HRBATŮV KOSTELEC

Docent Vrána získal Nobelovu cenu za prokázání existence Higgsova klausonu

12. 1. 2016 14:24 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Experiment na brněnské Automatické univerzitě prokázal, že částice, o jejíž existenci se vědci dosud jen domnívali - Higgsův klauson - opravdu existuje. Po několikaletém pozorování doc. Vrána navíc dokázal, že jen a pouze z klausonů je složen Václav Klaus 3D (386 let), i jeho syn, Václav Klaus mladší.

„Klausony se v nepatrném množství vyskytují i jinde v přírodě, avšak u těch dvou osob je jejich koncentrace až desetinásobná,“ říká Vrána. Vědci hypotézu potvrdili pomocí simulace na speciálním zpomalovači, kde vytvořili umělou inteligenci složenou pouze z klausonů." Nejobtížnější prý bylo, sehnat pro experiment dostatek zpomalovacích beden, poněvadž klauson je z podstaty zabedněný.

„Klauson má vůbec zvláštní povahu,“ pokračuje Vrána. "Zároveň se může nést na emoční vlně i hrát roli individuální částice. Důvodem je to, že klauson postrádá konečné fyzické i psychické vlastnosti a je definován pouze pravděpodobností, že se bude nacházet v různých stavech."

"Například jedná-li se o teplouších, výskyt Klause staršího je až devadesátiprocentní. Pokud si lze přihřát polívčičku na tématu cizinců, objevuje se prozměnu Václav Klaus mladší, a to s pravděpodobností okolo 87%," upřesňuje Vrána.

Jestli se vám to vše stále zdá nepochopitelné a zní to zcela šíleně, nezoufejte. Einstein to vyjádřil slovy "Klauson? Strašidelné.„ a Niels Bohr, průkopník kvantové fyziky, jednou pravil: “Pokud vás Václav Klaus naprosto nešokoval, tak jste ho ještě nepochopili."

Doc. Vrána se bude příští rok věnovat výzkumu antiklausonů. Již na ně vydal několik antigrantů.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

Bretharián Henri Monfort se stal nesmrtelným

10. 1. 2016 15:27 - Čechistan - Standa Skandál

Pompidou - Bretharián Henri Monfort, který nejí a nepije již devět let se stal nesmrtelným. Je vystaven v pařížském centru moderních zjevů Centre Georges Pompidou.

Bretharián Henri Monfort, který nejedl a nepil podlehl termodynamickým zákonům. Doslova zkameněl. Jeho metabolismus se zpomalil asi na tisícinu oproti běžnému člověku a doslova zamrzl. Jeho srdce bije jednou za hodinu a jeho tělesná teplota je jen o půl stupně vyšší než okolní teplota. Většinu ztrátového tepla těla stejně tvoří rozpadající se přirozené radionuklidy, hlavně radioaktivní izotop draslíku.

"Díky extrémně zpomalenému metabolismu Henriho, je dost možné, že tu bude ležet aspoň dalších 20 000 let, Henrimu je teď šedesát a osmdesátku by mohl dát.", míni kurátorka výstavy Jaqueline Badeaux.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Bretharián si jev vysvětluje nízkou koncentrací prány v Paříži. Město je prý zahaleno smogem a prána (světélkující bílé světlo) nemůže z kosmu prostupovat. Na žádost Mistra mu byla nad hlavu umístěna rtuťová výbojka s obsahem vysokoenergetických pránických UV částic, ale ani toto opatření nepomáhá. Spíše naopak se Mistrova hlava příliš vysušuje až praská. Germicidní UV ale účině zabíjí plísně, které na Henrim začly růst, protože metabolismus plísní je mnohem rychlejší než metabolismus Monforta. "On je teď defakto takovej konzervovativní práchnivej pařez", soudí kurátorka.

R.E.K.L.A.M.A

WHO upozorňuje, že na světě už je moc brethariánů v temné hmotě (kteří ale nejsou vidět), ale spotřebovávají značné množství prány a je proto nebezpečné jí nadále využívat.  WHO společně s Evropským ministerstvem průmyslu a obchodu uvažuje o tom, že na pránu bude vydávat placené kvóty.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.


