HRBATŮV KOSTELEC

Na brněnské Automatické univerzitě vynalezli novou techniku chůze

4. 8. 2015 10:18 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

„Nemusíte se při ní vůbec hýbat,“ upřesňuje doc. Vrána. „Problémem většiny lidí je pohyb,“ pokračuje, "a tento problém zmizí, když si zaplatí čtyři semestry a naučí se technice Chůze vsedě®."

Na Chůzi vsedě® dostala brněnská Automatická univerzita pětimilionovou dotaci z Fondu rozvoje sedavých zaměstnání EU. „Náš tým odborníků vyvíjel tuto revoluční techniku dva roky,“ říká Vrána. "Konkrétně jsem nad tím seděl tak dlouho, až mě napadlo si to nechat patentovat."

Kurz Chůze vsedě® je možné absolvovat buď denním, nočním nebo kombinovaným studiem a získat přitom tituly Bc. či Mgr. Absolventi pak najdou uplatnění v mnoha sedavých zaměstnáních, která vyžadují agilní myšlení a rychlé kmitání mezi kávovarem a pracovním stolem.

"Nemusíte se obávat, dvacet tisíc korun je maximum, které zaplatíte za semestr. Vysedí to u nás každý. Zejména u kombinovaného studia prostě jen jednou přijdete a jednou odejdete, zbytek strávíte ve speciálním křesle, v něm se dá žít celoročně. Toto křeslo je nutnou podmínkou Chůze vsedě® a pokud absolvujete náš kurz, nabídneme vám ho jen za 50 000 Kč." Na vývoj křesla dostala brněnská Automatická univerzita také dotaci z EU.

Podle doc. Vrány by mohla nová technika chůze vyřešit většinu dopravních problémů. "Nestaly by se třeba takové nehody jako byla srážka vlaku ve Studénce. Momentálně proto žádám o další grant na Ministerstvu dopravy." To si již objednalo deset tisíc kusů křesel, zřejmě po vzoru Evropského parlamentu, jenž jich zakoupil celých sto tisíc.R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

Prodej vánočních stromků klesl

7. 7. 2015 17:13 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Až na jednu tisícinu oproti konci minulého roku klesl prodej vánočních stromků. Nedařilo se ani exportu.

Podle mluvčího Greenpeace je to úspěch. "Je vidět, že akci Rok bez vánočních stromků přijali konzumenti veskrze pozitivně."

Na příští rok chystá Greenpeace akci Voda v záchodě je také voda.

Podle České obchodní inspekce pokles prodeje stromku vyvažuje na trhu stoupající prodej zajíců v pytli. „Například za poslední měsíc jsme prodali dvě stě pánví; fakt největší sračky co jsou na trhu,“ říká senior dealer pro segment trhu seniorů Jiří Hajzl.

„No je to masakr,“ dodává Věra Pohlová, důchodkyně, majitelka pánve a přispěvatelka Greenpeace. "Beru to ale veskrze pozitivně."

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

Okamura daroval Praze šibenici

2. 7. 2015 12:21 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Milovník lidstva (kromě Romů), patron Klokánku Chabařovická a spisovatel japonských kuchařek, Tomio Okamura, daroval městu Praze šibenici. Ta je umístěna na střeše Magistrátu.

„Nepřehánějte, v podstatě jsme jenom oprášili to zařízení, které už tam bylo,“ říká Okamura skromně.

"Už jsem se na to nemohl dívat. Moje auto bylo každé ráno zavaleno dětmi ze Sýrie. Musel jsem sešlápnout plyn, zavřít oči a projet to doslova na červenou. Díky té šibenici si to teď vyřešíme přímo, jasně a zodpovědně. V tom je jádro mého programu-pogromu Zásadní změna politického systému."


Šibenice na pražském magistrátě

Šibenice na pražském magistrátěR.E.K.L.A.M.A

Řecko už je v prdeli, včera dnes i v neděli!

25. 6. 2015 20:38 - Čechistan - Standa Skandál

To že Řecko už je v prdeli, si řekli premiéři Řecka a Itálie Alexis Tsipras a Matteo Renzi s německou kancléřkou Angelou Merkelovou a málem se smíchy zadusili.

Vúdci Evropy už nemůžou brát řecké bankrotáře vážně. Bude to alespoň MMF pentalogie podobně jako pražská Blanka, která se taky nedostaví. Řecko dluh nikdy nezaplatí a vydojí Německo na oplátku za válku.

Ministři financí eurozóny a zástupci dalších věřitelských institucí se mají s řeckými zástupci sejít opět v sobotu a jednat o další úvěrové pomocí výměnou za tvrdé vnitřní reformy v Řecku. Dnes se ale málem zadusili smíchy z toho, že je někdo vůbec bere vážně.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!Angela Merkelová v záchavatu smíchu sebrala poslední zbytky vážného výrazu a konstatovala: "Musí dojít k dohodě nejpozději o víkendu před pondělním otevřením finančních trhů."

Milouš Zeman se náhle probral z deliria a dostal vizi: „pravděpodobnost vystoupení Řecka z eurozóny vyšší než padesátiprocentní“, poté zase usnul.    

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!