HRBATŮV KOSTELEC

Zvrat v kauze Rátholéž: Soud přidělil obhájce Ráthovi ex uffo

19. 5. 2015 11:30 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Krajský soud v Praze v úterý ustanovil Davidu Rathovi obhájce ex uffo. Stane se jím JUDr. Magdaléna Rittigová, bývalá úspěšná prostitutka z Karláku, která přesedlala na právo!

V pondělí bylo jednání přerušeno, protože obžalovaný Dávith Ráth vypověděl plnou moc Guru Járovi, který sedí už v cele a nemůže se odháčkovat.

Ráth po opijátech stále blouzní a v úterý uvedl, že trvá na tom, aby ho zastupoval dávno zesnulý strýc soudce Boris Pacavský-Michaljevský.

R.E.K.L.A.M.AStátní zástupce uvažuje o Ráthově hospitalitalizaci v Bohnicích. Rath nicméně trvá na strýci soudce.

Soud tedy přidělil Rathovi obhájce-externistu Rittigovou, která má letité zkušenosti s kdejakou klientelou. „Prostituce pohlavní, nebo právní prý jedno jest“, tvrdí JUDr. Rittigová.

Rátholéž

R.E.K.L.A.M.AR.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Frutarian.cz: Inspekce uzavřela obchod živou stravou

18. 5. 2015 16:01 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Česká obchodní inspekce uzavřela dnes obchod s živou stravou. Podle mluvčí ČOI se to tam doslova celé hýbalo.

V uzavřeném obchodě ČOI nalezla mimo zeleniny a ovoce také červy, mouchy, žížaly, slimáky a jinou havěť, která právě zpracovávala špatně uskladněnou zeleninu, ořechy, brambory a čokoládu.

Jeden slimák a část červů se vrhli na jednoho pracovníka prodejny, který ležel pod stolem a nejevil podle personaálu známky života už druhý týden.

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.Na podezřelou prodejnu z které se linul zápach do přilehlých ulic poslali inspekci právě obyvatelé Žižkova, kteří začli mít obavy o svůj život. Červi začli prý unikat přes práh prodejny a agresivně napadali kolemjdoucí.

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.

Přitom specialistou na živou čokoládu s červy s vajíčky je společnost Kraft Food Slovakia, která je prodává v čokoládě Forte.

„V živých potravinách se nesmí vyskytovat živá ani mrtvá těla žvých organismů v žádném stadiu vývoje, tedy ani vajíčka, larvy, kukly nebo dospělý hmyz“, uvádí mluvčí SZPI.

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.

Zátah v léčebně MUDr. Nemocné: Guru Jára Óm nadsamec byl zatčen a počůral se!

18. 5. 2015 09:49 - Čechistan - Standa Skandál

Hrbatův Kostalec: Po nedělním policejním zátahu v léčebně byl zatčen Guru Jára Óm Nadsamec (ubermensch).

Guru Jára se stejně jako Davith Ráth při zatýkání počůral! Totiž na Járu čeká žalář v délce desti let.

Muž přezdívaný guru Jára byl odsouzen za znásilnění žaček léčebné a ezoterické školy Poterie, spolupracoval úzce s MUDr. Illonou Nemocnou - Óm nadsamicí.

MUDr. Nemocná je šokovaná, prý neměla o aktivitách Járy vůbec ponětí. Prý s ním techniky odháčkování jen konzultovala a tvořila nové postupy.

Guru Jára dívky i chlapce podle obžaloby zneužíval při pozměněném stavu jejich vědomí, do kterého ženy i mladíky dostávaly jeho lektorky hydroventilačním dýcháním a drážděním konečníku. Poté na nich podle obžaloby vykonal soulož.

„O tom, že Jára je sexuální prase, které má být pod sedativy, není pochyb“, řekla policejní mluvčí Jolenátová.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.
R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

David Rath se při středenčním přelíčení počůral

14. 5. 2015 00:07 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Po přednesení trestů pro Ratha, Novanskou, a Kokotových David Rath prodělal emoční šok po šoku z pádu z kola.

David Rath se totiž při středenčním přelíčení u soudu počůral. A skutečně. Pod Rathem zbyla na místě loužička. Rath se celou dobu přelíčení nemohl zbavit pocitu, že mu teče do bot.

Doktor se cítil zcela oslaben po silných dávkách opiátů, které musí brát kvůli psychickému vypětí a padání z kol. V sále se spekulovalo, zda Rath nemá v úmslu skákat raději pod kola vlaků po vzoru Bartošové po tom co se dozvěděl že minimálně si odsedí 9let a seberou mu všechno včetně ponožek.

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.

Lucie Novanská chtěla svou loužičku zakrýt svou žlutou květinkou, ale marně. Pach moči se po sále rozšířil tak, že muselo být přelíčení přerušeno.   

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.
R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!