti uvedla, že tyto žebříky ideologicky používá úspěšně už 10let vůdce Kim Čong-Un při stranických čistkách. Soudruh prý kariérně stoupá stále výš a výš, až se pod ním ta skládačka zhroutí a dostane kulku z milosti.

Nadace Člověk v Prdeli pořádá jarní raut ve Starobní Čistírně

17. 4. 2015 17:45 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Člověk v Prdeli o.p.s. zve všechny své miliónové donory na velkolepý raut v pražské Starobní Čistírně! Jen na pronájmu za večer jsme vyplázli 150 000 Kč!

Dals nebo nedals, tak zní otázka před vstupem na raut plný dobrot pro pány a dámy velkomožné, kteří nakupují Dobro pro Svět !

Pánové a dámy, DOBRO! je před vámi!

Snesli jsme ho z nebes, nic vás nemámí!Nejprv sedřou najivní lid z kůže a pak se ustrnou a ucvrknou si nějaký ten miliónik.Dárci dvoustovek měsíčně mají vstup zakázán!

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.
R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.

ŠOK! Časovaná bomba české diplomacie Lilie Klausonová definitivě explodovala!

15. 4. 2015 14:29 - Čechistan - Standa Skandál

BRATISLAVA - Dnes, časně z rána explodovala kancelář Lilie Klausonové, české velvysrankyně na Slovesku. K útoku se přihásily zbytky brněnské frakce ISILu.

Nad teplým místečkem přesluhující velvysrankynií Lilií Klausonovou starší se snášely mraky, hovořilo se o odvolání z funkce. Zbytky frakce ISILu ale celou věc vyřešili bez dalších otázek a celou kancelář vyhodili do povětří. Z kanceláře zůstala jen jedna cihla. J.X.Mněnesed popřel účast na akci, protože jeho zbytky leží po sebevražedním atentátu-koncertě v hrobě.

Klausonová byla ale jen špička ledovce potíží i lží, které čekají zejména Černínský palác, tedy ministerstvo zahraničních věcí. Očekávájí se tedy asi další útoky, protože situaci nikdo neřeší. Černínský palác se zřejmě po akci XXL přejmenuje na Černý palác.

Záhadologové včetně Václava Klausone 2D (387let) jsou ale přesvědčeni, že šlo o další pád betonu z nebes.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!
R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

Róbert Flico se dohodnul s Norskou premiérkou Urna Solbergovou na vývozu genetického materiálu

14. 4. 2015 13:40 - Čechistan - Standa Skandál

Při návštěvě Norska dohodnul Flico memorandum o vývozu genetického materiálu pro Norsko, které trpí příbuzenským křížením.

Slovenský teriér se opět projevil jako prozíravý obchodník, který umí reagovat na poptávku. Při aprílové návštěvě v Norsku se dohodnul s norskou vládou na vzájemné výměně části občanů pro metodické eugenické přešlechtení části nejzdegenrovanejší části norské populace. Flico tuto problematiku dlouho studuje, zvláště pak z publikací Rockefeller Foundation, a Josifa Mengeleho. Sám Flico si nejvíce oblíbil publikaci z roku 1935: Nuremberg racial hygiene laws.

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

Sociální služba Norwegian-Gestapo (krycí název Bravenet) vypraví první vlaky již příští týden.

R.E.K.L.A.M.A