HRBATŮV KOSTELEC

Nenechte si to ujít! Na TV Hovna za vás sledujeme plánování všech teroristických útoků! Buďte vždy přitom!

17. 11. 2015 11:58 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Jste zvídaví? Nahlédněte pod pokličku nejúspěšnějších teroristických organizací! Jak to dělají? Jak vyrábějí své bomby, aby je pak dostali skrz letištní kontroly?

Na to vše naleznete odpověď díky našim živým reportážím přímo z epicentra dění. Můžete být svědky plánování nových útoků na obchodní centra a nádraží! A co víc, postujte nové nápady! Nejlepší divácký námět bude vyhodnocen a ve spolupráci s našimi teroristy zrealizován! Staňte se hybateli historie!

Hoří někde? Umírají lidé? Jsme u toho vždy jako první! Předplaťte si živý video streaming do svého mobilu ještě dnes! Či už máte naši appku a nechcete vidět rozmazané obličeje? Upgradujte do tří dnů za zvýhodněných podmínek a získejte neopakovatelné detailní pohledy do očí trpících!

Baví vás adrenalin? Také vás hledáme! Naši kameramani jsou denně vystaveni velikému nebezpečí, a to přímo na bojištích. Za to to ale stojí! Vydělávejte měsíčně až 80.000 Kč, zažijte neopakovatelné dobrodružství a k tomu si užívejte bonusy až 10.000 Kč ročně a stravenky zdarma!

To je prostě bomba!

Francie zakázala zobrazovat proroka Mohameda v rámci vyjímečného stavu

16. 11. 2015 09:03 - Čechistan - Standa Skandál

PAŘÍŽ - Pod atentátech v Paříži zakázala francouzská vláda zobrazování všech náboženských vůdců, obvzláště proroka Mohameda a to v rámci vyjímečného stavu. Prý se nevyplatí nechat pár idiotů čmárat v Charlie Hebedó prasečiny, za které pak umírají další lidé.

Obvzláště zavrženíhodné kresby náboženských proroků jsou sexuální pozice, obvzláště pasivní. Vyšrtnuty vyhláškou jsou i pozice submisivní v BDSM. Vyjímku v tvrdém BDSM má jen Ježíš Kristus, který je tradičně zobrazován na kříži a ještě s trnovou korunou. Katolíci si prý na tvrdší sadomaso vždy potrpěli. Francouzská vláda schválila při porušení vyhlášky vyjímečného stavu trest odnětí práva čmárat i srát až na pět let.

„Zvažujeme ve francii i zavření těch příšerností, jako jsou fotbalové stadiony. Však i toto Šaríja zakazuje. Musíme zbavit město od hříchu.“, komentuje vládní opatření poslanec Ehsan Bakhar Arzájev a zároveň odsoudil aktivity teroristů.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Od ledna přibudou v ČR nové dálnice, změní se i značení

13. 11. 2015 12:15 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Nová vyhláška ministerstva dopravy o provozu na pozemních komunikacích přinese změny na silnicích a v dopravním značení. Motoristé se od ledna už nesetkají s pojmem silnice, nýbrž jen s dálnicemi. Na ně bude přeznačeno více než 100.000 km dnešních silnic. Díky tomu se ČR zařadí mezi nejvyspělejší státy s nejhustší dálniční sítí.

„Samozřejmě všichni motoristé budou povinni platit dálniční poplatky,“ zchlazuje nadšení ministr dopravy Ťok. Vláda si od vyhlášky především slibuje získat až 60 miliard Korun do státního rozpočtu.

Do kategorie dálnice nicméně nebudou převedeny některé úseky. Jedná se konkrétně o pražskou ulici V Cípu, brněnskou Středovou a olomouckou Na Pažitu. S těmi se již počítá jako s možnými plochami pro pokračování výstavby velkoprodejen Xindl ve třetí a čtvrté pětiletce od Počátku blahobytu.

Na vybraných úsecích dálnic, které vyhovují z hlediska bezpečnostních parametrů, bude umístěna značka „silnice pro motorová vozidla“.

Zvlněný úsek dálnice u Ostravy

Zvlněný úsek dálnice u Ostravy

Další novinkou je zcela nové dopravní značení. Na značkách se budou moci objevovat i symboly jiných zvířat než krávy. „Chtěli jsme, aby dopravní značení více vystihovalo realitu,“ říká ministr Ťok.

Pozor! Výskyt orla obrovského

Pozor! Výskyt orla obrovského

R.E.K.L.A.M.A
časopis, který vidí pod povrch

Víření a mlžení soudruha ministra Jana Mládka: prolomení limitů je kvůli práci

22. 10. 2015 09:35 - Čechistan - Standa Skandál

LEDVICE - Soudruh Jan Mládek, toho času na ministerstvu průmyslu a obchodu zase vypouští kouř a mlží pravdu před svými voliči. Prolomení limitů vysvětluje standardní „politickou“ rétorikou.

...Ty falešnej hajzle Mládku, proč neřekněš na kameru, že v Ledvicích hned vedle dolu Bílina stojí už dávno léta dokončovaná superkritická elektrárna ČEZu o výkonu 660MW a že vy maestro, součást státu jste do toho namočený až po uši, protože držíte nějakých 70% akcií ČEZu? Potřebujete pro tuhle elektrárnu uhlí. Schovej si ty svoje báchorky o pracovních místech, o zásobování tepláren aj pytlovin. Nedej bože, aby snad čechům nebyla zima, tohle ti nežerem. Smrádek ale teploučko, to je naše krédo už leta letoucí.

Nebudete si přeci srát do vlastního hnízda, chápeme? Já jsem jen zvědavej kdy konečně ČEZ ten superkritickej blok rozjede, Alstom to tam pěkně posral s tím kotlem, že?

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

Jediný co ti beru, je to, že nejste schopný se dohodnout na dostavbě dalších bloků dukovan/temelína a nemáte na to prachy, protože je ČEZ rozfrcal v pičovinách (o čemž snad všichni zasvěcení víme, včetně té stojící CCGT paroplynovky v Počeradech, do které nás asi budete vodit jak do muzea moderních technologií (takzvaná futuzea)).

To, že se limity v Bílině prolomí, o tom nebylo třeba diskutovat, stačí si tam zaject a vidět co tam je a jak to musí nevyhnutelně pokračovat, protože platí staré známé: Silnější pes mrdá a stát vymrdá s ovčanem, stejně jako korporace. Nechápu kdo ti našeptává, abys takhle mlžil.

Tak mluv narovinu, ty obézní prase co se nevzdá ani jednoho oběda a nezhubne, ani kdyby milion uprchlíků dorazilo.

Mládku, ty obtloustlej srabe! Místo toho, aby ses těch dotčených lidí co budou čuchat dehtovej smrad a prach z dolu zastal a vyřídil jim kompenzace, jim doporučuješ, aby sami žádali. Beztak víš, že dostanou velký hovno! Dostávají to obce takže ovčan zase utře hubu, aby se třeba eventuelně mohl přestěhovat. Ty nejseš charakterní chlap, ty seš rosolovitý bahno, což je ostatně dobře vidět jen se na tebe kouknu!

Lom Bílina směr Ledvice

Nový superkritický blok Ledvice 660MW

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.
R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.