HRBATŮV KOSTELEC

Ředitel ČT: Půlhodina Nenávisti bude delší, více negativistická a ještě depresivnější

13. 2. 2016 15:08 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Ředitel ČT Dvořák uvedl nové změny v každodenním říšském programu Půlhodina Nenávisti (Události a Události a tlachání). Prý se prodlouží, a diváci se dočkají hlubší deprese. Zároveň přibude reklamní blok pro farmaceutické firmy s nabídkami zbrusu nových antidepresiv.

O změnách v Událostech se spekulovalo již delší dobu, ale nikdo do toho nechtěl takříkajíc říznout. Hlavním problémem jsou prý pracovní síly, tvorba Půlhodiny Nenávisti dokáže vysílit až 20lidí za den takovým způsobem, že musí na týden dovolené. Proto je tým Nenávisti posílen o dalších 20 lidí na celkem 150, takže se střídají každý den.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.Generální ředitel ČT Dvořák k tomu dodává: „Zapojení tak zkušeného novináře, jako je Michal Kuběna, do hlavního zpravodajského pořadu České televize Půlhodina Nenávisti zároveň reflektuje význam Nenávisti, které zvláště v současné době přikládáme do ohně zahraničnímu zpravodajství, jehož objem ve vysírání neustále roste.“

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová„Moderování hlavní zpravodajské relace Půlhodina Nenávisti patří ve všech světových stanicích k vrcholům kariéry televizních novinářů. Velmi si vážím takové příležitosti. Je pro mě ctí stát se součástí týmu Událostí,“ řekl Kuběna.

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.Aneta Savarolová odchází natrvalo ze zdravotních důvodů (málem zemřela, protože odmoderovala tři Nenávisti  za týden což je skoro lehtální dávka).

„Půlhodinu Nenávisti doplní nový pořad na ČT 2: Hodina Závisti, po které je v České Republice velká poptávka“, vysvětluje změny ve vysírání programový ředitel Vysmátý.

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.

Česká Republika zřídí Ministerstvo Lásky

9. 2. 2016 12:48 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Nadace Vize 84 Václava Havla prosadila novelu zákona o Kněžkách Lásky a k tomu přibude ve státní byrokracii další ministerstvo.

Od roku 2017 se státní byrokracie rozroste o další ministerstvo, které bude mít na starosti prostituci. Zároveň vznike i Ústav pro kontrolu a testování erotických pomůcek, už teď nabírá kontraktované testery.  

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!„Prostituce měla být už dávno zregulovaná“, míní pravdoláskař JUDr. Jiří Zabloudil a není sám. Problematika lásky za peníze byla dlouhodobě neřešená stejně jako hrací automaty a to se musí změnit.

Zabloudil také uvedl, že Ministerstvo Lásky bude úzce spolupracovat s Ministerstvem Financí na výběru spotřební „Daně z připuštění“.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Společnost svobodné rozkoše ČR, ale hrozí blokádou Hradu.

 

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Dana Drábová získala cenu Nejlepší Dozorce v bordelistanu Česká Republika

6. 2. 2016 08:48 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Dana Drábová opět získala cenu „Nejlepší Dozorce v bordelistanu Česká Republika“, ceny udílené Hrbatovým Kostelcem za neústupný boj s Molochem (tady konkrétně s ČEZ a jeho externími firmami na které padají hovna, aby ČEZ zůstal bez škrábanců).

"Dana dlouhá léta nedělá svému jménu hanbu, není lepšího drába přes jadernou bezpečnost, který si došlápne i na takové zvíře jako je státní moloch ČEZ", míní redakce.Boj s Molochem, není totiž nikdy jednoduchý. Když šlápnete na několik kuřích ok vychcánkům a zastavíte pomalu všechny bloky jaderných elektráren. To naserete i ty hajzlíky z ministerstva financí, kteří v ČEZu mají podíly a kteří se těší na tučnou dividendu.

ČEZ fikaně používá řadu subdodavatelů na které v nejhoším padají sračky, aby on sám zůstal bezeskvrnky (podobně to dělají i banky s nekvalitnimi úvěry).

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!Za boj „proti všem“ upřímně děkujeme.R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.

Ministerstvo zdravotnictví varuje: zombie président Miloš Zeman je životu nebezpečný

5. 2. 2016 08:18 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - ministerstvo zdravotnictví vydalo vážné upozornění na škodlivost Miloše Zemana, který prý už jen neškodí zdraví ale přímo ohrožuje lidi na životě. Doporučuje se mu vyhýbat, neposlouchat jeho žvásty a nekoukat se mu do očí. „Zeman má schopnost živé lidi uhranout a postupně z nich svou rétorikou nadělat stejný zombie jako je on sám“, upozorňuje mluvčí ministerstva Zadusil.

Další ze série zhroucení potkalo učitelku Petru Manišovou, která si stále myslela, že Zeman je živý a že není zombie. To se jí ale stalo osduným, když najivně s žáky připravovala prezidentské zombii otázky.
Zeman, kterému nedávno uhnily nohy přijel na vozíku, ale i přesto učitelku pokousal. Ta leží na jednotce intenzivní péče v Motole a sleduje se, jestli z ní bude také zombie.

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.

"Byla to najivní káča, takhle mu podlejzat. Já jí nechápu.", komentuje případ MUDr. Pavel Doseděl z Nemocnice na kraji města.

"Některé politické zombie, jako třeba Ransdorf který byl nedávno spatřen jak se hrabe v popelnicích Václava Havla hledaje Leninovy i Lysenkovy spisy, jsou neškodné. Ale Zeman, to je agresivní forma zombie. Ten kolem sebe kope a kouše pořád.", vysvětluje problematiku českých zombií hrobař Jiří Suchý.    

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.Ministerstvo zdravotnictví doporučuje: "Zemana prostě ignorujte, on pak pojde sám." Zombie zeman prý samostatně neútočí, ale nesmíte mu dát záminku, to se pak mstí desetkrát tolik.

Miloš Zeman je mrtvý.