HRBATŮV KOSTELEC

Novoroční džihádisté posledních dní ohrožují ČR

2. 1. 2016 17:38 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Podomácku vyrobenými bombami a další pyrotechnikou se na Silvestra odstřelilo v každém českém městě přes tisíc stoupenců sekty Novoročních džihádistů posledních dní. Někteří z nich přitom spáchali sebevraždu posttraumatickým šokem, když to přetáhli až do Nového roku a zjistili, že přežili.

Sekta vznikla odštěpením od Islámského státu, který sám o sobě je odnoží Církve snědků Jehounových a vznikl jako výsledek zpracování projektu Církve na klíč od amerického zadavatele.

Cílem sekty Novoročních džihádistů je dělat co největší bordel. Dle slov Vrchního dementa sekty tím u lidí dochází k narušení spánkového režimu, v důsledku toho menším pracovním výkonům a nakonec i poklesu výkonnosti celé státní ekonomiky. Sekta se tím snaží vyřídit celé státy, ČR nevyjímaje.

Zatímco ekonom V. Klaus 2D (386 let) hodnotí akce sekty jako nenutné až nechutné, ratingové agentury její vliv oceňují na A+. Je to velmi dobrý výsledek, uvážíme-li, že například sankce uvalené na Rusko mají faktickou účinnost 0+ až 0-, míní ekonomové.

"Již v prvních dnech roku se kvůli akcím džihádistů česká ekonomika úplně zastavila. Nikde nebylo otevřeno, nic se nedalo koupit, ani nikdo nic kupovat nechtěl. Přesně tak vypadá kolaps nabídky i poptávky zároveň," říká ekonom S. Šprajcl (Moody's). „Jak na Nový rok, tak po celý rok,“ dodává.

Máme se na co těšit.

Jediný Václav Klaus si nemyslí, že.

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.

Ohlédnutí: Adventní Zeman na stotisíc způsobů

10. 12. 2015 01:52 - Čechistan - Standa Skandál

HRAD - Přichází Advent a s ním největší dobytek, který kdy seděl na hradě!

Němcová: Zeman pozvracel České Korunovační klenoty

Umělec David Černý pokálel Miloše Zemana a navrhnul křeslo pro Prasedenta:

Šok! Ztohoven se vykáleli présidentovi Zemanovi 2D do postele

Milouš Zeman 2D, Martin Konvička a Okamura se staly členy hnutí Boko Haram a společně zakládají Národně socialistickou česko-islámskou stranu

R.E.K.L.A.M.A

Petr Chobot: Zemana na hrad přinesly bytosti světla

Pražský Hrad kupuje likérku Božkov a sklepy Valtice

Zeman je pro zastrašení Ruska, Hrad má již hotovou voodoo panenku Putina

VZP vypověděla smlouvu presidentovi Miloši Zemanovi

Karel a Miloš

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Zesnulý président Milouš Zeman bude mít svůj televizní kanál „ZETKO“

Zeman podepsal vznik celonárodního registru na houby

Milouš Zeman se opět otrávil na Moravě methanolem a zkaženým jehněčím

V Novodvorská Plaza proběhlo setkání mladých umělců

Hlava stáda Miloš Zeman trpí kontinentální ikontinencí

a konečně Napůl zemřel Miloš Zeman

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.
R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Milouš Zeman 2D, Martin Konvička a Okamura se staly členy hnutí Boko Haram a společně zakládají Národně socialistickou česko-islámskou stranu!

28. 11. 2015 10:58 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Président Miloš Zeman 2D in memoriam, Martin Konvička z hnutí Islám v České Republice potřebujeme a Tomio Okamura vstoupili do české frakce hnutí Boko Haram a pro legalizaci jejich aktivit založili i
Národně socialistickou česko-islámskou stranu po vzoru velkého Vůdce NSDAP.

Velcí vůdci spojili své síly. Martin Konvička stranu podpořil nemalou částkou z prodeje své úspěšné islámské kuchařky a z prodeje masokostní moučky neznámého původu (prý tam semlel všechno i s nehty).

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

Zemana podpořila Čínská Lidově demokratická republika jako odvetu za nazelenalého Krtečka s pohlavnímy orgány, a Okamura něco vyžebral od TEPCO, když ilegálně přivezl a uskladnil v ČR sto tisíc hektolitrů radioaktivní vody z vybouchlé Fukushimy.

Spolupráce s hnutím Boko Haram zajistí nové straně hlavně know-how, samopaly, minomety a jiné důležité prostředky pro tolik očekávanou „Změnu Poměrů“.

Podle nově uskupené „Troiky ZOK“, je nutné pojmout islám zcela nově v duchu národního socialismu.Nová strana vznikne fúzí tří stran ÚSVIT, PRDu ZMRDa.

Konvička se nechal slyšet, že k tomu mletí uprchlíků na moučku přibude ještě plynování. Prý se to už osvědčilo ve velkém.

Symbolika národně socialistické česko-islámské strany Miloše Zemana, Okamury a Konvičky

Zeman si nakonec tiskové konference nehorázně prdnul a krknul čímž otrávil dva novináře a tím potvrdil Konvičkova slova. Novináři jsou doposud hospitalizováni na jednotce intenzivní péče v Motole (pozn. red.).  

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

Aktualizace: Konvička představil bojovníky české frakce Boko Haram:

Armáda hnutí Boko Haram Czech Republic pod velením generála Konvičky

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.

Praha v obavách z teoretismu: Slavnostní uvedení Janáčkovy opery raději bez lidí

23. 11. 2015 18:04 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Slavnostní uvedení Janáčkovy opery Jenůfa v Národním divadle se uskuteční, avšak vedení divadla z bezpečnostních důvodů odmítá říci datum a přesný čas. Zdůvodňuje to obavami, aby se na premiéře nesešli lidé.

Média minulý týden po tragických událostech v Paříži informovala o tom, že se kvůli hrozbě teoretistických útoků preventivně zavřou knihovny a opery. Vláda zvažuje i variantu, že by nechala zavřít úplně všechny.

Premiéra Jenůfy se přesto konat bude. „Tragédie takového rázu nesmí být zrušena, chceme pouze předejít úplnému neštěstí,“ vysvětlil po pondělní schůzce ředitel ND, Jan Burian.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.