HRBATŮV KOSTELEC

Prodej vánočních stromků klesl

7. 7. 2015 17:13 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Až na jednu tisícinu oproti konci minulého roku klesl prodej vánočních stromků. Nedařilo se ani exportu.

Podle mluvčího Greenpeace je to úspěch. "Je vidět, že akci Rok bez vánočních stromků přijali konzumenti veskrze pozitivně."

Na příští rok chystá Greenpeace akci Voda v záchodě je také voda.

Podle České obchodní inspekce pokles prodeje stromku vyvažuje na trhu stoupající prodej zajíců v pytli. „Například za poslední měsíc jsme prodali dvě stě pánví; fakt největší sračky co jsou na trhu,“ říká senior dealer pro segment trhu seniorů Jiří Hajzl.

„No je to masakr,“ dodává Věra Pohlová, důchodkyně, majitelka pánve a přispěvatelka Greenpeace. "Beru to ale veskrze pozitivně."

Okamura daroval Praze šibenici

2. 7. 2015 12:21 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Milovník lidstva (kromě Romů), patron Klokánku Chabařovická a spisovatel japonských kuchařek, Tomio Okamura, daroval městu Praze šibenici. Ta je umístěna na střeše Magistrátu.

„Nepřehánějte, v podstatě jsme jenom oprášili to zařízení, které už tam bylo,“ říká Okamura skromně.

"Už jsem se na to nemohl dívat. Moje auto bylo každé ráno zavaleno dětmi ze Sýrie. Musel jsem sešlápnout plyn, zavřít oči a projet to doslova na červenou. Díky té šibenici si to teď vyřešíme přímo, jasně a zodpovědně. V tom je jádro mého programu-pogromu Zásadní změna politického systému."


Šibenice na pražském magistrátě

Šibenice na pražském magistrátěR.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

Řecko už je v prdeli, včera dnes i v neděli!

25. 6. 2015 20:38 - Čechistan - Standa Skandál

To že Řecko už je v prdeli, si řekli premiéři Řecka a Itálie Alexis Tsipras a Matteo Renzi s německou kancléřkou Angelou Merkelovou a málem se smíchy zadusili.

Vúdci Evropy už nemůžou brát řecké bankrotáře vážně. Bude to alespoň MMF pentalogie podobně jako pražská Blanka, která se taky nedostaví. Řecko dluh nikdy nezaplatí a vydojí Německo na oplátku za válku.

Ministři financí eurozóny a zástupci dalších věřitelských institucí se mají s řeckými zástupci sejít opět v sobotu a jednat o další úvěrové pomocí výměnou za tvrdé vnitřní reformy v Řecku. Dnes se ale málem zadusili smíchy z toho, že je někdo vůbec bere vážně.

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.Angela Merkelová v záchavatu smíchu sebrala poslední zbytky vážného výrazu a konstatovala: "Musí dojít k dohodě nejpozději o víkendu před pondělním otevřením finančních trhů."

Milouš Zeman se náhle probral z deliria a dostal vizi: „pravděpodobnost vystoupení Řecka z eurozóny vyšší než padesátiprocentní“, poté zase usnul.    R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.

Konvička zakládá novou stranu, a říká: pro ní přímo planu!

24. 6. 2015 13:01 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Martin Konvička (hnutí Islám v ČR nechceme) rozšiřuje po internetu video, v němž sedí v tureckém sedu, opírá se o hlaveň pušky a hrozí, že už má dostatek podpisů k tomu, aby mohl založit vlastní stranu. Ta by se měla jmenovat Pevná ruka demokracie (PRD).

Podle Konvičky je situace vážná a je potřeba co nejrychleji jednat.

Posílejte DMS ve tvaru PLNA KORYTA na číslo 906111333. Budoucnost českého státu leží ve vašich rukou! Cena jedné DMS je 666 Kč z čeho jde polovina operátoru a polovina Konvičkovi.

Tento článek je komerční sdělení. Redakce nenese jakoukoli odpovědnost ani za sebevražedné atentáty členů PRD, ani za popravy nestraníků, ani za zapálená auta a zdemolované výlohy.

Tomio Okamura (SPD) se vyjádřil, že je mu program Konvičkova PRDu blízký. On také, podle svých slov, usiluje o to, aby se jeho SPD stala masovou stranou. Nových členů má prý už patnáct. Ti sice zatím nemohou nic ve straně ovlivnit (kvůli tzv. dvouleté čekací lhůtě), ale již nyní jsou povinni platit členské příspěvky. „A o to přeci jde,“ směje se Okamura.

Président Milouš Zeman in memoriam reagoval na Konvičkovu akci kolem PRDu založením strany Zemanova Moudrá Ruka Demokracie (ZMRD).

Konvička dnes v podvečer přečetl na Václavském náměstí svůj nadStranický Manifest:

Tak, jak mi pusa narostla
povím to, soudruzi, zkrátka.
Řečnit, to není starost má,
starám se o prasta.

Šlichtu jim liji v koryta
s přáním, ať hezky papají,
ať je jich dost, ať dosyta
se vepřového straník nají.

Když měšťák cpal se vepřovou,
po mně prsk leda slinou
- nebyla mu dost fajnovou
ženská vonící dřinou,
           
Když kapitál cpal si do kapes,
co vydělával na praseti,
zatím co chudák dřel jak pes,
aby měl brambor pro své děti,           

Soudruhu, který den co den,
překráčíš normy s celou směnou,
vidím tě, jak jsi spokojen,
utřeš svou bradou zamaštěnou

a řekneš mámě: No tak vida.
Zas jednou dobré pochutnání.
A naše vláda řád mi přidá.
A za tu lásku, za uznání.

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!