HRBATŮV KOSTELEC

Milouš Zeman 2D, Martin Konvička a Okamura se staly členy hnutí Boko Haram a společně zakládají Národně socialistickou česko-islámskou stranu!

28. 11. 2015 10:58 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Président Miloš Zeman 2D in memoriam, Martin Konvička z hnutí Islám v České Republice potřebujeme a Tomio Okamura vstoupili do české frakce hnutí Boko Haram a pro legalizaci jejich aktivit založili i
Národně socialistickou česko-islámskou stranu po vzoru velkého Vůdce NSDAP.

Velcí vůdci spojili své síly. Martin Konvička stranu podpořil nemalou částkou z prodeje své úspěšné islámské kuchařky a z prodeje masokostní moučky neznámého původu (prý tam semlel všechno i s nehty).

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Zemana podpořila Čínská Lidově demokratická republika jako odvetu za nazelenalého Krtečka s pohlavnímy orgány, a Okamura něco vyžebral od TEPCO, když ilegálně přivezl a uskladnil v ČR sto tisíc hektolitrů radioaktivní vody z vybouchlé Fukushimy.

Spolupráce s hnutím Boko Haram zajistí nové straně hlavně know-how, samopaly, minomety a jiné důležité prostředky pro tolik očekávanou „Změnu Poměrů“.

Podle nově uskupené „Troiky ZOK“, je nutné pojmout islám zcela nově v duchu národního socialismu.Nová strana vznikne fúzí tří stran ÚSVIT, PRDu ZMRDa.

Konvička se nechal slyšet, že k tomu mletí uprchlíků na moučku přibude ještě plynování. Prý se to už osvědčilo ve velkém.

Symbolika národně socialistické česko-islámské strany Miloše Zemana, Okamury a Konvičky

Zeman si nakonec tiskové konference nehorázně prdnul a krknul čímž otrávil dva novináře a tím potvrdil Konvičkova slova. Novináři jsou doposud hospitalizováni na jednotce intenzivní péče v Motole (pozn. red.).  

R.E.K.L.A.M.A

Aktualizace: Konvička představil bojovníky české frakce Boko Haram:

Armáda hnutí Boko Haram Czech Republic pod velením generála Konvičky

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!
R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.

Praha v obavách z teoretismu: Slavnostní uvedení Janáčkovy opery raději bez lidí

23. 11. 2015 18:04 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Slavnostní uvedení Janáčkovy opery Jenůfa v Národním divadle se uskuteční, avšak vedení divadla z bezpečnostních důvodů odmítá říci datum a přesný čas. Zdůvodňuje to obavami, aby se na premiéře nesešli lidé.

Média minulý týden po tragických událostech v Paříži informovala o tom, že se kvůli hrozbě teoretistických útoků preventivně zavřou knihovny a opery. Vláda zvažuje i variantu, že by nechala zavřít úplně všechny.

Premiéra Jenůfy se přesto konat bude. „Tragédie takového rázu nesmí být zrušena, chceme pouze předejít úplnému neštěstí,“ vysvětlil po pondělní schůzce ředitel ND, Jan Burian.

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.

Nenechte si to ujít! Na TV Hovna za vás sledujeme plánování všech teroristických útoků! Buďte vždy přitom!

17. 11. 2015 11:58 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Jste zvídaví? Nahlédněte pod pokličku nejúspěšnějších teroristických organizací! Jak to dělají? Jak vyrábějí své bomby, aby je pak dostali skrz letištní kontroly?

Na to vše naleznete odpověď díky našim živým reportážím přímo z epicentra dění. Můžete být svědky plánování nových útoků na obchodní centra a nádraží! A co víc, postujte nové nápady! Nejlepší divácký námět bude vyhodnocen a ve spolupráci s našimi teroristy zrealizován! Staňte se hybateli historie!

Hoří někde? Umírají lidé? Jsme u toho vždy jako první! Předplaťte si živý video streaming do svého mobilu ještě dnes! Či už máte naši appku a nechcete vidět rozmazané obličeje? Upgradujte do tří dnů za zvýhodněných podmínek a získejte neopakovatelné detailní pohledy do očí trpících!

Baví vás adrenalin? Také vás hledáme! Naši kameramani jsou denně vystaveni velikému nebezpečí, a to přímo na bojištích. Za to to ale stojí! Vydělávejte měsíčně až 80.000 Kč, zažijte neopakovatelné dobrodružství a k tomu si užívejte bonusy až 10.000 Kč ročně a stravenky zdarma!

To je prostě bomba!

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.