HRBATŮV KOSTELEC

Žít v Pražských Dejvicích na Vítězném náměstí je doslova k posrání

25. 5. 2015 08:33 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Za poslední dny se to v Dejvicích sere. Srážka tramvají, epidemie průjmů, propad metra a jiné radosti čekají v Dejvicích na Pražany.

Ve směru na Sprašný most tramvaj noční linky číslo 51 taranovala stojící tramvaj dálkově řízené armádní tramvajové linky UTV25 (Unmanned Trolley Vehicle).

Nehoda způsobila vážné zranění bezdomovce v noční lince 51, který zůstal bez krabice s vínem.

Vítězné náměstí zasáhla série průjmových onemocnění. Již bylo hlášeno 200 průserů a dle hygienika hl.m. Prahy čekáme teprve kulminaci na 1000 lidí (tedy takzvaný Vítězný únor se protáhne do polovice června).

R.E.K.L.A.M.A

Dle mluvčí Veolia a.s., Pražské Vodovody a Kanalizace očekávají ucpání kanalizace, a proto nasadila na náměstí opatření - doprostřed kruhového objezdu a do okolí svezla 500 kusů mobilních záchodů toi-toi. Veolia vede jednání i s agenturou Rectum Czech, jedničnou v ryze českém toilettingu.
 
Linka Metra A se ve směru Bořislavka náhle propadla. Důvodem je možná nedávná havárie vodovodního řadu. Voda tehdy podemlela několik set metrů trouby. Propad metra si vyžádá hlavně výměnu kabelů, které zvlhly.

Místu kolem Vítězného náměstí, které je obestřeno tajemstvím se již přezdívá Area 51. Česká se prý už jen na přílet UFO v podobě Ivety Bartošové.

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

Aukce na Olšanských hřbitovech vrcholí!

23. 5. 2015 02:11 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Nepropásněte Vaši možná už poslední šanci! Adoptujte nebožtíka na Olšanských hřbitovech!

Nejlepší ročníky jsou sice už pryč, přesto v akci zůstávají pěkné kousky: například Adélka (1885), Evička (1847) či Žofinka (*1866) - všechny tři bývalé spolužačky! To prostě neustojíte! Adopcí všech tří naráz získáte slevu 20% na svůj pohřeb!

U všech dražených nebožtíků garantujeme 100% použitelný stav. Samozřejmostí je servisní knížka a průkaz prvního majitele.

Adopce na dálku! Jste mobilní a nemůžete si dovolit pečovat o mrtvé? Právě pro vás je určen Program posmrtné péče! Za paušál 1000 Kč vám nebožtíka přivezeme až domů! Posmrtná kosmetika na místě je v ceně - mě snad vomejou!

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.

Zvrat v kauze Rátholéž: Soud přidělil obhájce Ráthovi ex uffo

19. 5. 2015 11:30 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Krajský soud v Praze v úterý ustanovil Davidu Rathovi obhájce ex uffo. Stane se jím JUDr. Magdaléna Rittigová, bývalá úspěšná prostitutka z Karláku, která přesedlala na právo!

V pondělí bylo jednání přerušeno, protože obžalovaný Dávith Ráth vypověděl plnou moc Guru Járovi, který sedí už v cele a nemůže se odháčkovat.

Ráth po opijátech stále blouzní a v úterý uvedl, že trvá na tom, aby ho zastupoval dávno zesnulý strýc soudce Boris Pacavský-Michaljevský.

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.Státní zástupce uvažuje o Ráthově hospitalitalizaci v Bohnicích. Rath nicméně trvá na strýci soudce.

Soud tedy přidělil Rathovi obhájce-externistu Rittigovou, která má letité zkušenosti s kdejakou klientelou. „Prostituce pohlavní, nebo právní prý jedno jest“, tvrdí JUDr. Rittigová.

Rátholéž

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.

Frutarian.cz: Inspekce uzavřela obchod živou stravou

18. 5. 2015 16:01 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Česká obchodní inspekce uzavřela dnes obchod s živou stravou. Podle mluvčí ČOI se to tam doslova celé hýbalo.

V uzavřeném obchodě ČOI nalezla mimo zeleniny a ovoce také červy, mouchy, žížaly, slimáky a jinou havěť, která právě zpracovávala špatně uskladněnou zeleninu, ořechy, brambory a čokoládu.

Jeden slimák a část červů se vrhli na jednoho pracovníka prodejny, který ležel pod stolem a nejevil podle personaálu známky života už druhý týden.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!Na podezřelou prodejnu z které se linul zápach do přilehlých ulic poslali inspekci právě obyvatelé Žižkova, kteří začli mít obavy o svůj život. Červi začli prý unikat přes práh prodejny a agresivně napadali kolemjdoucí.

R.E.K.L.A.M.A

Přitom specialistou na živou čokoládu s červy s vajíčky je společnost Kraft Food Slovakia, která je prodává v čokoládě Forte.

„V živých potravinách se nesmí vyskytovat živá ani mrtvá těla žvých organismů v žádném stadiu vývoje, tedy ani vajíčka, larvy, kukly nebo dospělý hmyz“, uvádí mluvčí SZPI.

R.E.K.L.A.M.A