HRBATŮV KOSTELEC

Ministerstvo zdravotnictví varuje: zombie président Miloš Zeman je životu nebezpečný

5. 2. 2016 08:18 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - ministerstvo zdravotnictví vydalo vážné upozornění na škodlivost Miloše Zemana, který prý už jen neškodí zdraví ale přímo ohrožuje lidi na životě. Doporučuje se mu vyhýbat, neposlouchat jeho žvásty a nekoukat se mu do očí. „Zeman má schopnost živé lidi uhranout a postupně z nich svou rétorikou nadělat stejný zombie jako je on sám“, upozorňuje mluvčí ministerstva Zadusil.

Další ze série zhroucení potkalo učitelku Petru Manišovou, která si stále myslela, že Zeman je živý a že není zombie. To se jí ale stalo osduným, když najivně s žáky připravovala prezidentské zombii otázky.
Zeman, kterému nedávno uhnily nohy přijel na vozíku, ale i přesto učitelku pokousal. Ta leží na jednotce intenzivní péče v Motole a sleduje se, jestli z ní bude také zombie.

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!

"Byla to najivní káča, takhle mu podlejzat. Já jí nechápu.", komentuje případ MUDr. Pavel Doseděl z Nemocnice na kraji města.

"Některé politické zombie, jako třeba Ransdorf který byl nedávno spatřen jak se hrabe v popelnicích Václava Havla hledaje Leninovy i Lysenkovy spisy, jsou neškodné. Ale Zeman, to je agresivní forma zombie. Ten kolem sebe kope a kouše pořád.", vysvětluje problematiku českých zombií hrobař Jiří Suchý.    

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.Ministerstvo zdravotnictví doporučuje: "Zemana prostě ignorujte, on pak pojde sám." Zombie zeman prý samostatně neútočí, ale nesmíte mu dát záminku, to se pak mstí desetkrát tolik.

Miloš Zeman je mrtvý.

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.

Policie vyšetřuje úmrtí i zmrtvýchvstání Ransdorfa, Ransdorf Zombie 2D ale nesouhlasí

29. 1. 2016 08:55 - Čechistan - Standa Skandál

PITEVNA - Policie zadržela zmrtvýchvstalého Ransdorfa a nařílidla mu posmrtnou soudní pitvu. Ransdorf ale kategoricky nesouhlasí.

Nedávno zmrtvýchvstalý Ransdorf, který se cpal vepřovým už třetím dnem u hrobu z kterého vylezl v 5:44 na zakokrhání svatého Daniela a kam mu voliči nosí jídlo musí opustit svoje místečko na Slavíně a odjíždí na dlouhé turné po pitevnách.

Pozůstalí si přejí vyšteřování který z démonů podsvětí si bývalého europosrance vlastně vzal. Ve hře jsou zatím dva. Mamon, démon hamižnosti, kterého předpověděla věštba Hrbatova Kostelce měsíc před úmrtím na základě Ransdorfových miliard, které posral anebo Belzebub, démon obžerství, které Ransdorf tak dobře znal a oddával se s ním opulentním radovánkám. To vše má odhalit soudní pitvání.

R.E.K.L.A.M.ARansdorf ale míní, že další vyšetřování bude pomsta manželky, která mu nedá pokoj ani v hrobě. Doslova říká: "Zase mě budou zamrazovat a rýpat se mi v bachoru, to mi nestačila ta první? Stejně se postupně celá sněmovna sejde v záhrobí, Kalouska prý už trápí souchotě."

Aktualizace: Policie zjistila, že Ransdorfa si vzali tři vládci podsvětí. Lucifer, Belzebub a Mamon. Lucifer způsobil nejvíce škod rodině díky pýše Ransdorfa, který na svou propagaci zadlužil nejen sebe.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!

První zachycení jak se Míla hrabal z hrobuR.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová

Sobotka in memoriam: Zeman bez nohou děsí moje děti, rodinu a přátele

26. 1. 2016 17:17 - Čechistan - Standa Skandál

Zombie Zeman prý navštěvuje rodinu nedávno zesnulého Sobotky vždy v něděli večer. Nyní po tom co mu uhnily nohy se ale vznáší a z vlajících nohavic mu vypadávají kusy zhnilého masa.

"Jsme s vysokou pravděpodobností jediná země v civilizovaném světě, kde zombie prezident veřejně v noci navštěvuje rodinu předsedy vlády a zanechává po sobě kusy zhnilého masa. A to děsí sobotkovi děti i ženu.", tvrdí Sobotka in memoriam.  

Čtěte dále: Zemanovi nedávno uhnily nohy.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.


 
Česko je podle premiéra Bohuslava Sobotky in memoriam (ČSSD) jedinou zemí v civilizovaném světě, kde lidé nechali prezidenta zemřít předtím než se tak stalo. To je kvantová postmoderna. Sobotka se chce prezidenta definitivně zbavit kalašnikovem, to mu ale rozmouvá záhadolog Karel Špora, který doporučuje natlouct dřevěný kolík přímo do Zemanova srdce a polít ho česnekem. To prý na nemrtvé pomáhá nejlépe. Ezoterik a záhadolkol Koužela doporučuje natlouct alespoň ještě dva půldruhého metru dlouhé kolíky do Zemanovy prdele, prý projistotu.

Prezident Miloš Zeman ZombieVe Východních čechách postavili gigantickou sochu Zemao Ce-tunga

Gigantická socha vůdce Zemao Ce-tunga nově dominuje krajině ve východočeské provincii Havl-Brod. Socha Velkého kormidelníka, jak je též nazýván, je vysoká 36,5 metru. Nechala ji postavit skupina Ztohoven. „Socha je téměř dokončena,“ říká mluvčí Ztohoven Petr Žílka, "chybějí jí už jen červené trenýrky. Ty už jsme ale nechali vyrobit v Číně."

Gigantická socha vůdce Zemao Ce-tunga sedícího na obrovské záchodové míse nově dominuje krajině ve východočeské provincii Havl-Brod. Socha Velkého kormidelníka, jak je též nazýván, je vysoká 36,5 metru. Nechala ji postavit skupina Ztohoven. „Socha je téměř dokončena,“ říká mluvčí Ztohoven Petr Žílka, "chybějí jí už jen červené trenýrky. Ty už jsme ale nechali vyrobit v Číně."

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch