HRBATŮV KOSTELEC

Z planety je hora špíny a ze západu se stala horda línejch nenažranejch prasat! Papež varuje lidstvo před kolapsem.

18. 6. 2015 14:52 - Čechistan - Standa Skandál

Papež František ve čtvrtek vydal encykliku o Obecné ochraně. Bohaté země, hlavně tedy USA by se podle hlavy římskokatolické církve měly zříct konzumní mašinerie. Řeč byla opravdu plamenná.

"Jste nenažraný vymaštěný prasata co už neví co by!", začal papež František zostra.

"Zajímá vás jen, abyste se dobře nažrali. Abyste si zaletěli letadlem na nějakou tu luxusní dovolenou do tropů, kde se dá dobře nažrat all-inclusive. Čumíte jak debili na televize, jste tlustý jak svině před porážkou, honíte si péra u porna a zůstává po vás jen hora bordelu! Žije se tu jak v Římě před kolapsem„, kritizuje papež naší “vyspělou" pakulturu.

Postmoderní umělce a kvantově postmoderní architekty označil papež za bezduché mazaly, co chtějí na svých bezduchých výtvorech udělat pořádnej vejvar. "Když vám umělec  Piero Manzoni nasere do 90 konzerv hovna a má to pro lidi dnes cenu jedna konzerva 1-3miliony Kč tak to už jsme v úplný prdeli", rozčílil se na adresu umělců svatý otec.

Papež vyzval k „rozhodné akci“, „tady, teď a tam“ proti devastaci životního prostředí a globálnímu oteplování klimatu: "Všichni co takhle žijou si podříznou žíly nebo se oběsí!  "Sice to na pár let vykolejí ekonomiku, ale výsledky budou dalekosáhlé. Konečně bude pokoj od těhle egoistickejch zmrdů.", zdůraznil.

Osmasedmdesátiletý papež prohlásil, že „krátkozraká mocenská politika“ ohrožuje už všechno. "Jsou to stejný sráči jako ti konzumenti, který je volí a co slibujou nemožné. A nedivte se, že vás Arabové nenávidí."

Odpad na skládce: hlavní a jediná produkce Západu

 

Prach dní, hedvábně hebký,
skryl bílé lebky do závoje,
prach dní, skelety sťatých
s pohledy svatých od orloje,
prach dní v pokřiku dlasků
skryl stopy svazků polosmyté,
prach dní zahladil stezku
s kameny stesku po zemi té, po zemi té.

Zem zrůd, koktavých zkratek,
svobodných matek, bezdětných vdov,
zem zrůd, zlomené vůle,
cizácké zvůle, siláckých slov,
zem zrůd, bezzubých dásní,
servilních básní, prolhaných knih,
zem zrůd, zpanštělých vozků,
zem zbabělých mozků a odvážných břich.

R: Do listů jív kyselý sníh zvolna se vpíjí,
nehybný čas rezavých trav, hubených žní,
vše jako dřív: lkající smích s ohnutou šíjí,
zlomený vaz skloněných hlav v lavině dní.

Čas hrůz, blábolu snobů,
znectěných hrobů, znectěných vět,
čas hrůz, bezlesých svahů,
najatých vrahů, popravčích čet,
čas hrůz, špíny a vředů,
omamných jedů, otrockých mas,
čas hrůz, vězničních dvorů,
znamení moru na dlouhý čas, na dlouhý čas.

Dny ztrát v noci tě budí,
propadlé hrudi ještě se dmou,
dny ztrát, drogy a pití,
ortely žití vyřčené tmou,
dny ztrát, reklamních šotů,
marného potu, zmarněných snah,
dny ztrát, sto hlasů ze sta,
dobrovolná gesta a povinný strach.

R:

Lze žít, jen abys přežil,
zatímco ze žil sají ti krev,
lze žít desítky roků
s holínkou v oku, jíst chleba z plev,
lze žít bez zdi a hrbů,
s malostí blbů nesoutěžit,
lze žít, se lží se měřit
a znovu vždy věřit, že i jinak lze žít.

