HRBATŮV KOSTELEC

Aukce na Olšanských hřbitovech vrcholí!

23. 5. 2015 02:11 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Nepropásněte Vaši možná už poslední šanci! Adoptujte nebožtíka na Olšanských hřbitovech!

Nejlepší ročníky jsou sice už pryč, přesto v akci zůstávají pěkné kousky: například Adélka (1885), Evička (1847) či Žofinka (*1866) - všechny tři bývalé spolužačky! To prostě neustojíte! Adopcí všech tří naráz získáte slevu 20% na svůj pohřeb!

U všech dražených nebožtíků garantujeme 100% použitelný stav. Samozřejmostí je servisní knížka a průkaz prvního majitele.

Adopce na dálku! Jste mobilní a nemůžete si dovolit pečovat o mrtvé? Právě pro vás je určen Program posmrtné péče! Za paušál 1000 Kč vám nebožtíka přivezeme až domů! Posmrtná kosmetika na místě je v ceně - mě snad vomejou!

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.

Zvrat v kauze Rátholéž: Soud přidělil obhájce Ráthovi ex uffo

19. 5. 2015 11:30 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Krajský soud v Praze v úterý ustanovil Davidu Rathovi obhájce ex uffo. Stane se jím JUDr. Magdaléna Rittigová, bývalá úspěšná prostitutka z Karláku, která přesedlala na právo!

V pondělí bylo jednání přerušeno, protože obžalovaný Dávith Ráth vypověděl plnou moc Guru Járovi, který sedí už v cele a nemůže se odháčkovat.

Ráth po opijátech stále blouzní a v úterý uvedl, že trvá na tom, aby ho zastupoval dávno zesnulý strýc soudce Boris Pacavský-Michaljevský.

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.Státní zástupce uvažuje o Ráthově hospitalitalizaci v Bohnicích. Rath nicméně trvá na strýci soudce.

Soud tedy přidělil Rathovi obhájce-externistu Rittigovou, která má letité zkušenosti s kdejakou klientelou. „Prostituce pohlavní, nebo právní prý jedno jest“, tvrdí JUDr. Rittigová.

Rátholéž

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.

Frutarian.cz: Inspekce uzavřela obchod živou stravou

18. 5. 2015 16:01 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Česká obchodní inspekce uzavřela dnes obchod s živou stravou. Podle mluvčí ČOI se to tam doslova celé hýbalo.

V uzavřeném obchodě ČOI nalezla mimo zeleniny a ovoce také červy, mouchy, žížaly, slimáky a jinou havěť, která právě zpracovávala špatně uskladněnou zeleninu, ořechy, brambory a čokoládu.

Jeden slimák a část červů se vrhli na jednoho pracovníka prodejny, který ležel pod stolem a nejevil podle personaálu známky života už druhý týden.

R.E.K.L.A.M.ANa podezřelou prodejnu z které se linul zápach do přilehlých ulic poslali inspekci právě obyvatelé Žižkova, kteří začli mít obavy o svůj život. Červi začli prý unikat přes práh prodejny a agresivně napadali kolemjdoucí.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Přitom specialistou na živou čokoládu s červy s vajíčky je společnost Kraft Food Slovakia, která je prodává v čokoládě Forte.

„V živých potravinách se nesmí vyskytovat živá ani mrtvá těla žvých organismů v žádném stadiu vývoje, tedy ani vajíčka, larvy, kukly nebo dospělý hmyz“, uvádí mluvčí SZPI.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Zátah v léčebně MUDr. Nemocné: Guru Jára Óm nadsamec byl zatčen a počůral se!

18. 5. 2015 09:49 - Čechistan - Standa Skandál

Hrbatův Kostalec: Po nedělním policejním zátahu v léčebně byl zatčen Guru Jára Óm Nadsamec (ubermensch).

Guru Jára se stejně jako Davith Ráth při zatýkání počůral! Totiž na Járu čeká žalář v délce desti let.

Muž přezdívaný guru Jára byl odsouzen za znásilnění žaček léčebné a ezoterické školy Poterie, spolupracoval úzce s MUDr. Illonou Nemocnou - Óm nadsamicí.

MUDr. Nemocná je šokovaná, prý neměla o aktivitách Járy vůbec ponětí. Prý s ním techniky odháčkování jen konzultovala a tvořila nové postupy.

Guru Jára dívky i chlapce podle obžaloby zneužíval při pozměněném stavu jejich vědomí, do kterého ženy i mladíky dostávaly jeho lektorky hydroventilačním dýcháním a drážděním konečníku. Poté na nich podle obžaloby vykonal soulož.

„O tom, že Jára je sexuální prase, které má být pod sedativy, není pochyb“, řekla policejní mluvčí Jolenátová.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!
R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.