HRBATŮV KOSTELEC

Frutarian.cz: Inspekce uzavřela obchod živou stravou

18. 5. 2015 16:01 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Česká obchodní inspekce uzavřela dnes obchod s živou stravou. Podle mluvčí ČOI se to tam doslova celé hýbalo.

V uzavřeném obchodě ČOI nalezla mimo zeleniny a ovoce také červy, mouchy, žížaly, slimáky a jinou havěť, která právě zpracovávala špatně uskladněnou zeleninu, ořechy, brambory a čokoládu.

Jeden slimák a část červů se vrhli na jednoho pracovníka prodejny, který ležel pod stolem a nejevil podle personaálu známky života už druhý týden.

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.Na podezřelou prodejnu z které se linul zápach do přilehlých ulic poslali inspekci právě obyvatelé Žižkova, kteří začli mít obavy o svůj život. Červi začli prý unikat přes práh prodejny a agresivně napadali kolemjdoucí.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

Přitom specialistou na živou čokoládu s červy s vajíčky je společnost Kraft Food Slovakia, která je prodává v čokoládě Forte.

„V živých potravinách se nesmí vyskytovat živá ani mrtvá těla žvých organismů v žádném stadiu vývoje, tedy ani vajíčka, larvy, kukly nebo dospělý hmyz“, uvádí mluvčí SZPI.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

Zátah v léčebně MUDr. Nemocné: Guru Jára Óm nadsamec byl zatčen a počůral se!

18. 5. 2015 09:49 - Čechistan - Standa Skandál

Hrbatův Kostalec: Po nedělním policejním zátahu v léčebně byl zatčen Guru Jára Óm Nadsamec (ubermensch).

Guru Jára se stejně jako Davith Ráth při zatýkání počůral! Totiž na Járu čeká žalář v délce desti let.

Muž přezdívaný guru Jára byl odsouzen za znásilnění žaček léčebné a ezoterické školy Poterie, spolupracoval úzce s MUDr. Illonou Nemocnou - Óm nadsamicí.

MUDr. Nemocná je šokovaná, prý neměla o aktivitách Járy vůbec ponětí. Prý s ním techniky odháčkování jen konzultovala a tvořila nové postupy.

Guru Jára dívky i chlapce podle obžaloby zneužíval při pozměněném stavu jejich vědomí, do kterého ženy i mladíky dostávaly jeho lektorky hydroventilačním dýcháním a drážděním konečníku. Poté na nich podle obžaloby vykonal soulož.

„O tom, že Jára je sexuální prase, které má být pod sedativy, není pochyb“, řekla policejní mluvčí Jolenátová.

David Rath se při středenčním přelíčení počůral

14. 5. 2015 00:07 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Po přednesení trestů pro Ratha, Novanskou, a Kokotových David Rath prodělal emoční šok po šoku z pádu z kola.

David Rath se totiž při středenčním přelíčení u soudu počůral. A skutečně. Pod Rathem zbyla na místě loužička. Rath se celou dobu přelíčení nemohl zbavit pocitu, že mu teče do bot.

Doktor se cítil zcela oslaben po silných dávkách opiátů, které musí brát kvůli psychickému vypětí a padání z kol. V sále se spekulovalo, zda Rath nemá v úmslu skákat raději pod kola vlaků po vzoru Bartošové po tom co se dozvěděl že minimálně si odsedí 9let a seberou mu všechno včetně ponožek.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Lucie Novanská chtěla svou loužičku zakrýt svou žlutou květinkou, ale marně. Pach moči se po sále rozšířil tak, že muselo být přelíčení přerušeno.   

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

Pomazánkové máslo se přejmenuje na Pomazánkovou pomazánku

12. 5. 2015 21:50 - Čechistan - Standa Skandál

BRUSEL - Dnes definitivně Diktatura EU zakázala název Pomazánkové máslo. To se přejmenuje.

Dle směrnice pojem „máslo“ musí označovat výrobek obsahující minimálně 80% tuku. Ani Česi úřad EU nepochacali.

Známá Tlama či ropné tuky na smažení (tzv. kunerol) mohou být máslem. Problém má ale deset let skloňované „pomazánkové“. To prý obsahuje asi 30% tuku a může být tedy jen pomazánkou.

Výrobci tedy musí dle nařízení z Bruseli přejmenovat svůj výrobek na „Pomazánkovou pomazánku“, jedině tak vyhoví harmonizaci.

"Evropská unie má na srdci hlavně blaho spotřebitelů a buďte rádi, že vám nelezeme do píva!", vysvětluje změnu názvu mluvčí Bruselu Jarmila Jebavá.    

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.
R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.