HRBATŮV KOSTELEC

Zesnulý président Milouš Zeman bude mít svůj televizní kanál "ZETKO"

27. 9. 2015 08:46 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA Hrad - Po dlouhých tahanicích s Českou televizí se dohodla kancelář Hradu, že zesnulému présidentovi veřejnoprávní televize bude financovat a technicky zajišťovat prezidentský televizní kanál po vzoru Severokorejského vůdce Kim Čong-una.

ZETKO, tak se bude jmenovat nová prezidentská televize v zákulisí ČT nazývaná „Zemanova Kolika“.

Na co se mohou diváci v novém kanálu těšit? Tak zaprvé ráno bude trocha historie z mladých let našeho vůdce Miloše Zemana. Budete tak moci nahlédnout do spletitých nitek vedoucích z prognosťáku, přes postele řady vlivných estébáků po nabarvenou revoluci po rozkošné tahanice a slovní škorpení s Václavem Klausem, který tak rád v přestrojení navštěvoval Nádraží Václava Klause (bývalé Hlavní Nádraží). Zeman raději dával přednost ulici ve Smečkách, takže to měli od sebe kousek.

„Klaus hold byl vždycky na “koloušky„ takže jsme se scházeli v Sherwoodu u nádraží“, tvrdí Zeman. Bohužel spolupachatel Velké Sametové Revoluce, Vašek Havlů se pro vysoké poplatky za užití jména Osvoboditele již nevešel do rozpočtu.

Připravuje se také pořad pro dospělé "Špíčky" vysíraný po desáté hodině, který odhalí trochu intimností z jinošství Miloše. Prý byl vždy na baculky!

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.

Ráno, v poledne i večer bude vysírána nekonečná smyčka Bonmoty Miloše, které vás rozesmály.

Můžete se těšit i na odhalení zákulisní politiky s názvem Trenky. V pořadu Zlatá Borovička se dozvíte spoustu nevšedních receptů na koktejly a šejky, kterých Miloš vypil už hektolitry!

V neděli dopoledne diváky pobaví Ožralá Kamera, která vás protáhne všemi vyhlášenými bary a putykami v republice.

Každý pátek o půlnoci vstane velký Vůdce ze záhrobí a promluví k národu. V noci si můžete místo monoskopu pustit Zemanovo děsivé Chrápání.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.
R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.

Česko přijme sto tisíc německých běženců, Němci odmítají otevřít Buchenwald a Dachau pro uprchlíky ze Sýrie

25. 9. 2015 09:03 - Čechistan - Standa Skandál

Situace se dramatizuje, zatímco Syřané nalézají místo a bohaté sociální dávky, němečtí usedlíci musí opustit svoje byty a domy. Vlna něměckých uprchlíků již dosáhla hranice České Republiky. Vláda společně se Slovenskem se dohodla na pomoci těmto azylantům.


Německá vláda v čele s Angelou Merkelovou totiž schválila základní azylovou výpomoct uprchlíkům ze Sýrie, Kosova, Avghanistánu i Turecka.

V balíčku základní sociální pomoci pro jednu rodinu je: Byt o rozloze alespoň 100m čtverčeních, automobil alespoň třídy BMW X5, náhrady na jídlo a zdravotní péči, dva smartphony iPhone 6 pro rodiče, čtyři nižší třídy pro děti, dva počítače třídy Apple Macbook Air, připojení k internetu a až šest předplacených tarifů pro mobilní operátory. Dobře zavedené a urdžované koncentrační tábory Buchenwald a Dachau němceká vláda odmítá pro cizí uprchlíky otevřít a rozposílá je raději do vyklizených bytů po vlastních občanech.

"Spíš uvažujeme, že v těch táborech dočasně ubytujeme naše občany, které jsme museli vyhostit v rámci sociální pomoci potřebným. Jsme přeci národně-sociální stát.", komentuje situaci mluvčí vlády Adolf Seibert.

"Nemohla jsem se vzpamatovat z šoku. Nerozumím tomu, vždyť tady žiju celý život," řekla reportérovi týdeníku Der Sturmer paní Halbeyová, která žila v podkrovním bytě o rozloze 45m čtverečních.
 
Němcům řada obcí vypověděla nájemní smlouvy a tito „uprchlíci“ si musí sbalit věci a do 14dnů opustit svůj domov. Nemají ale kde bydlet a tak na hranice České Republiky dorazila nová uprchlická vlna samotných němců.Šok: Ztohoven se vykáleli présidentovi Zemanovi 2D do postele!

21. 9. 2015 19:29 - Čechistan - Standa Skandál

Umělecká skupina Ztohoven zanechala po sobě další uměleckou zprávu, tentokráte v ložnici samotného présidenta. Zeman se nestačil divit, když se dnes ráno probral, byl doslova celý... a prý se už nestydí vůbec za nic.

Mluvčí Jiří Ovčáček označuje tento způsob komunikace za opravdu skandální. Selhalo prý už vše od soudnosti po ochranku.

"Nejprv ty trenky a teď velký hovno! Že já se na to tady nevyseru", rozčílil se Ovčáček na tiskové konferenci na Pražském Hradě.

President zrušil všechna jednání na pondělí a doteď ho prý drbou saponátem. „Měl to i za ušima“, svěřila se redakci uklízečka Jarmila Dobrovolná.

