HRBATŮV KOSTELEC

V kancelářích se začal rozprašovat Kumatox, prý kvůli krysám

16. 2. 2016 11:32 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Problém kancelářských krys a potkanů přerůstá už zastupitelům Prahy přes hlavu. V kancelářích se proto začal ve velkém rozprašovat Kumatox.

Rozsáhlá Operace Deratizace právě začíná. Od velkých dávek Kumatoxu si radní slibují snížení stavů krys, kterých je v kancelářích poslední roky už příliš.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

Uvažuje se o práškování Kumatoxem i v Poslanecké sněmovně ČR, kde se krysy také velmi přemnožily.

„Bereme to doslova hlava nehlava“, říká pracovník deratizační firmy Karel Vykouřil.

R.E.K.L.A.M.ANaproti tomu Asociace Kancelářských zaměstanců si stěžuje, že prý firmy práškují všechno, včetně zaměstnanců a prý se kumatox dostává i do tiskáren, kde se zapéká na papír místo toneru. Navíc to prý děsně smrdí a uvolňují se z toho nebezpečné kyanidy velmi podobné Zyklonu B.


„Čím více se tiskne, tím více záchranek sem jezdí pro naše zaměstnance“, stežuje si ředitelka bankovní pobočky Říšské Spořitelny Jebavá.  

Operace má prý skončit příští měsíc a slibuje si snížit počet krys i potkanů na polovinu.

Správně ošetřený pracovník kanceláře

R.E.K.L.A.M.AR.E.K.L.A.M.A

Ředitel ČT: Půlhodina Nenávisti bude delší, více negativistická a ještě depresivnější

13. 2. 2016 15:08 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Ředitel ČT Dvořák uvedl nové změny v každodenním říšském programu Půlhodina Nenávisti (Události a Události a tlachání). Prý se prodlouží, a diváci se dočkají hlubší deprese. Zároveň přibude reklamní blok pro farmaceutické firmy s nabídkami zbrusu nových antidepresiv.

O změnách v Událostech se spekulovalo již delší dobu, ale nikdo do toho nechtěl takříkajíc říznout. Hlavním problémem jsou prý pracovní síly, tvorba Půlhodiny Nenávisti dokáže vysílit až 20lidí za den takovým způsobem, že musí na týden dovolené. Proto je tým Nenávisti posílen o dalších 20 lidí na celkem 150, takže se střídají každý den.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.Generální ředitel ČT Dvořák k tomu dodává: „Zapojení tak zkušeného novináře, jako je Michal Kuběna, do hlavního zpravodajského pořadu České televize Půlhodina Nenávisti zároveň reflektuje význam Nenávisti, které zvláště v současné době přikládáme do ohně zahraničnímu zpravodajství, jehož objem ve vysírání neustále roste.“

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.„Moderování hlavní zpravodajské relace Půlhodina Nenávisti patří ve všech světových stanicích k vrcholům kariéry televizních novinářů. Velmi si vážím takové příležitosti. Je pro mě ctí stát se součástí týmu Událostí,“ řekl Kuběna.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.Aneta Savarolová odchází natrvalo ze zdravotních důvodů (málem zemřela, protože odmoderovala tři Nenávisti  za týden což je skoro lehtální dávka).

„Půlhodinu Nenávisti doplní nový pořad na ČT 2: Hodina Závisti, po které je v České Republice velká poptávka“, vysvětluje změny ve vysírání programový ředitel Vysmátý.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

Česká Republika zřídí Ministerstvo Lásky

9. 2. 2016 12:48 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Nadace Vize 84 Václava Havla prosadila novelu zákona o Kněžkách Lásky a k tomu přibude ve státní byrokracii další ministerstvo.

Od roku 2017 se státní byrokracie rozroste o další ministerstvo, které bude mít na starosti prostituci. Zároveň vznike i Ústav pro kontrolu a testování erotických pomůcek, už teď nabírá kontraktované testery.  

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!„Prostituce měla být už dávno zregulovaná“, míní pravdoláskař JUDr. Jiří Zabloudil a není sám. Problematika lásky za peníze byla dlouhodobě neřešená stejně jako hrací automaty a to se musí změnit.

Zabloudil také uvedl, že Ministerstvo Lásky bude úzce spolupracovat s Ministerstvem Financí na výběru spotřební „Daně z připuštění“.

Společnost svobodné rozkoše ČR, ale hrozí blokádou Hradu.

 

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

Dana Drábová získala cenu Nejlepší Dozorce v bordelistanu Česká Republika

6. 2. 2016 08:48 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Dana Drábová opět získala cenu „Nejlepší Dozorce v bordelistanu Česká Republika“, ceny udílené Hrbatovým Kostelcem za neústupný boj s Molochem (tady konkrétně s ČEZ a jeho externími firmami na které padají hovna, aby ČEZ zůstal bez škrábanců).

"Dana dlouhá léta nedělá svému jménu hanbu, není lepšího drába přes jadernou bezpečnost, který si došlápne i na takové zvíře jako je státní moloch ČEZ", míní redakce.

R.E.K.L.A.M.ABoj s Molochem, není totiž nikdy jednoduchý. Když šlápnete na několik kuřích ok vychcánkům a zastavíte pomalu všechny bloky jaderných elektráren. To naserete i ty hajzlíky z ministerstva financí, kteří v ČEZu mají podíly a kteří se těší na tučnou dividendu.

ČEZ fikaně používá řadu subdodavatelů na které v nejhoším padají sračky, aby on sám zůstal bezeskvrnky (podobně to dělají i banky s nekvalitnimi úvěry).Za boj „proti všem“ upřímně děkujeme.

R.E.K.L.A.M.AR.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!