HRBATŮV KOSTELEC

Víření a mlžení soudruha ministra Jana Mládka: prolomení limitů je kvůli práci

22. 10. 2015 09:35 - Čechistan - Standa Skandál

LEDVICE - Soudruh Jan Mládek, toho času na ministerstvu průmyslu a obchodu zase vypouští kouř a mlží pravdu před svými voliči. Prolomení limitů vysvětluje standardní „politickou“ rétorikou.

...Ty falešnej hajzle Mládku, proč neřekněš na kameru, že v Ledvicích hned vedle dolu Bílina stojí už dávno léta dokončovaná superkritická elektrárna ČEZu o výkonu 660MW a že vy maestro, součást státu jste do toho namočený až po uši, protože držíte nějakých 70% akcií ČEZu? Potřebujete pro tuhle elektrárnu uhlí. Schovej si ty svoje báchorky o pracovních místech, o zásobování tepláren aj pytlovin. Nedej bože, aby snad čechům nebyla zima, tohle ti nežerem. Smrádek ale teploučko, to je naše krédo už leta letoucí.

Nebudete si přeci srát do vlastního hnízda, chápeme? Já jsem jen zvědavej kdy konečně ČEZ ten superkritickej blok rozjede, Alstom to tam pěkně posral s tím kotlem, že?

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.

Jediný co ti beru, je to, že nejste schopný se dohodnout na dostavbě dalších bloků dukovan/temelína a nemáte na to prachy, protože je ČEZ rozfrcal v pičovinách (o čemž snad všichni zasvěcení víme, včetně té stojící CCGT paroplynovky v Počeradech, do které nás asi budete vodit jak do muzea moderních technologií (takzvaná futuzea)).

To, že se limity v Bílině prolomí, o tom nebylo třeba diskutovat, stačí si tam zaject a vidět co tam je a jak to musí nevyhnutelně pokračovat, protože platí staré známé: Silnější pes mrdá a stát vymrdá s ovčanem, stejně jako korporace. Nechápu kdo ti našeptává, abys takhle mlžil.

Tak mluv narovinu, ty obézní prase co se nevzdá ani jednoho oběda a nezhubne, ani kdyby milion uprchlíků dorazilo.

Mládku, ty obtloustlej srabe! Místo toho, aby ses těch dotčených lidí co budou čuchat dehtovej smrad a prach z dolu zastal a vyřídil jim kompenzace, jim doporučuješ, aby sami žádali. Beztak víš, že dostanou velký hovno! Dostávají to obce takže ovčan zase utře hubu, aby se třeba eventuelně mohl přestěhovat. Ty nejseš charakterní chlap, ty seš rosolovitý bahno, což je ostatně dobře vidět jen se na tebe kouknu!

Lom Bílina směr Ledvice

Nový superkritický blok Ledvice 660MW

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.
R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.

Petr Chobot: Zemana na hrad přinesly bytosti světla

18. 10. 2015 19:24 - Čechistan - Standa Skandál

Petr Chobot (ezoterik) tvrdí v rozhovoru s ústřední českou ezoteričkou Alžbětou Šorfovou, že Zemana přinesly na hrad bytosti světla.

Totiž nad Českou kotlinou drží ochranou ruku právě bytosti světla, které nás přenesou až do osmé dimenze. A proto máme na hradě ožralu Zemana, který se nás zastává v kauze Uprchlíci a ne ospalého Schwarzenberga.

"Schwarzenberg by byl dneska naprostá katastrofa. Zeman nelíbá Satanovi zadek.", tvrdí Chobot.Redakce vidí jistou synchronicitu mezi spuštením televize ZETKO s děním kolem uprchlíků. Náš Český Zoro, nebo chcete-li Český Aštar Šeran přišel právě včas! Globální prediktor prý začne posílat do islámských středisek zbraně.

"Hlavně si nesmíme nechat vzít Facebuk, to je jediná forma svobody!", dodal na závěr Chobot a přeje nad Vídní hodně světla a pozitivní vibrace.

A jak praví František Ringo Čech: „Se Zemanem na Hradě vychází Slunce, jen blázen to nevidí“, něco na těch bytostech světla bude. (Ringo Čech je už půl roku hospitalizován v psychiatrické klince Bohnice, pozn. red.).

