HRBATŮV KOSTELEC

Francie zakázala zobrazovat proroka Mohameda v rámci vyjímečného stavu

16. 11. 2015 09:03 - Čechistan - Standa Skandál

PAŘÍŽ - Pod atentátech v Paříži zakázala francouzská vláda zobrazování všech náboženských vůdců, obvzláště proroka Mohameda a to v rámci vyjímečného stavu. Prý se nevyplatí nechat pár idiotů čmárat v Charlie Hebedó prasečiny, za které pak umírají další lidé.

Obvzláště zavrženíhodné kresby náboženských proroků jsou sexuální pozice, obvzláště pasivní. Vyšrtnuty vyhláškou jsou i pozice submisivní v BDSM. Vyjímku v tvrdém BDSM má jen Ježíš Kristus, který je tradičně zobrazován na kříži a ještě s trnovou korunou. Katolíci si prý na tvrdší sadomaso vždy potrpěli. Francouzská vláda schválila při porušení vyhlášky vyjímečného stavu trest odnětí práva čmárat i srát až na pět let.

"Zvažujeme ve francii i zavření těch příšerností, jako jsou fotbalové stadiony. Však i toto Šaríja zakazuje. Musíme zbavit město od hříchu.", komentuje vládní opatření poslanec Ehsan Bakhar Arzájev a zároveň odsoudil aktivity teroristů.

R.E.K.L.A.M.A

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

Od ledna přibudou v ČR nové dálnice, změní se i značení

13. 11. 2015 12:15 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Nová vyhláška ministerstva dopravy o provozu na pozemních komunikacích přinese změny na silnicích a v dopravním značení. Motoristé se od ledna už nesetkají s pojmem silnice, nýbrž jen s dálnicemi. Na ně bude přeznačeno více než 100.000 km dnešních silnic. Díky tomu se ČR zařadí mezi nejvyspělejší státy s nejhustší dálniční sítí.

„Samozřejmě všichni motoristé budou povinni platit dálniční poplatky,“ zchlazuje nadšení ministr dopravy Ťok. Vláda si od vyhlášky především slibuje získat až 60 miliard Korun do státního rozpočtu.

Do kategorie dálnice nicméně nebudou převedeny některé úseky. Jedná se konkrétně o pražskou ulici V Cípu, brněnskou Středovou a olomouckou Na Pažitu. S těmi se již počítá jako s možnými plochami pro pokračování výstavby velkoprodejen Xindl ve třetí a čtvrté pětiletce od Počátku blahobytu.

Na vybraných úsecích dálnic, které vyhovují z hlediska bezpečnostních parametrů, bude umístěna značka „silnice pro motorová vozidla“.

Zvlněný úsek dálnice u Ostravy

Zvlněný úsek dálnice u Ostravy

Další novinkou je zcela nové dopravní značení. Na značkách se budou moci objevovat i symboly jiných zvířat než krávy. „Chtěli jsme, aby dopravní značení více vystihovalo realitu,“ říká ministr Ťok.

Pozor! Výskyt orla obrovského

Pozor! Výskyt orla obrovského

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová

Víření a mlžení soudruha ministra Jana Mládka: prolomení limitů je kvůli práci

22. 10. 2015 09:35 - Čechistan - Standa Skandál

LEDVICE - Soudruh Jan Mládek, toho času na ministerstvu průmyslu a obchodu zase vypouští kouř a mlží pravdu před svými voliči. Prolomení limitů vysvětluje standardní „politickou“ rétorikou.

...Ty falešnej hajzle Mládku, proč neřekněš na kameru, že v Ledvicích hned vedle dolu Bílina stojí už dávno léta dokončovaná superkritická elektrárna ČEZu o výkonu 660MW a že vy maestro, součást státu jste do toho namočený až po uši, protože držíte nějakých 70% akcií ČEZu? Potřebujete pro tuhle elektrárnu uhlí. Schovej si ty svoje báchorky o pracovních místech, o zásobování tepláren aj pytlovin. Nedej bože, aby snad čechům nebyla zima, tohle ti nežerem. Smrádek ale teploučko, to je naše krédo už leta letoucí.

Nebudete si přeci srát do vlastního hnízda, chápeme? Já jsem jen zvědavej kdy konečně ČEZ ten superkritickej blok rozjede, Alstom to tam pěkně posral s tím kotlem, že?

Jediný co ti beru, je to, že nejste schopný se dohodnout na dostavbě dalších bloků dukovan/temelína a nemáte na to prachy, protože je ČEZ rozfrcal v pičovinách (o čemž snad všichni zasvěcení víme, včetně té stojící CCGT paroplynovky v Počeradech, do které nás asi budete vodit jak do muzea moderních technologií (takzvaná futuzea)).

To, že se limity v Bílině prolomí, o tom nebylo třeba diskutovat, stačí si tam zaject a vidět co tam je a jak to musí nevyhnutelně pokračovat, protože platí staré známé: Silnější pes mrdá a stát vymrdá s ovčanem, stejně jako korporace. Nechápu kdo ti našeptává, abys takhle mlžil.

Tak mluv narovinu, ty obézní prase co se nevzdá ani jednoho oběda a nezhubne, ani kdyby milion uprchlíků dorazilo.

Mládku, ty obtloustlej srabe! Místo toho, aby ses těch dotčených lidí co budou čuchat dehtovej smrad a prach z dolu zastal a vyřídil jim kompenzace, jim doporučuješ, aby sami žádali. Beztak víš, že dostanou velký hovno! Dostávají to obce takže ovčan zase utře hubu, aby se třeba eventuelně mohl přestěhovat. Ty nejseš charakterní chlap, ty seš rosolovitý bahno, což je ostatně dobře vidět jen se na tebe kouknu!

Lom Bílina směr Ledvice

Nový superkritický blok Ledvice 660MW

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.
R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

Petr Chobot: Zemana na hrad přinesly bytosti světla

18. 10. 2015 19:24 - Čechistan - Standa Skandál

Petr Chobot (ezoterik) tvrdí v rozhovoru s ústřední českou ezoteričkou Alžbětou Šorfovou, že Zemana přinesly na hrad bytosti světla.

Totiž nad Českou kotlinou drží ochranou ruku právě bytosti světla, které nás přenesou až do osmé dimenze. A proto máme na hradě ožralu Zemana, který se nás zastává v kauze Uprchlíci a ne ospalého Schwarzenberga.

"Schwarzenberg by byl dneska naprostá katastrofa. Zeman nelíbá Satanovi zadek.", tvrdí Chobot.

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.Redakce vidí jistou synchronicitu mezi spuštením televize ZETKO s děním kolem uprchlíků. Náš Český Zoro, nebo chcete-li Český Aštar Šeran přišel právě včas! Globální prediktor prý začne posílat do islámských středisek zbraně.

"Hlavně si nesmíme nechat vzít Facebuk, to je jediná forma svobody!", dodal na závěr Chobot a přeje nad Vídní hodně světla a pozitivní vibrace.

A jak praví František Ringo Čech: „Se Zemanem na Hradě vychází Slunce, jen blázen to nevidí“, něco na těch bytostech světla bude. (Ringo Čech je už půl roku hospitalizován v psychiatrické klince Bohnice, pozn. red.).

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.