HRBATŮV KOSTELEC

Uprchlickou krizi pohřbívá sněhová bouře

18. 1. 2016 09:03 - Čechistan - Standa Skandál

BRUSEL - Impotenci politiků Bruselu řešit smysluplně uprchlickou krizi elegantně řeší počasí. Sněhová bouře zasypala uprchlíky a přerušila dopravu.

Mnoho uprchlíků skončilo v závějích zasypáno až třímetrovými vrstvami sněhu. Někteří zdatnější, zvláště afghánci prý stihli hloubit rozsáhlá iglů, takže se nezadusili. Hůře jsou na tom arabové, kteří se sněhem defakto nemají žádnou zkušenost a ve sněhu zamrzají.

Sněhové bouře si v neděli v některých částech východní Evropy vynutily uzavření silnic nebo rušení železničních a leteckých spojů a způsobily také výpadky elektřiny.

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimákyMerkelová dala najevo jistou spokojenost s aktuálním počasím, protože nebude muset odpovídat na nejapné dotazy novinářů. Počasí prý ovládat neumíme, ale to zpochybňuje nedávná aktivita Přemka Podlahy
z klubu Svobodných Zahrádkářů, kteří pomocí HAARPu ovládají právě proudění větrů nad Evropou.

Vládu ale děsí jarní tání, protože z uprchlíků budou samé terakotové armády mrtvol zmrzlých nastojato. Prý na to nemáme kapacitu spaloven. Konvička se ujímá šance a opět jedná s Argiofertem o masokostní moučce.

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz

Docent Vrána získal Nobelovu cenu za prokázání existence Higgsova klausonu

12. 1. 2016 14:24 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Experiment na brněnské Automatické univerzitě prokázal, že částice, o jejíž existenci se vědci dosud jen domnívali - Higgsův klauson - opravdu existuje. Po několikaletém pozorování doc. Vrána navíc dokázal, že jen a pouze z klausonů je složen Václav Klaus 3D (386 let), i jeho syn, Václav Klaus mladší.

„Klausony se v nepatrném množství vyskytují i jinde v přírodě, avšak u těch dvou osob je jejich koncentrace až desetinásobná,“ říká Vrána. Vědci hypotézu potvrdili pomocí simulace na speciálním zpomalovači, kde vytvořili umělou inteligenci složenou pouze z klausonů." Nejobtížnější prý bylo, sehnat pro experiment dostatek zpomalovacích beden, poněvadž klauson je z podstaty zabedněný.

„Klauson má vůbec zvláštní povahu,“ pokračuje Vrána. "Zároveň se může nést na emoční vlně i hrát roli individuální částice. Důvodem je to, že klauson postrádá konečné fyzické i psychické vlastnosti a je definován pouze pravděpodobností, že se bude nacházet v různých stavech."

"Například jedná-li se o teplouších, výskyt Klause staršího je až devadesátiprocentní. Pokud si lze přihřát polívčičku na tématu cizinců, objevuje se prozměnu Václav Klaus mladší, a to s pravděpodobností okolo 87%," upřesňuje Vrána.

Jestli se vám to vše stále zdá nepochopitelné a zní to zcela šíleně, nezoufejte. Einstein to vyjádřil slovy "Klauson? Strašidelné.„ a Niels Bohr, průkopník kvantové fyziky, jednou pravil: “Pokud vás Václav Klaus naprosto nešokoval, tak jste ho ještě nepochopili."

Doc. Vrána se bude příští rok věnovat výzkumu antiklausonů. Již na ně vydal několik antigrantů.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

Bretharián Henri Monfort se stal nesmrtelným

10. 1. 2016 15:27 - Čechistan - Standa Skandál

Pompidou - Bretharián Henri Monfort, který nejí a nepije již devět let se stal nesmrtelným. Je vystaven v pařížském centru moderních zjevů Centre Georges Pompidou.

Bretharián Henri Monfort, který nejedl a nepil podlehl termodynamickým zákonům. Doslova zkameněl. Jeho metabolismus se zpomalil asi na tisícinu oproti běžnému člověku a doslova zamrzl. Jeho srdce bije jednou za hodinu a jeho tělesná teplota je jen o půl stupně vyšší než okolní teplota. Většinu ztrátového tepla těla stejně tvoří rozpadající se přirozené radionuklidy, hlavně radioaktivní izotop draslíku.