R.E.K.L.A.M.AR.E.K.L.A.M.A

Zesnulý président Milouš Zeman bude mít svůj televizní kanál "ZETKO"

27. 9. 2015 08:46 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA Hrad - Po dlouhých tahanicích s Českou televizí se dohodla kancelář Hradu, že zesnulému présidentovi veřejnoprávní televize bude financovat a technicky zajišťovat prezidentský televizní kanál po vzoru Severokorejského vůdce Kim Čong-una.


ZETKO, tak se bude jmenovat nová prezidentská televize v zákulisí ČT nazývaná „Zemanova Kolika“.

Na co se mohou diváci v novém kanálu těšit? Tak zaprvé ráno bude trocha historie z mladých let našeho vůdce Miloše Zemana. Budete tak moci nahlédnout do spletitých nitek vedoucích z prognosťáku, přes postele řady vlivných estébáků po nabarvenou revoluci po rozkošné tahanice a slovní škorpení s Václavem Klausem, který tak rád v přestrojení navštěvoval Nádraží Václava Klause (bývalé Hlavní Nádraží). Zeman raději dával přednost ulici ve Smečkách, takže to měli od sebe kousek.

„Klaus hold byl vždycky na “koloušky„ takže jsme se scházeli v Sherwoodu u nádraží“, tvrdí Zeman. Bohužel spolupachatel Velké Sametové Revoluce, Vašek Havlů se pro vysoké poplatky za užití jména Osvoboditele již nevešel do rozpočtu.

Připravuje se také pořad pro dospělé "Špíčky" vysíraný po desáté hodině, který odhalí trochu intimností z jinošství Miloše. Prý byl vždy na baculky!

R.E.K.L.A.M.A

Ráno, v poledne i večer bude vysírána nekonečná smyčka Bonmoty Miloše, které vás rozesmály.

Můžete se těšit i na odhalení zákulisní politiky s názvem Trenky. V pořadu Zlatá Borovička se dozvíte spoustu nevšedních receptů na koktejly a šejky, kterých Miloš vypil už hektolitry!

V neděli dopoledne diváky pobaví Ožralá Kamera, která vás protáhne všemi vyhlášenými bary a putykami v republice.

Každý pátek o půlnoci vstane velký Vůdce ze záhrobí a promluví k národu. V noci si můžete místo monoskopu pustit Zemanovo děsivé Chrápání.

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Česko přijme sto tisíc německých běženců, Němci odmítají otevřít Buchenwald a Dachau pro uprchlíky ze Sýrie

25. 9. 2015 09:03 - Čechistan - Standa Skandál

Situace se dramatizuje, zatímco Syřané nalézají místo a bohaté sociální dávky, němečtí usedlíci musí opustit svoje byty a domy. Vlna něměckých uprchlíků již dosáhla hranice České Republiky. Vláda společně se Slovenskem se dohodla na pomoci těmto azylantům.


Německá vláda v čele s Angelou Merkelovou totiž schválila základní azylovou výpomoct uprchlíkům ze Sýrie, Kosova, Avghanistánu i Turecka.

V balíčku základní sociální pomoci pro jednu rodinu je: Byt o rozloze alespoň 100m čtverčeních, automobil alespoň třídy BMW X5, náhrady na jídlo a zdravotní péči, dva smartphony iPhone 6 pro rodiče, čtyři nižší třídy pro děti, dva počítače třídy Apple Macbook Air, připojení k internetu a až šest předplacených tarifů pro mobilní operátory. Dobře zavedené a urdžované koncentrační tábory Buchenwald a Dachau němceká vláda odmítá pro cizí uprchlíky otevřít a rozposílá je raději do vyklizených bytů po vlastních občanech.

"Spíš uvažujeme, že v těch táborech dočasně ubytujeme naše občany, které jsme museli vyhostit v rámci sociální pomoci potřebným. Jsme přeci národně-sociální stát.", komentuje situaci mluvčí vlády Adolf Seibert.

"Nemohla jsem se vzpamatovat z šoku. Nerozumím tomu, vždyť tady žiju celý život," řekla reportérovi týdeníku Der Sturmer paní Halbeyová, která žila v podkrovním bytě o rozloze 45m čtverečních.
 
Němcům řada obcí vypověděla nájemní smlouvy a tito „uprchlíci“ si musí sbalit věci a do 14dnů opustit svůj domov. Nemají ale kde bydlet a tak na hranice České Republiky dorazila nová uprchlická vlna samotných němců.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.