HRBATŮV KOSTELEC

Praha v obavách z teoretismu: Slavnostní uvedení Janáčkovy opery raději bez lidí

23. 11. 2015 18:04 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Slavnostní uvedení Janáčkovy opery Jenůfa v Národním divadle se uskuteční, avšak vedení divadla z bezpečnostních důvodů odmítá říci datum a přesný čas. Zdůvodňuje to obavami, aby se na premiéře nesešli lidé.

Média minulý týden po tragických událostech v Paříži informovala o tom, že se kvůli hrozbě teoretistických útoků preventivně zavřou knihovny a opery. Vláda zvažuje i variantu, že by nechala zavřít úplně všechny.

Premiéra Jenůfy se přesto konat bude. „Tragédie takového rázu nesmí být zrušena, chceme pouze předejít úplnému neštěstí,“ vysvětlil po pondělní schůzce ředitel ND, Jan Burian.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

Nenechte si to ujít! Na TV Hovna za vás sledujeme plánování všech teroristických útoků! Buďte vždy přitom!

17. 11. 2015 11:58 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Jste zvídaví? Nahlédněte pod pokličku nejúspěšnějších teroristických organizací! Jak to dělají? Jak vyrábějí své bomby, aby je pak dostali skrz letištní kontroly?

Na to vše naleznete odpověď díky našim živým reportážím přímo z epicentra dění. Můžete být svědky plánování nových útoků na obchodní centra a nádraží! A co víc, postujte nové nápady! Nejlepší divácký námět bude vyhodnocen a ve spolupráci s našimi teroristy zrealizován! Staňte se hybateli historie!

Hoří někde? Umírají lidé? Jsme u toho vždy jako první! Předplaťte si živý video streaming do svého mobilu ještě dnes! Či už máte naši appku a nechcete vidět rozmazané obličeje? Upgradujte do tří dnů za zvýhodněných podmínek a získejte neopakovatelné detailní pohledy do očí trpících!

Baví vás adrenalin? Také vás hledáme! Naši kameramani jsou denně vystaveni velikému nebezpečí, a to přímo na bojištích. Za to to ale stojí! Vydělávejte měsíčně až 80.000 Kč, zažijte neopakovatelné dobrodružství a k tomu si užívejte bonusy až 10.000 Kč ročně a stravenky zdarma!

To je prostě bomba!

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Francie zakázala zobrazovat proroka Mohameda v rámci vyjímečného stavu

16. 11. 2015 09:03 - Čechistan - Standa Skandál

PAŘÍŽ - Pod atentátech v Paříži zakázala francouzská vláda zobrazování všech náboženských vůdců, obvzláště proroka Mohameda a to v rámci vyjímečného stavu. Prý se nevyplatí nechat pár idiotů čmárat v Charlie Hebedó prasečiny, za které pak umírají další lidé.

Obvzláště zavrženíhodné kresby náboženských proroků jsou sexuální pozice, obvzláště pasivní. Vyšrtnuty vyhláškou jsou i pozice submisivní v BDSM. Vyjímku v tvrdém BDSM má jen Ježíš Kristus, který je tradičně zobrazován na kříži a ještě s trnovou korunou. Katolíci si prý na tvrdší sadomaso vždy potrpěli. Francouzská vláda schválila při porušení vyhlášky vyjímečného stavu trest odnětí práva čmárat i srát až na pět let.

"Zvažujeme ve francii i zavření těch příšerností, jako jsou fotbalové stadiony. Však i toto Šaríja zakazuje. Musíme zbavit město od hříchu.", komentuje vládní opatření poslanec Ehsan Bakhar Arzájev a zároveň odsoudil aktivity teroristů.

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Od ledna přibudou v ČR nové dálnice, změní se i značení

13. 11. 2015 12:15 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Nová vyhláška ministerstva dopravy o provozu na pozemních komunikacích přinese změny na silnicích a v dopravním značení. Motoristé se od ledna už nesetkají s pojmem silnice, nýbrž jen s dálnicemi. Na ně bude přeznačeno více než 100.000 km dnešních silnic. Díky tomu se ČR zařadí mezi nejvyspělejší státy s nejhustší dálniční sítí.

„Samozřejmě všichni motoristé budou povinni platit dálniční poplatky,“ zchlazuje nadšení ministr dopravy Ťok. Vláda si od vyhlášky především slibuje získat až 60 miliard Korun do státního rozpočtu.

Do kategorie dálnice nicméně nebudou převedeny některé úseky. Jedná se konkrétně o pražskou ulici V Cípu, brněnskou Středovou a olomouckou Na Pažitu. S těmi se již počítá jako s možnými plochami pro pokračování výstavby velkoprodejen Xindl ve třetí a čtvrté pětiletce od Počátku blahobytu.

Na vybraných úsecích dálnic, které vyhovují z hlediska bezpečnostních parametrů, bude umístěna značka „silnice pro motorová vozidla“.

Zvlněný úsek dálnice u Ostravy

Zvlněný úsek dálnice u Ostravy

Další novinkou je zcela nové dopravní značení. Na značkách se budou moci objevovat i symboly jiných zvířat než krávy. „Chtěli jsme, aby dopravní značení více vystihovalo realitu,“ říká ministr Ťok.

Pozor! Výskyt orla obrovského

Pozor! Výskyt orla obrovského

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!