HRBATŮV KOSTELEC

Etat c'est moi. Prohlásil ministr financí Babiš 3D a zemřel.

20. 2. 2016 08:47 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Tragicky dnes zemřel při nadstranickém projevu u poblévky ze žaludů Andrej Babiš 3D, bývalý ministr financí. Prý těsně před smrtí prohlásil známou větu francouzského krále Ludvíka XIV: Etat, c'est moi. (Stát jsem já, pozn.red.)

Etat, c'est moi. Poslední slova Ryze Českého Spasitele ze zahraničí.

Babiš neboli Babišconi dlouho trpěl  od založení Hnutí ANO spasitelským bludem, tedy vážnou duševní chorobou. Stejně jako Klause Zemana a Ransdorfa i Babiše navštěvoval po večerech Ježíš Kristus 2.0, který ale Babišovi našeptával příběhy o jeho velkoleposti a že se musí stát Vyvoleným a Trojjediným Spasitelem Čechistanu.

Ježíš Kristus doslova prý říkával: "Ten Bordelistan Česká Republika prolezlý korupcí je na Tobě, Andreji! Ty jsi jediný svrchovaný a dávám ti právo na zavedení pořádků na staletí !".

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.Babišconi poslední měsíce žil velkolepou vizí: "Strana jsem já!", často říkával na stranických sjezdech a snil o tom stát se šedou eminecí řídící stát za oponou. Spolustraníci si začli šuškat, že už mu to začíná lézt na mozek, ale nevšiml si toho.

"Ideálně bych chtěl zase dělat vicepremiéra. Ovšem v takovém zřízení, kde by premiér reprezentoval navenek, a já by mohl dělat skutečná rozhodnutí a řídit ministry. „To by bylo dokonalé,“ zasní se na konci rozhovoru Babišconi."   

Smuteční mši za pseudodiktátory padlých odslouží tradičně kardinál eDuka, který zároveň přebírá Anofert.

Čest jeho památce a trenky na půl žerdi!

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.
R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.

Na planetě Zemi byl objeven nový živočišný druh: Homo sapiens super-sedeo imaginarius

18. 2. 2016 16:34 - Čechistan - Standa Skandál

Člověk sedící „na“ a čumící „do“, tak se jmenuje nový živočišný druh, který vzniknul domestifikací Homo sapiens sapiens v kancelářích. Doslova se „vyseděl“ a vykoukal do Obrazovky.

Co je pro takový druh typické?

Tak předně nepoužívá již dolní končetiny (zakrněly), ale je doslova zarostlý v ergonomické židli (ta lepší střední třída), nebo v levných kolečkových židlích vyznačujících se vrozenou skoliózou.

Jediný pohyb na který používá dvě zakrnělé dolní končetiny je přesun ze židle ke kávovaru, přesun ze židle do výtahu, z výtahu chodbou na tramvaj, metro, autobus a ti majetnější sjedou výtahem rovnou do auta.

Další namáhavá cesta je pak z auta v nejhorším případě do deseti schodů.
V chlévě (tedy doma) takový domestifikovaný Homo sapiens super-sedeo, sleduje do pozdních hodin vsedě televizor a hlavně Půlhodinu Nenávisti (Události, a Události a tlacháchí - pravdu a nic než pravdu k tomu nám dopomáhej eurodolar futrovanej balistickými raketami s nukleárními hlavicemi mířící na všechny státy světa, aby nikdo neohrozil kancelářský ráj a kávovary super-sedea!).

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!Je to vlastně takový reverzní Tyranosaurs Rex, kterémuž naopak zakrněly přední nohy kůli jeho vystupňované agresi. V kanceláři je důležité totiž potlačení agrese a vlastní vůle, jinak by po měsíci v kanclu lítaly papíry a židle do stropu. Pro Homo sapiens sapiens, tedy člověka s vlastním Já a Vůlí není totiž reálné trávit letitý čas v chlévě s bučícími krávami, mečícími kozami, lvy, hady a jinou bezpáteřní havětí, a to vše ztrpět s nasazeným úsměvem, který vyžaduje meznárodní Kodex Kanceláře! Existují i Agentury na potlačování oprávněného hněvu, jako například HateFree Culture. Podávají se také ve velkém léky pod souhrným názvem SOMA (do čehož spadají sedativa, antidepresiva, antihistaminika, antixiolytika, antirevmatika a jiná anti-).

