HRBATŮV KOSTELEC

Most Jiřího Dientsbiera čeká rekonstrukce

2. 6. 2015 17:42 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Most Jiřího Dientsbiera se dočká rekonstrukce. Řekla to včera primátorka Adriana Krnáčová.

Most, který ještě ani nebyl postaven, je už v havarijním stavu. Magistrát zjišťuje, kdo za celou věc může. Podle kvantově-postmoderního umělce Davida Černého viník teprve vznikne.

Černý, který most navrhne, od celé věci ale již nyní dává ruce pryč. V diskusi ve facebookové skupině "Most Dientsbiera v ČR nechceme!" se množí urážlivé příspěvky na adresu Dienstbiera i Černého.

Rekonstrukce se dočká také vedle stojící most Václava Havla, dříve Karlův. Má přitom projít vizuálním upgradem. „Odhlehčíme některým partiím, které jsou dlouhodobě přetěžovány,“ obhajuje David Černý návrh na odstranění soch. "Most dostane modernější tvar srdce a bude více připomínat lásku Václava Havla ke všem lidem dobré vůle i těm, kteří nedopatřením zabředli v močálu socialismu."

Neznámí hackeři mezitím přejmenovali facebookovou skupinu na "Dientsbiera v ČR nechceme!", za což jim hrozí trest doživotí nebo veřejně prospěšné práce na stavbě Katedrály Václava Klause ml. na Pražském hradě.R.E.K.L.A.M.A

Na Kladensku objevili hovna

2. 6. 2015 10:05 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Skupina tři a třiceti archeologů z brněnské Automatické univerzity, vedená Wenceslawem Cílkem-Vránou, objevila po odkryvu svrchní vrstvy v lokalitě Kladno-Hnojůvka celkem tři sta třicet tři zkamenělých hoven. „Jedná se o objev světového významu,“ říká Wenceslaw Cílek-Vrána.

Vědci původně pátrali po ztracené oji Přemysla Oráče, „ale teprve, když jsme to celé rozorali, tak jsme to tam našli,“ upřesňuje Cílek-Vrána.

Skupina Skeptických archeologů z pražského ústavu Franze Kacky, vedená Jiřím Grygarem, se však domnívá, že jde o hovna samotných archeologů. „Nejméně dvacet z nich patří přímo Cílkovi a zdaleka nejsou tak stará, natož zkamenělá,“ tvrdí Grygar. "Dle našeho názoru archeologové nepoužili správné vědecké metody, na jejich objevu něco smrdí. Pokud mě Cílek přesvědčí o opaku, milerád tomu uvěřím," dodává Grygar.

Cílek-Vrána nesouhlasí. "Ať se přesvědčí sám na vlastní pohmat, to největší hovno je opravdu zkamenělé. Dříve se jim říkáválo bludné balvany a válely se jich všude tři prdele. Grygarovi ho milerád předám osobně," vzkázal ještě Cílek-Vrána.

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.

BIS: Agenti procesu Rozesírání® operují hlavně ve stavebnictví

1. 6. 2015 20:20 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Další strop chrámu konzumu spadnul a zavalil zákazníky včetně projektanta. Pomyslná bota si tentokráte došlápla i na hlavy pomazané.

Shopping móly, chrámy konzumu se tak stávají stále nebezpečnější,

jak pro prodávající,

pro nakupující,

tak i pro ty výkladní skříně blící,

sračky projektující.

Agenti Procesu Rozesírání® prostoupili hlavně lukrativní to stavebnictví.

V tomto zhnilém státě,
kde to smrdí na každém úřadě
tak proklatě,
že úředník hluboko má v pérdeli tě,
ty - občane.

Pijavice parazitují na lidském stádě,
mluvící o perspektivách příštích let,
hrabajíc peněz plné kádě,
a z člověka bude do té doby starej kmet.

Eště, že už nemusíme chodit na ten pijonýrskej slet,
a coca-colou émérickýho dědka se můžem napájet!
S kabelkou Louis Vuitton za pětadvacet klacků
se domnívat, že jsme dobyli velkej svět!
Přitom duši zprasenou nedaleko fašistickej nácků!

A po tom všem luxusu vám spadnou ty hovna rovnou na hlavůůůů aú aú aú
aú aú aú jaů jaů jaů !

Proto DPP navrhnul konečnou zastávku trasy metra D: PITEVNA.

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!
R.E.K.L.A.M.A

Šok! Žena za jízdy v tramvaji porodila trojčata!

26. 5. 2015 23:57 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Eliška Krásnohorská se dnes těsně před půlnocí stala šťastnou maminkou, když porodila trojčata v tramvaji linky 3 za jízdy.

Mamince za jízdy praskla voda na Výtoni, jak sama uvádí. První hlavička vylezla před tunelem, druhá po tunelu a těsně před zastávkou Podolská vodárna, pak porodila třetí štasné dítě a mohli rovnou přejít do Podolské porodnice. 

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!

Novopečená maminka, ale musí zaplatit pokutu 2400 Kč za svoje černé pasažéry.

"Najednou totiž byli čtyři a to bez platného jízdního dokladu.  Dopravní Ponik hl.m. Prahy celou událost bude řešit v odvolacím řízení a nechá si lhůtu na rozmyšlenou", uvedla mluvčí DPP.

Premiéra tzv. „trolleyového porodu“ se nedávno odehrála blízko Národního Divadla, kde světlo světa spatřila již dvouletá holčička.

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.