Co je to prána? Hlavní je vizualizace, tedy stav halucinační:
Jak přijímat pránu? Vizualizovat si jí, je to bílé světlo. Jak docílit, aby se člověk přepl na výživu z prány. Naše buňky mají paměť z minulosti, pamatují si, že je to možné. Základem je 21 dní nejíst, to může sloužit jako přechod k  výživě z prány. Jak poznat, že se nejedná o  půst, ale o výživu z prány? Nemusíte moc spát, jste plní energie, neklesá Vám váha, pokud něco z tohoto nesplňujete ani po delší době nejedení, jedná se o půst a ne o  výživu z prány, pokus můžete ukončit už po 21 dnech, pokud se během těchto dní nedokáže vaše tělo přepnout na výživu z prány, ale můžete ještě 1-2 měsíce pokračovat a pokud stále nepřijde doba, kdy budete mít dostatek energie, budete mít potřebu hodně spát nebo  Vám bude stále klesat váha, zanechte toho, jedná se stále o půst a mohlo by to pro Vás být nebezpečné.  Znečištěné životní prostředí mu prý v získávání energie nevadí.

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

Novoroční džihádisté posledních dní ohrožují ČR

2. 1. 2016 17:38 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Podomácku vyrobenými bombami a další pyrotechnikou se na Silvestra odstřelilo v každém českém městě přes tisíc stoupenců sekty Novoročních džihádistů posledních dní. Někteří z nich přitom spáchali sebevraždu posttraumatickým šokem, když to přetáhli až do Nového roku a zjistili, že přežili.

Sekta vznikla odštěpením od Islámského státu, který sám o sobě je odnoží Církve snědků Jehounových a vznikl jako výsledek zpracování projektu Církve na klíč od amerického zadavatele.

Cílem sekty Novoročních džihádistů je dělat co největší bordel. Dle slov Vrchního dementa sekty tím u lidí dochází k narušení spánkového režimu, v důsledku toho menším pracovním výkonům a nakonec i poklesu výkonnosti celé státní ekonomiky. Sekta se tím snaží vyřídit celé státy, ČR nevyjímaje.

Zatímco ekonom V. Klaus 2D (386 let) hodnotí akce sekty jako nenutné až nechutné, ratingové agentury její vliv oceňují na A+. Je to velmi dobrý výsledek, uvážíme-li, že například sankce uvalené na Rusko mají faktickou účinnost 0+ až 0-, míní ekonomové.

"Již v prvních dnech roku se kvůli akcím džihádistů česká ekonomika úplně zastavila. Nikde nebylo otevřeno, nic se nedalo koupit, ani nikdo nic kupovat nechtěl. Přesně tak vypadá kolaps nabídky i poptávky zároveň," říká ekonom S. Šprajcl (Moody's). „Jak na Nový rok, tak po celý rok,“ dodává.

Máme se na co těšit.

Jediný Václav Klaus si nemyslí, že.

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.

Ohlédnutí: Adventní Zeman na stotisíc způsobů

10. 12. 2015 01:52 - Čechistan - Standa Skandál

HRAD - Přichází Advent a s ním největší dobytek, který kdy seděl na hradě!

Němcová: Zeman pozvracel České Korunovační klenoty

Umělec David Černý pokálel Miloše Zemana a navrhnul křeslo pro Prasedenta:

Šok! Ztohoven se vykáleli présidentovi Zemanovi 2D do postele

Milouš Zeman 2D, Martin Konvička a Okamura se staly členy hnutí Boko Haram a společně zakládají Národně socialistickou česko-islámskou stranu

R.E.K.L.A.M.A

Petr Chobot: Zemana na hrad přinesly bytosti světla

Pražský Hrad kupuje likérku Božkov a sklepy Valtice

Zeman je pro zastrašení Ruska, Hrad má již hotovou voodoo panenku Putina

VZP vypověděla smlouvu presidentovi Miloši Zemanovi

Karel a Miloš

Zesnulý président Milouš Zeman bude mít svůj televizní kanál „ZETKO“

Zeman podepsal vznik celonárodního registru na houby

Milouš Zeman se opět otrávil na Moravě methanolem a zkaženým jehněčím

V Novodvorská Plaza proběhlo setkání mladých umělců

Hlava stáda Miloš Zeman trpí kontinentální ikontinencí

a konečně Napůl zemřel Miloš Zeman

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.
R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!