HRBATŮV KOSTELEC

Policie vyšetřuje úmrtí i zmrtvýchvstání Ransdorfa, Ransdorf Zombie 2D ale nesouhlasí

29. 1. 2016 08:55 - Čechistan - Standa Skandál

PITEVNA - Policie zadržela zmrtvýchvstalého Ransdorfa a nařílidla mu posmrtnou soudní pitvu. Ransdorf ale kategoricky nesouhlasí.

Nedávno zmrtvýchvstalý Ransdorf, který se cpal vepřovým už třetím dnem u hrobu z kterého vylezl v 5:44 na zakokrhání svatého Daniela a kam mu voliči nosí jídlo musí opustit svoje místečko na Slavíně a odjíždí na dlouhé turné po pitevnách.

Pozůstalí si přejí vyšteřování který z démonů podsvětí si bývalého europosrance vlastně vzal. Ve hře jsou zatím dva. Mamon, démon hamižnosti, kterého předpověděla věštba Hrbatova Kostelce měsíc před úmrtím na základě Ransdorfových miliard, které posral anebo Belzebub, démon obžerství, které Ransdorf tak dobře znal a oddával se s ním opulentním radovánkám. To vše má odhalit soudní pitvání.

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.Ransdorf ale míní, že další vyšetřování bude pomsta manželky, která mu nedá pokoj ani v hrobě. Doslova říká: "Zase mě budou zamrazovat a rýpat se mi v bachoru, to mi nestačila ta první? Stejně se postupně celá sněmovna sejde v záhrobí, Kalouska prý už trápí souchotě."

Aktualizace: Policie zjistila, že Ransdorfa si vzali tři vládci podsvětí. Lucifer, Belzebub a Mamon. Lucifer způsobil nejvíce škod rodině díky pýše Ransdorfa, který na svou propagaci zadlužil nejen sebe.

První zachycení jak se Míla hrabal z hrobuSobotka in memoriam: Zeman bez nohou děsí moje děti, rodinu a přátele

26. 1. 2016 17:17 - Čechistan - Standa Skandál

Zombie Zeman prý navštěvuje rodinu nedávno zesnulého Sobotky vždy v něděli večer. Nyní po tom co mu uhnily nohy se ale vznáší a z vlajících nohavic mu vypadávají kusy zhnilého masa.

"Jsme s vysokou pravděpodobností jediná země v civilizovaném světě, kde zombie prezident veřejně v noci navštěvuje rodinu předsedy vlády a zanechává po sobě kusy zhnilého masa. A to děsí sobotkovi děti i ženu.", tvrdí Sobotka in memoriam.  

Čtěte dále: Zemanovi nedávno uhnily nohy.


 
Česko je podle premiéra Bohuslava Sobotky in memoriam (ČSSD) jedinou zemí v civilizovaném světě, kde lidé nechali prezidenta zemřít předtím než se tak stalo. To je kvantová postmoderna. Sobotka se chce prezidenta definitivně zbavit kalašnikovem, to mu ale rozmouvá záhadolog Karel Špora, který doporučuje natlouct dřevěný kolík přímo do Zemanova srdce a polít ho česnekem. To prý na nemrtvé pomáhá nejlépe. Ezoterik a záhadolkol Koužela doporučuje natlouct alespoň ještě dva půldruhého metru dlouhé kolíky do Zemanovy prdele, prý projistotu.

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

Prezident Miloš Zeman ZombieR.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Ve Východních čechách postavili gigantickou sochu Zemao Ce-tunga

Gigantická socha vůdce Zemao Ce-tunga nově dominuje krajině ve východočeské provincii Havl-Brod. Socha Velkého kormidelníka, jak je též nazýván, je vysoká 36,5 metru. Nechala ji postavit skupina Ztohoven. „Socha je téměř dokončena,“ říká mluvčí Ztohoven Petr Žílka, "chybějí jí už jen červené trenýrky. Ty už jsme ale nechali vyrobit v Číně."

Gigantická socha vůdce Zemao Ce-tunga sedícího na obrovské záchodové míse nově dominuje krajině ve východočeské provincii Havl-Brod. Socha Velkého kormidelníka, jak je též nazýván, je vysoká 36,5 metru. Nechala ji postavit skupina Ztohoven. „Socha je téměř dokončena,“ říká mluvčí Ztohoven Petr Žílka, "chybějí jí už jen červené trenýrky. Ty už jsme ale nechali vyrobit v Číně."

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!

RADKRADU nebo VELKYPYJ První žadatelé dostávají své značky na přání

18. 1. 2016 15:43 - Čechistan - Standa Skandál

O značky na přání si v Česku v minulých měsících zažádalo přes dvacet tisíc lidí. Tisíc tabulek s textem na přání jsou už k vidění v silničním provozu. Úřady zaregistrovaly třeba značky NADRZENA či KOKOTEK1. Vyplývá to z informací ministerstva dopravy a magisrátů.


Mezi nejpopulárnější texty značek na přání patří křestní jména tchýní a sexuálních poloh. O číselné řady jako například 12345678 není zájem, uvedl mluvčí ministerstva dopravy Zdeněk Nedojel.

Jedna tabulka stojí pět tisíc korun (tedy deset tisíc na jedno auto) a tento správní poplatek patří obci, ve které byla značka registrována.

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!


„Je to docela dobrá metoda jak z pitomců psychicky závislých na volantu a pedálech vyždímat další korunky do našich vykradených rozpočtů“, uvedl zastupitel pro Prahu 3 MUDr. Karel Vojebal.
 
Magistráty vydávají značky do dvou let po zaplacení, některé to stihly i rychleji, tedy do roka a do dne.

Například Brněnský magistrát přijal 780 žádostí o regisrační značku na přání, nejvíce šlo o sexuální libůstky jako MOJEDIRA, LATEXSEX, HOVNORAD, MUDRRATH, JIMHOVNO, LOVEBDSM, PAVELBEM, HUGECOCK, AUTOSEXY, SUKVYFUK a RADZADEM.

V Praze se naopak objevuje psychopatologická potřeba ukázat svoje ohambí přímo na prdeli auta: KOKOTEK1, MALYPERO, SUCKDICK, VELKYPYJ, NADRZENA, 2PYSKY4U, 1STOJIMI, JA3KRAVA, MIDICHUJ, AUTODIRA, 20X5MY4U, 123GUMAK, JSEMPICA.

MUDr. Pavel Bém si překvapivě registroval SPZ: 1BLANKA1, na nové Maserati REDKARTA,  šéf Metrostavu 1BLANKA3, šéf ČKD DIZ zase 1BLANKA5, dostalo se i na další potentátníčky, celkem 99kusů poslední dostal Mireček 9BLANKA9. Na koho vyšla prvoligová dvojka, kdo tedy kopal hned za Béma, zatím nevíme.

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.
R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!