HRBATŮV KOSTELEC

Výzkum socilogický: většina českejch fotrů jsou podělaný srabi

3. 5. 2015 14:12 - Čechistan - Standa Skandál

Sociologický výzkum potvrdil podezřezní všech manželek v Čechách i na Slovensku: česi jsou prostě posraný srabi co se podělali do kalhot!

Kterej fotr bojuje za svoje děti ? Hovno.

Kterej fotr brání ty nejslabší ? Hovno.

Kterej fotr jde do války s systémem, aby prosadil svoje pokolení. Hovno!

Který fotrové válčí s hajzlama, pijavicema co chtějí tenhle národ dojit? Hovno!

Jsou zalezlý u píva a tlachaj. A zmůžou se akorát na to, aby seřvali svou manželku, nebo děti! Hovno a Sračky! A pak ve stáří spláčou nad vejdělkem, až je jejich žena opustí.

Styďte se bando co zradila i sebe! A z BMW si udělala falešný nebe!

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!Hovno vláda, hovno demokracie a hovno svoboda!
Jste zblitek, zverba národa!     
Sračky a hnus, na zblití.

Hlavně že máte na dobrý pití!

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.

Jenže se uchlastáte hahahahahahahahaha ;-DDDD já se smíchy popadám a do sklenek vám dolejvám!

Jsem Leviathan.

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!R.E.K.L.A.M.A

Hitler je gentleman

30. 4. 2015 16:09 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Prezident Milouš Zeman v lednu na pražském fóru zmínil, že v době nástupu nacismu selhali intelektuálové. Jmenovitě pak Ferdinanda Peroutku, který prý měl zveřejnit text „Hitler je gentleman“. I přes odmítavá stanoviska historiků a odborníků prezident na existenci článku trvá s tím, že jej četl.

„Pan prezident tak zřejmě chtěl jen poukázat na to, že je odborníkem na kvantovou postmodernu,“ říká David Černý, nejvýznamnější kvantově-postmoderní umělec současnosti.

"Díky kvantově-postmodernímu přístupu k faktům lze totiž tvrdit, že Ferdinand Peroutka dotčený článek ještě nenapsal, ale přesto ho prezident už mohl přečíst. Je to podobné jako s obrazy které již byly prodány, ačkoli ještě nebyly namalovány," upřesňuje Černý.

"Z hlediska kvantové postmoderny je možné prakticky cokoli. Je to nejsvobodnější směr, jaký kdy v umění existoval. Představte si třeba, že Peroutka článek ještě napíše, ačkoli už je půl století po smrti. A nebo ho nenapíše, jenže článek jím přesto bude napsán. I takové věci se v kvantové postmoderně stávají."

Podle prezidentského německého ovčáka byl sám Peroutka kvantově-postmoderním spisovatelem. Kontroverzní článek o Hitlerovi prý Peroutka napsal, ale tím vlastně vznikly úplně jiné články, které s Hitlerem zcela nesouvisejí (tyto články nyní Hrad zveřejňuje). „To je v kvantové postmoderně docela běžné,“ souhlasí Černý, "podívejte se třeba na mojí sochu Václava Havla, která je vlastně olejomalbou. Nebo na Zemanovu kvantově postmoderní malátnost, která je vlastně architekturou."

Další z Peroutkových článků má vyjít příští týden. Kvantovým postmodernistům je ale dávno jasné, že celá věc je vlastně divadelní tragédií o mnoha, mnoha dějstvích.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!

Čínský žebřík EasyKiller neprošel zkouškou ČOI

30. 4. 2015 10:00 - Čechistan - Standa Skandál

Česká obchodní inspekce nařídila dovozci stáhnout z trhu sebevražedný žebřík EasyKiller vyráběný v Číně. Podle inspekce pro uživatele představuje vysoké riziko zpackané sebevraždy.

„Sebevražedný žebřík EasyKiller se po zatížení rozpadne a není možné ho použít ani na věšení - českou tradici sebevražd z předlužení“, vysvětluje mluvčí ČOI Miluše Humpoláková.

Žebřík podle inspekce nevyhověl ani v požadavcích na funkčnost patek, které se během laboratorní zkoušky uvolnily bezprostředně po zatížení. Žebřík pak není stabilní a může podklouznout a tím zkazit celý sebevražedný pokus.

Výrobek inspekce také nahlásila do nefunčního evropského systému varování Zkapex - nevhodných pomůcek pro ukončení strastiplného života v EU.

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová

Agentura Ria Novosti uvedla, že tyto žebříky ideologicky používá úspěšně už 10let vůdce Kim Čong-Un při stranických čistkách. Soudruh prý kariérně stoupá stále výš a výš, až se pod ním ta skládačka zhroutí a dostane kulku z milosti.

Nadace Člověk v Prdeli pořádá jarní raut ve Starobní Čistírně

17. 4. 2015 17:45 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Člověk v Prdeli o.p.s. zve všechny své miliónové donory na velkolepý raut v pražské Starobní Čistírně! Jen na pronájmu za večer jsme vyplázli 150 000 Kč!

Dals nebo nedals, tak zní otázka před vstupem na raut plný dobrot pro pány a dámy velkomožné, kteří nakupují Dobro pro Svět !

Pánové a dámy, DOBRO! je před vámi!

Snesli jsme ho z nebes, nic vás nemámí!

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.Nejprv sedřou najivní lid z kůže a pak se ustrnou a ucvrknou si nějaký ten miliónik.

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.Dárci dvoustovek měsíčně mají vstup zakázán!

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.
R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!