Skupina Ztohoven odkázala na Velké Rudé Trenky, které měly Velkou Stolici zadržet. Bohužel je prý na Hradě nechtěli, tak to skončilo v peřinách.

Aktualizace: Expertní analýza ukázala, že těch hoven bylo opravdu 100! Bývalý ředitel Národní Galerie, Milan Knížák in memoriam navrhnul udělení ceny NG 666 umělecké skupině Ztohoven za tento husarský kousek. Knížák se nechal slyšet, že je mu doslova po chuti. Podívejte se, to je stejná skupina, která kálela v Národní galerii na našem soukromém večírku „Kaviár v pěti barvách a odstínech“, dodal Knížák k umělecké skupině při předání ceny NG 666.

Zeman se už dal do pořádné čistky, potom co prodělal tu svou. "Mluvčí hradu Jiří Ovčáček doplnil, že Dogerese musí odvolat policejní rezident Tomáš Ztuhlý, považuje to ale za technikálii." Snad tedy ne jen fekálii, kterých je na Hradě již dosti.

 

 

Vysvětlující douška

...Člověk by si mohl říct, že HK je plný opravdových nechutností, jako například toto „nechat présidenta v těch (jeho) hovnech vyválet“.

Však taky v tom, v čem žijeme, v rozkladu společnosti, lze kritiku založit už jen na samotné „Alchymické Destilaci Hovna a vším co s tím souvisí“. Však Hovno je symbolem rozkladu, odpadu i úpadku. Rozkladu, ježto je přítomen v každičkém detailu Hovna.

Výsledkem snažení „Umělců“ je jen pouhé zviditelnění a pouhopouhá buzerace jiných lidí, a proto nakonec nežeru akce co dělá ztohoven a jiní. V první chvíli to člověka pobaví, ale pak ty konsekvence jebání obyčených lidí, kteří hold dělají zkurvenou práci třeba na tom hradě a musí hlídat našeho státního prasoopilce... Reakce státu, korporací a systému je jasná. Má svá dosti primitivní pravdila a snažit se poukazovat na něco tak okatého a ještě se snažit nutit myslet ovce? Nelze. Z hlouposti systému, potažmo lidských davů si lze jen vystřelovat v básních, obrazech, sochách a písních. A to ještě tak, aby to dav ani úředník nepochopil.

Existují dneska opravdu umělci, co dokáží ukázat prstem a žádnýho „obyčejnýho člověka“ neotravovat? Proto bych rád vzpoměl na básníka Egona a jeho nadčasovou hovnobásneň.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Tunel Blanka byl otevřen s pomocí Boží

19. 9. 2015 19:57 - Čechistan - Standa Skandál

Tunelový komplex Blanka byl dnes slavnostně otevřen a to konkrétně za přítomnosti samotného Boha, zprostředkovaného samotným Kardinálem Dukou

Duka poslední leta opravdu už fušuje do všeho, stal se z něho průmyslník po vstupu do Řádu Anofertů a teď leze i do stavbařiny, zřejmě hodlá přijmout i Řád Zemljankometro Stavů.

Tak či onak, Adriana radostně tleská, jenom proto, že neviděla samotná střeva Otesánka jménem Blanka. Otesánka, který sežral dva až třikrát více mědi v kabelech, kde se po nocích kradly celé cívky kabelů dle slov pracovníků dodavatelských firem. Otesánek, který vede požární vodu v ryzím nerezu.

"Finanční tunel Blanka nám jasně ukázal, jak je možné český národ jebat, a ještě za to tento národ srabů radostně tleská. Národ, který líže boty svým otrokářům si ale nič iné nezaslouží".Naposledy jsme tam byli před dvouma měsícema, to nefungovala jedna jednotka nouzového osvětlení a nikdo se doposavad nedotázal. Pak ty virtuozní konstrukce žlabů, okápků a svodů na minerální vodu Blanka, která ucpe polyethylénové roury o průměru 150mm do půl roka (což už aspoň jednou celé měnilo). Proražení a porušení protipožárních ucpávek, to nechápu jak prošlo přes bezpečáky.

Ne z mojich slov, ale z pánů Kašů a Pokorných: „Tady v Blance si všichni dělají naschvály“. Jak můžete vidět na obrázku, oni si tam navzájem vysypávali i asfalt na nově položený „koberec“.

Ale jezdit se bude! Dokud se tam nestane fakt průser, nevyleje se tam nádrž benzínu, jež zateče do spodních propojek pod vozovkou právě temi okápky a svody na minerální vodu Blanka a krásně to zahoří.

Ale už džím hubu! Maluji totiž čerty na zeď a ukazuji na lajdácví, nenažranost a samolibost aj. krásné bohulibé vlastnosti všech zaintereovaných hajzlů.

Fuck you Bastards!

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

Vodotěsná krabice NO v Blance: (výběr a kvalita zpracování uchvátí oko inženýra (takto to vypdalo po otevření)). Nedotýkejte se nouzového osvětlení: občas jsme náhodou vytáhli při kontrole krabic (porucha svítidel) prstama bez šroubováku ochranný vodič (PE, zelenožlutý)!

Mnoho těchto skutečně vodotěsných krabic v místech tekoucích minerálních vod bylo zaplaveno zcela bahnem na co se teprve přišlo ztrátou izolačního odporu ;-)).

Vodotěsná krabice nouzového osvětlení tunelu Blanka

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!