"Díky extrémně zpomalenému metabolismu Henriho, je dost možné, že tu bude ležet aspoň dalších 20 000 let, Henrimu je teď šedesát a osmdesátku by mohl dát.", míni kurátorka výstavy Jaqueline Badeaux.

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.

Bretharián si jev vysvětluje nízkou koncentrací prány v Paříži. Město je prý zahaleno smogem a prána (světélkující bílé světlo) nemůže z kosmu prostupovat. Na žádost Mistra mu byla nad hlavu umístěna rtuťová výbojka s obsahem vysokoenergetických pránických UV částic, ale ani toto opatření nepomáhá. Spíše naopak se Mistrova hlava příliš vysušuje až praská. Germicidní UV ale účině zabíjí plísně, které na Henrim začly růst, protože metabolismus plísní je mnohem rychlejší než metabolismus Monforta. "On je teď defakto takovej konzervovativní práchnivej pařez", soudí kurátorka.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

WHO upozorňuje, že na světě už je moc brethariánů v temné hmotě (kteří ale nejsou vidět), ale spotřebovávají značné množství prány a je proto nebezpečné jí nadále využívat.  WHO společně s Evropským ministerstvem průmyslu a obchodu uvažuje o tom, že na pránu bude vydávat placené kvóty.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.


Co je to prána? Hlavní je vizualizace, tedy stav halucinační:
Jak přijímat pránu? Vizualizovat si jí, je to bílé světlo. Jak docílit, aby se člověk přepl na výživu z prány. Naše buňky mají paměť z minulosti, pamatují si, že je to možné. Základem je 21 dní nejíst, to může sloužit jako přechod k  výživě z prány. Jak poznat, že se nejedná o  půst, ale o výživu z prány? Nemusíte moc spát, jste plní energie, neklesá Vám váha, pokud něco z tohoto nesplňujete ani po delší době nejedení, jedná se o půst a ne o  výživu z prány, pokus můžete ukončit už po 21 dnech, pokud se během těchto dní nedokáže vaše tělo přepnout na výživu z prány, ale můžete ještě 1-2 měsíce pokračovat a pokud stále nepřijde doba, kdy budete mít dostatek energie, budete mít potřebu hodně spát nebo  Vám bude stále klesat váha, zanechte toho, jedná se stále o půst a mohlo by to pro Vás být nebezpečné.  Znečištěné životní prostředí mu prý v získávání energie nevadí.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Novoroční džihádisté posledních dní ohrožují ČR

2. 1. 2016 17:38 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Podomácku vyrobenými bombami a další pyrotechnikou se na Silvestra odstřelilo v každém českém městě přes tisíc stoupenců sekty Novoročních džihádistů posledních dní. Někteří z nich přitom spáchali sebevraždu posttraumatickým šokem, když to přetáhli až do Nového roku a zjistili, že přežili.

Sekta vznikla odštěpením od Islámského státu, který sám o sobě je odnoží Církve snědků Jehounových a vznikl jako výsledek zpracování projektu Církve na klíč od amerického zadavatele.

Cílem sekty Novoročních džihádistů je dělat co největší bordel. Dle slov Vrchního dementa sekty tím u lidí dochází k narušení spánkového režimu, v důsledku toho menším pracovním výkonům a nakonec i poklesu výkonnosti celé státní ekonomiky. Sekta se tím snaží vyřídit celé státy, ČR nevyjímaje.

Zatímco ekonom V. Klaus 2D (386 let) hodnotí akce sekty jako nenutné až nechutné, ratingové agentury její vliv oceňují na A+. Je to velmi dobrý výsledek, uvážíme-li, že například sankce uvalené na Rusko mají faktickou účinnost 0+ až 0-, míní ekonomové.

"Již v prvních dnech roku se kvůli akcím džihádistů česká ekonomika úplně zastavila. Nikde nebylo otevřeno, nic se nedalo koupit, ani nikdo nic kupovat nechtěl. Přesně tak vypadá kolaps nabídky i poptávky zároveň," říká ekonom S. Šprajcl (Moody's). „Jak na Nový rok, tak po celý rok,“ dodává.

Máme se na co těšit.

Jediný Václav Klaus si nemyslí, že.

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.