R.E.K.L.A.M.A

Imigranti mohou položit Evropu, varuje Sobotka

Příliv uprchlíků může ohrozit celou Evropu, přispěchal včera sdělit německé kancléřce Merkelové český premiér Bohuslav Sobotka.

Sobotku rmoutí nejen možné zhroucení Evropy, ale také zahalování, které vyžaduje Islám. „Ty holky v burkách,“ pokračuje Sobotka, "ty mne dopalují nejvíc. Nejenže jim není pořádně vidět do rozkroku, ale ani na zadek. Nelze je prostě jen tak poplácat po prdeli! Něco takového my tu nechceme!"

V uniklých odposleších prý ještě dodal, že to už by pak nebyla žádná prdel.

Otázce o prdeli se má začít věnovat nová komise, složená z Bohuslava Sobotky (ČSSD), Marka Černocha (Úsvit), Tomia Okamury (Útisk) a Radima Fialy (Úlis). Komise se bude bavit nad možným řešením evropské krize. Debatu sledujte v Otázkách o prdeli Václava Moravce na ČT1 již tuto a každou další sobotku.

...

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!

Most Jiřího Dientsbiera čeká rekonstrukce

2. 6. 2015 17:42 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Most Jiřího Dientsbiera se dočká rekonstrukce. Řekla to včera primátorka Adriana Krnáčová.

Most, který ještě ani nebyl postaven, je už v havarijním stavu. Magistrát zjišťuje, kdo za celou věc může. Podle kvantově-postmoderního umělce Davida Černého viník teprve vznikne.

Černý, který most navrhne, od celé věci ale již nyní dává ruce pryč. V diskusi ve facebookové skupině "Most Dientsbiera v ČR nechceme!" se množí urážlivé příspěvky na adresu Dienstbiera i Černého.

Rekonstrukce se dočká také vedle stojící most Václava Havla, dříve Karlův. Má přitom projít vizuálním upgradem. „Odhlehčíme některým partiím, které jsou dlouhodobě přetěžovány,“ obhajuje David Černý návrh na odstranění soch. "Most dostane modernější tvar srdce a bude více připomínat lásku Václava Havla ke všem lidem dobré vůle i těm, kteří nedopatřením zabředli v močálu socialismu."

Neznámí hackeři mezitím přejmenovali facebookovou skupinu na "Dientsbiera v ČR nechceme!", za což jim hrozí trest doživotí nebo veřejně prospěšné práce na stavbě Katedrály Václava Klause ml. na Pražském hradě.R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

Na Kladensku objevili hovna

2. 6. 2015 10:05 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Skupina tři a třiceti archeologů z brněnské Automatické univerzity, vedená Wenceslawem Cílkem-Vránou, objevila po odkryvu svrchní vrstvy v lokalitě Kladno-Hnojůvka celkem tři sta třicet tři zkamenělých hoven. „Jedná se o objev světového významu,“ říká Wenceslaw Cílek-Vrána.

Vědci původně pátrali po ztracené oji Přemysla Oráče, „ale teprve, když jsme to celé rozorali, tak jsme to tam našli,“ upřesňuje Cílek-Vrána.

Skupina Skeptických archeologů z pražského ústavu Franze Kacky, vedená Jiřím Grygarem, se však domnívá, že jde o hovna samotných archeologů. „Nejméně dvacet z nich patří přímo Cílkovi a zdaleka nejsou tak stará, natož zkamenělá,“ tvrdí Grygar. "Dle našeho názoru archeologové nepoužili správné vědecké metody, na jejich objevu něco smrdí. Pokud mě Cílek přesvědčí o opaku, milerád tomu uvěřím," dodává Grygar.

Cílek-Vrána nesouhlasí. "Ať se přesvědčí sám na vlastní pohmat, to největší hovno je opravdu zkamenělé. Dříve se jim říkáválo bludné balvany a válely se jich všude tři prdele. Grygarovi ho milerád předám osobně," vzkázal ještě Cílek-Vrána.