HRBATŮV KOSTELEC

Dana Drábová získala cenu Nejlepší Dozorce v bordelistanu Česká Republika

6. 2. 2016 08:48 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Dana Drábová opět získala cenu „Nejlepší Dozorce v bordelistanu Česká Republika“, ceny udílené Hrbatovým Kostelcem za neústupný boj s Molochem (tady konkrétně s ČEZ a jeho externími firmami na které padají hovna, aby ČEZ zůstal bez škrábanců).

"Dana dlouhá léta nedělá svému jménu hanbu, není lepšího drába přes jadernou bezpečnost, který si došlápne i na takové zvíře jako je státní moloch ČEZ", míní redakce.

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!Boj s Molochem, není totiž nikdy jednoduchý. Když šlápnete na několik kuřích ok vychcánkům a zastavíte pomalu všechny bloky jaderných elektráren. To naserete i ty hajzlíky z ministerstva financí, kteří v ČEZu mají podíly a kteří se těší na tučnou dividendu.

ČEZ fikaně používá řadu subdodavatelů na které v nejhoším padají sračky, aby on sám zůstal bezeskvrnky (podobně to dělají i banky s nekvalitnimi úvěry).

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.Za boj „proti všem“ upřímně děkujeme.

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Ministerstvo zdravotnictví varuje: zombie président Miloš Zeman je životu nebezpečný

5. 2. 2016 08:18 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - ministerstvo zdravotnictví vydalo vážné upozornění na škodlivost Miloše Zemana, který prý už jen neškodí zdraví ale přímo ohrožuje lidi na životě. Doporučuje se mu vyhýbat, neposlouchat jeho žvásty a nekoukat se mu do očí. „Zeman má schopnost živé lidi uhranout a postupně z nich svou rétorikou nadělat stejný zombie jako je on sám“, upozorňuje mluvčí ministerstva Zadusil.

Další ze série zhroucení potkalo učitelku Petru Manišovou, která si stále myslela, že Zeman je živý a že není zombie. To se jí ale stalo osduným, když najivně s žáky připravovala prezidentské zombii otázky.
Zeman, kterému nedávno uhnily nohy přijel na vozíku, ale i přesto učitelku pokousal. Ta leží na jednotce intenzivní péče v Motole a sleduje se, jestli z ní bude také zombie.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

"Byla to najivní káča, takhle mu podlejzat. Já jí nechápu.", komentuje případ MUDr. Pavel Doseděl z Nemocnice na kraji města.

"Některé politické zombie, jako třeba Ransdorf který byl nedávno spatřen jak se hrabe v popelnicích Václava Havla hledaje Leninovy i Lysenkovy spisy, jsou neškodné. Ale Zeman, to je agresivní forma zombie. Ten kolem sebe kope a kouše pořád.", vysvětluje problematiku českých zombií hrobař Jiří Suchý.    

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!Ministerstvo zdravotnictví doporučuje: "Zemana prostě ignorujte, on pak pojde sám." Zombie zeman prý samostatně neútočí, ale nesmíte mu dát záminku, to se pak mstí desetkrát tolik.

Miloš Zeman je mrtvý.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Policie vyšetřuje úmrtí i zmrtvýchvstání Ransdorfa, Ransdorf Zombie 2D ale nesouhlasí

29. 1. 2016 08:55 - Čechistan - Standa Skandál

PITEVNA - Policie zadržela zmrtvýchvstalého Ransdorfa a nařílidla mu posmrtnou soudní pitvu. Ransdorf ale kategoricky nesouhlasí.

Nedávno zmrtvýchvstalý Ransdorf, který se cpal vepřovým už třetím dnem u hrobu z kterého vylezl v 5:44 na zakokrhání svatého Daniela a kam mu voliči nosí jídlo musí opustit svoje místečko na Slavíně a odjíždí na dlouhé turné po pitevnách.

Pozůstalí si přejí vyšteřování který z démonů podsvětí si bývalého europosrance vlastně vzal. Ve hře jsou zatím dva. Mamon, démon hamižnosti, kterého předpověděla věštba Hrbatova Kostelce měsíc před úmrtím na základě Ransdorfových miliard, které posral anebo Belzebub, démon obžerství, které Ransdorf tak dobře znal a oddával se s ním opulentním radovánkám. To vše má odhalit soudní pitvání.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!Ransdorf ale míní, že další vyšetřování bude pomsta manželky, která mu nedá pokoj ani v hrobě. Doslova říká: "Zase mě budou zamrazovat a rýpat se mi v bachoru, to mi nestačila ta první? Stejně se postupně celá sněmovna sejde v záhrobí, Kalouska prý už trápí souchotě."

Aktualizace: Policie zjistila, že Ransdorfa si vzali tři vládci podsvětí. Lucifer, Belzebub a Mamon. Lucifer způsobil nejvíce škod rodině díky pýše Ransdorfa, který na svou propagaci zadlužil nejen sebe.

R.E.K.L.A.M.A

První zachycení jak se Míla hrabal z hrobuR.E.K.L.A.M.A

Sobotka in memoriam: Zeman bez nohou děsí moje děti, rodinu a přátele

26. 1. 2016 17:17 - Čechistan - Standa Skandál

Zombie Zeman prý navštěvuje rodinu nedávno zesnulého Sobotky vždy v něděli večer. Nyní po tom co mu uhnily nohy se ale vznáší a z vlajících nohavic mu vypadávají kusy zhnilého masa.

"Jsme s vysokou pravděpodobností jediná země v civilizovaném světě, kde zombie prezident veřejně v noci navštěvuje rodinu předsedy vlády a zanechává po sobě kusy zhnilého masa. A to děsí sobotkovi děti i ženu.", tvrdí Sobotka in memoriam.  

Čtěte dále: Zemanovi nedávno uhnily nohy.

R.E.K.L.A.M.A


 
Česko je podle premiéra Bohuslava Sobotky in memoriam (ČSSD) jedinou zemí v civilizovaném světě, kde lidé nechali prezidenta zemřít předtím než se tak stalo. To je kvantová postmoderna. Sobotka se chce prezidenta definitivně zbavit kalašnikovem, to mu ale rozmouvá záhadolog Karel Špora, který doporučuje natlouct dřevěný kolík přímo do Zemanova srdce a polít ho česnekem. To prý na nemrtvé pomáhá nejlépe. Ezoterik a záhadolkol Koužela doporučuje natlouct alespoň ještě dva půldruhého metru dlouhé kolíky do Zemanovy prdele, prý projistotu.

Prezident Miloš Zeman ZombieR.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!