HRBATŮV KOSTELEC

Imigranti mohou položit Evropu, varuje Sobotka

Příliv uprchlíků může ohrozit celou Evropu, přispěchal včera sdělit německé kancléřce Merkelové český premiér Bohuslav Sobotka.

Sobotku rmoutí nejen možné zhroucení Evropy, ale také zahalování, které vyžaduje Islám. „Ty holky v burkách,“ pokračuje Sobotka, "ty mne dopalují nejvíc. Nejenže jim není pořádně vidět do rozkroku, ale ani na zadek. Nelze je prostě jen tak poplácat po prdeli! Něco takového my tu nechceme!"

V uniklých odposleších prý ještě dodal, že to už by pak nebyla žádná prdel.

Otázce o prdeli se má začít věnovat nová komise, složená z Bohuslava Sobotky (ČSSD), Marka Černocha (Úsvit), Tomia Okamury (Útisk) a Radima Fialy (Úlis). Komise se bude bavit nad možným řešením evropské krize. Debatu sledujte v Otázkách o prdeli Václava Moravce na ČT1 již tuto a každou další sobotku.

...

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

Most Jiřího Dientsbiera čeká rekonstrukce

2. 6. 2015 17:42 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Most Jiřího Dientsbiera se dočká rekonstrukce. Řekla to včera primátorka Adriana Krnáčová.

Most, který ještě ani nebyl postaven, je už v havarijním stavu. Magistrát zjišťuje, kdo za celou věc může. Podle kvantově-postmoderního umělce Davida Černého viník teprve vznikne.

Černý, který most navrhne, od celé věci ale již nyní dává ruce pryč. V diskusi ve facebookové skupině "Most Dientsbiera v ČR nechceme!" se množí urážlivé příspěvky na adresu Dienstbiera i Černého.

Rekonstrukce se dočká také vedle stojící most Václava Havla, dříve Karlův. Má přitom projít vizuálním upgradem. „Odhlehčíme některým partiím, které jsou dlouhodobě přetěžovány,“ obhajuje David Černý návrh na odstranění soch. "Most dostane modernější tvar srdce a bude více připomínat lásku Václava Havla ke všem lidem dobré vůle i těm, kteří nedopatřením zabředli v močálu socialismu."

Neznámí hackeři mezitím přejmenovali facebookovou skupinu na "Dientsbiera v ČR nechceme!", za což jim hrozí trest doživotí nebo veřejně prospěšné práce na stavbě Katedrály Václava Klause ml. na Pražském hradě.R.E.K.L.A.M.A

Na Kladensku objevili hovna

2. 6. 2015 10:05 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Skupina tři a třiceti archeologů z brněnské Automatické univerzity, vedená Wenceslawem Cílkem-Vránou, objevila po odkryvu svrchní vrstvy v lokalitě Kladno-Hnojůvka celkem tři sta třicet tři zkamenělých hoven. „Jedná se o objev světového významu,“ říká Wenceslaw Cílek-Vrána.

Vědci původně pátrali po ztracené oji Přemysla Oráče, „ale teprve, když jsme to celé rozorali, tak jsme to tam našli,“ upřesňuje Cílek-Vrána.

Skupina Skeptických archeologů z pražského ústavu Franze Kacky, vedená Jiřím Grygarem, se však domnívá, že jde o hovna samotných archeologů. „Nejméně dvacet z nich patří přímo Cílkovi a zdaleka nejsou tak stará, natož zkamenělá,“ tvrdí Grygar. "Dle našeho názoru archeologové nepoužili správné vědecké metody, na jejich objevu něco smrdí. Pokud mě Cílek přesvědčí o opaku, milerád tomu uvěřím," dodává Grygar.

Cílek-Vrána nesouhlasí. "Ať se přesvědčí sám na vlastní pohmat, to největší hovno je opravdu zkamenělé. Dříve se jim říkáválo bludné balvany a válely se jich všude tři prdele. Grygarovi ho milerád předám osobně," vzkázal ještě Cílek-Vrána.

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!

BIS: Agenti procesu Rozesírání® operují hlavně ve stavebnictví

1. 6. 2015 20:20 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Další strop chrámu konzumu spadnul a zavalil zákazníky včetně projektanta. Pomyslná bota si tentokráte došlápla i na hlavy pomazané.

Shopping móly, chrámy konzumu se tak stávají stále nebezpečnější,

jak pro prodávající,

pro nakupující,

tak i pro ty výkladní skříně blící,

sračky projektující.

Agenti Procesu Rozesírání® prostoupili hlavně lukrativní to stavebnictví.

V tomto zhnilém státě,
kde to smrdí na každém úřadě
tak proklatě,
že úředník hluboko má v pérdeli tě,
ty - občane.

Pijavice parazitují na lidském stádě,
mluvící o perspektivách příštích let,
hrabajíc peněz plné kádě,
a z člověka bude do té doby starej kmet.

Eště, že už nemusíme chodit na ten pijonýrskej slet,
a coca-colou émérickýho dědka se můžem napájet!
S kabelkou Louis Vuitton za pětadvacet klacků
se domnívat, že jsme dobyli velkej svět!
Přitom duši zprasenou nedaleko fašistickej nácků!

A po tom všem luxusu vám spadnou ty hovna rovnou na hlavůůůů aú aú aú
aú aú aú jaů jaů jaů !

Proto DPP navrhnul konečnou zastávku trasy metra D: PITEVNA.

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.