HRBATŮV KOSTELEC

Ferdinand Polák má trafiku na radnici. Polák je prostitut. Polák je pí*a.

9. 5. 2015 11:59 - Čechistan - Standa Skandál

Ferdinand Polák je politický prostitut. Na Poláka peníze jsou. Polák je prase. Polák je na prachy.Ferdinand Polák má trafiku na radnici.

Na nádraží se člověk lecos dočte. Polák je prase. Ferdinand Polák má trafiku na radnici. Na Poláka peníze jsou. Polák je prase. Ferdinand Polák je politický prostitut.

Polák je píča

Polák je prase. Ferdinand Polák má trafiku na radnici. Na Poláka peníze jsou. Polák je prase.
Ferdinand Polák je politický prostitut.

Polák je politický prostitut

Ferdinand Polák má trafiku na radnici. Na Poláka peníze jsou. Polák je prase.
Ferdinand Polák je politický prostitut.

Ferdinand polák má trafiku na radnici

Polák je píča. Ferdinand Polák je politický prostitut.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

Ostatky zemřelého Milouše Zemana pošle vláda darem do Moskvy

3. 5. 2015 19:56 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Ostatky napůl zemřelého Milouše Zemana se vláda rozhodla poslat darem Kremlu na narozeniny Putina.

„Nemáme pro něj na Slavíně místo“, vysvětluje export popela do Ruska mluvčí vlády Jiří Odeslal. Problém je v tom, že po Zemanovi zbylo 150 kg sušiny, převážně těžkých kovů - rtuťi, olova, izotopů uranu se stopami plutonia. Prý nic cenějšího na vládě nemáme.

Popel présidenta je podle zákona v kategoririi chemicky toxický a radioaktivní. Nelze ho prý uložit na běžný hřbitov. Zeman bude odeslán do zpracovacího závodu na jaderné palivo ve městě Seversk, kde se oddělí uran a plutonium a využijí se jako MOX palivo. Část popela slíbila Moskva zaslat zpátky.

Zeman tak bude pochován hned na třech místech: v Praze, v Moskvě, kde ulehne vedle V.I.Lenina a nejtěžší část Zemana bude spálena v rychlém množivém reaktoru BN-800 v městě Beloyarsk firmy Rosenergoatom. Vladimir Vladimirovič Putin si daru velmi váží a opět posílá obratem do Prahy karton vodky Stolichnaya a dodává: suchý psudopseudohumor Zemana nikoho nezahřál, tak aspoň zahřeje naše občany po smrti.

Na fotografii je dosavadní urna Zemana.Výzkum socilogický: většina českejch fotrů jsou podělaný srabi

3. 5. 2015 14:12 - Čechistan - Standa Skandál

Sociologický výzkum potvrdil podezřezní všech manželek v Čechách i na Slovensku: česi jsou prostě posraný srabi co se podělali do kalhot!

Kterej fotr bojuje za svoje děti ? Hovno.

Kterej fotr brání ty nejslabší ? Hovno.

Kterej fotr jde do války s systémem, aby prosadil svoje pokolení. Hovno!

Který fotrové válčí s hajzlama, pijavicema co chtějí tenhle národ dojit? Hovno!

Jsou zalezlý u píva a tlachaj. A zmůžou se akorát na to, aby seřvali svou manželku, nebo děti! Hovno a Sračky! A pak ve stáří spláčou nad vejdělkem, až je jejich žena opustí.

Styďte se bando co zradila i sebe! A z BMW si udělala falešný nebe!

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.Hovno vláda, hovno demokracie a hovno svoboda!
Jste zblitek, zverba národa!     
Sračky a hnus, na zblití.

Hlavně že máte na dobrý pití!

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky

Jenže se uchlastáte hahahahahahahahaha ;-DDDD já se smíchy popadám a do sklenek vám dolejvám!

Jsem Leviathan.

R.E.K.L.A.M.AR.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.

Hitler je gentleman

30. 4. 2015 16:09 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Prezident Milouš Zeman v lednu na pražském fóru zmínil, že v době nástupu nacismu selhali intelektuálové. Jmenovitě pak Ferdinanda Peroutku, který prý měl zveřejnit text „Hitler je gentleman“. I přes odmítavá stanoviska historiků a odborníků prezident na existenci článku trvá s tím, že jej četl.

„Pan prezident tak zřejmě chtěl jen poukázat na to, že je odborníkem na kvantovou postmodernu,“ říká David Černý, nejvýznamnější kvantově-postmoderní umělec současnosti.

"Díky kvantově-postmodernímu přístupu k faktům lze totiž tvrdit, že Ferdinand Peroutka dotčený článek ještě nenapsal, ale přesto ho prezident už mohl přečíst. Je to podobné jako s obrazy které již byly prodány, ačkoli ještě nebyly namalovány," upřesňuje Černý.

"Z hlediska kvantové postmoderny je možné prakticky cokoli. Je to nejsvobodnější směr, jaký kdy v umění existoval. Představte si třeba, že Peroutka článek ještě napíše, ačkoli už je půl století po smrti. A nebo ho nenapíše, jenže článek jím přesto bude napsán. I takové věci se v kvantové postmoderně stávají."

Podle prezidentského německého ovčáka byl sám Peroutka kvantově-postmoderním spisovatelem. Kontroverzní článek o Hitlerovi prý Peroutka napsal, ale tím vlastně vznikly úplně jiné články, které s Hitlerem zcela nesouvisejí (tyto články nyní Hrad zveřejňuje). „To je v kvantové postmoderně docela běžné,“ souhlasí Černý, "podívejte se třeba na mojí sochu Václava Havla, která je vlastně olejomalbou. Nebo na Zemanovu kvantově postmoderní malátnost, která je vlastně architekturou."

Další z Peroutkových článků má vyjít příští týden. Kvantovým postmodernistům je ale dávno jasné, že celá věc je vlastně divadelní tragédií o mnoha, mnoha dějstvích.

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.