HRBATŮV KOSTELEC

Česká Republika zřídí Ministerstvo Lásky

9. 2. 2016 12:48 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Nadace Vize 84 Václava Havla prosadila novelu zákona o Kněžkách Lásky a k tomu přibude ve státní byrokracii další ministerstvo.

Od roku 2017 se státní byrokracie rozroste o další ministerstvo, které bude mít na starosti prostituci. Zároveň vznike i Ústav pro kontrolu a testování erotických pomůcek, už teď nabírá kontraktované testery.  „Prostituce měla být už dávno zregulovaná“, míní pravdoláskař JUDr. Jiří Zabloudil a není sám. Problematika lásky za peníze byla dlouhodobě neřešená stejně jako hrací automaty a to se musí změnit.

Zabloudil také uvedl, že Ministerstvo Lásky bude úzce spolupracovat s Ministerstvem Financí na výběru spotřební „Daně z připuštění“.

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.

Společnost svobodné rozkoše ČR, ale hrozí blokádou Hradu.

 

Dana Drábová získala cenu Nejlepší Dozorce v bordelistanu Česká Republika

6. 2. 2016 08:48 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Dana Drábová opět získala cenu „Nejlepší Dozorce v bordelistanu Česká Republika“, ceny udílené Hrbatovým Kostelcem za neústupný boj s Molochem (tady konkrétně s ČEZ a jeho externími firmami na které padají hovna, aby ČEZ zůstal bez škrábanců).

"Dana dlouhá léta nedělá svému jménu hanbu, není lepšího drába přes jadernou bezpečnost, který si došlápne i na takové zvíře jako je státní moloch ČEZ", míní redakce.

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimákyBoj s Molochem, není totiž nikdy jednoduchý. Když šlápnete na několik kuřích ok vychcánkům a zastavíte pomalu všechny bloky jaderných elektráren. To naserete i ty hajzlíky z ministerstva financí, kteří v ČEZu mají podíly a kteří se těší na tučnou dividendu.

ČEZ fikaně používá řadu subdodavatelů na které v nejhoším padají sračky, aby on sám zůstal bezeskvrnky (podobně to dělají i banky s nekvalitnimi úvěry).

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.czZa boj „proti všem“ upřímně děkujeme.

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

Ministerstvo zdravotnictví varuje: zombie président Miloš Zeman je životu nebezpečný

5. 2. 2016 08:18 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - ministerstvo zdravotnictví vydalo vážné upozornění na škodlivost Miloše Zemana, který prý už jen neškodí zdraví ale přímo ohrožuje lidi na životě. Doporučuje se mu vyhýbat, neposlouchat jeho žvásty a nekoukat se mu do očí. „Zeman má schopnost živé lidi uhranout a postupně z nich svou rétorikou nadělat stejný zombie jako je on sám“, upozorňuje mluvčí ministerstva Zadusil.

Další ze série zhroucení potkalo učitelku Petru Manišovou, která si stále myslela, že Zeman je živý a že není zombie. To se jí ale stalo osduným, když najivně s žáky připravovala prezidentské zombii otázky.
Zeman, kterému nedávno uhnily nohy přijel na vozíku, ale i přesto učitelku pokousal. Ta leží na jednotce intenzivní péče v Motole a sleduje se, jestli z ní bude také zombie.

R.E.K.L.A.M.A

"Byla to najivní káča, takhle mu podlejzat. Já jí nechápu.", komentuje případ MUDr. Pavel Doseděl z Nemocnice na kraji města.

"Některé politické zombie, jako třeba Ransdorf který byl nedávno spatřen jak se hrabe v popelnicích Václava Havla hledaje Leninovy i Lysenkovy spisy, jsou neškodné. Ale Zeman, to je agresivní forma zombie. Ten kolem sebe kope a kouše pořád.", vysvětluje problematiku českých zombií hrobař Jiří Suchý.    

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.Ministerstvo zdravotnictví doporučuje: "Zemana prostě ignorujte, on pak pojde sám." Zombie zeman prý samostatně neútočí, ale nesmíte mu dát záminku, to se pak mstí desetkrát tolik.

Miloš Zeman je mrtvý.

Policie vyšetřuje úmrtí i zmrtvýchvstání Ransdorfa, Ransdorf Zombie 2D ale nesouhlasí

29. 1. 2016 08:55 - Čechistan - Standa Skandál

PITEVNA - Policie zadržela zmrtvýchvstalého Ransdorfa a nařílidla mu posmrtnou soudní pitvu. Ransdorf ale kategoricky nesouhlasí.

Nedávno zmrtvýchvstalý Ransdorf, který se cpal vepřovým už třetím dnem u hrobu z kterého vylezl v 5:44 na zakokrhání svatého Daniela a kam mu voliči nosí jídlo musí opustit svoje místečko na Slavíně a odjíždí na dlouhé turné po pitevnách.

Pozůstalí si přejí vyšteřování který z démonů podsvětí si bývalého europosrance vlastně vzal. Ve hře jsou zatím dva. Mamon, démon hamižnosti, kterého předpověděla věštba Hrbatova Kostelce měsíc před úmrtím na základě Ransdorfových miliard, které posral anebo Belzebub, démon obžerství, které Ransdorf tak dobře znal a oddával se s ním opulentním radovánkám. To vše má odhalit soudní pitvání.Ransdorf ale míní, že další vyšetřování bude pomsta manželky, která mu nedá pokoj ani v hrobě. Doslova říká: "Zase mě budou zamrazovat a rýpat se mi v bachoru, to mi nestačila ta první? Stejně se postupně celá sněmovna sejde v záhrobí, Kalouska prý už trápí souchotě."

Aktualizace: Policie zjistila, že Ransdorfa si vzali tři vládci podsvětí. Lucifer, Belzebub a Mamon. Lucifer způsobil nejvíce škod rodině díky pýše Ransdorfa, který na svou propagaci zadlužil nejen sebe.

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.

První zachycení jak se Míla hrabal z hrobuR.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.