Typickým nápojem takového Homo sapiens super-sedeo je hlavně káva a to z automatického prediktivního kávovaru, který sleduje vaši geolokaci v kanceláři a radostně bliká jakmile se k němu přiblížíte a hned vám začne připravovat další šálek toliko přepálené khávy, na kterou je super-sedeo již plně závislý.
Někteří aktivnější super-sedeo občas chodí do kantýny po dvou a to zadních, zakrnělých končetinách. Oblíbenou aktivitou mladších samců hledajících samice k páření bývá cvičení v uzavřených budovách tomu určených (fitness) na různých strojích a pomůckách. Cvičí hlavně bicepsy, prsa, hrudník a břicho, protože jedině to je vidět zpoza stolu. Většina jich se ale nepáří a stačí jim pohled na jejich krásný trup, případně vyhledávají jiné samce a kopulují s nimi.

Strava super-sedeo imaginarius je opravdu rozmanitá, zvláště pak jsou oblíbené různé pseudodiety od bůčku, vepřo-knedlo-zelo, přes saláty se salmonelou (to se umožnuje vymluvit na nemoc a orazit si od Kanceláře), vegetariánství, vitariánství, fruitariánství, laktoveganství, oktolaktolaryngoveganství až po étherické brethariánství, tedy k obědu si dáte světlo z úsporné LED žárovky a tři dechy čerstvého smíchovského smogu a zapijete to nektarem z jitřních snů. Takový bretharián vypije na poradě čistou vodou ze záchodu, aby prý „neurazil“.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!Hlavní pracovní náplní nového druhu je osm hodin denně honit kurzor po Obrazovce a mačkat plastikové klapky se symboly jeho, či jazyka jiných kmenů super-sedeo imaginarius. Ti zdatnější, kteří náleží kastě vysoko hodnocené (programátorů) používají i jazyky ostatním zcela nesrozumitelné (JavaScript nebo Perl).

Rozmnožování takového druhu probíhá velmi sporadicky a hlavně se takový super-sedeo imaginarius ukájí před Obrazovkou, kde si pouští filmy na kterých kopulují jiní super-sedeo imaginarius za peníze a vydávají se za Homo erectus.

Expertní tým biologů se domnívá, že jde jen o přechodnou slepou vývojovou větev a že do 50 maximálně sta let tento druh vymře.

Homo sapiens super-sedeo imaginarius

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

V kancelářích se začal rozprašovat Kumatox, prý kvůli krysám

16. 2. 2016 11:32 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Problém kancelářských krys a potkanů přerůstá už zastupitelům Prahy přes hlavu. V kancelářích se proto začal ve velkém rozprašovat Kumatox.

Rozsáhlá Operace Deratizace právě začíná. Od velkých dávek Kumatoxu si radní slibují snížení stavů krys, kterých je v kancelářích poslední roky už příliš.

Uvažuje se o práškování Kumatoxem i v Poslanecké sněmovně ČR, kde se krysy také velmi přemnožily.

„Bereme to doslova hlava nehlava“, říká pracovník deratizační firmy Karel Vykouřil.

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.Naproti tomu Asociace Kancelářských zaměstanců si stěžuje, že prý firmy práškují všechno, včetně zaměstnanců a prý se kumatox dostává i do tiskáren, kde se zapéká na papír místo toneru. Navíc to prý děsně smrdí a uvolňují se z toho nebezpečné kyanidy velmi podobné Zyklonu B.


„Čím více se tiskne, tím více záchranek sem jezdí pro naše zaměstnance“, stežuje si ředitelka bankovní pobočky Říšské Spořitelny Jebavá.  

Operace má prý skončit příští měsíc a slibuje si snížit počet krys i potkanů na polovinu.

Správně ošetřený pracovník kanceláře

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Ředitel ČT: Půlhodina Nenávisti bude delší, více negativistická a ještě depresivnější

13. 2. 2016 15:08 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Ředitel ČT Dvořák uvedl nové změny v každodenním říšském programu Půlhodina Nenávisti (Události a Události a tlachání). Prý se prodlouží, a diváci se dočkají hlubší deprese. Zároveň přibude reklamní blok pro farmaceutické firmy s nabídkami zbrusu nových antidepresiv.

O změnách v Událostech se spekulovalo již delší dobu, ale nikdo do toho nechtěl takříkajíc říznout. Hlavním problémem jsou prý pracovní síly, tvorba Půlhodiny Nenávisti dokáže vysílit až 20lidí za den takovým způsobem, že musí na týden dovolené. Proto je tým Nenávisti posílen o dalších 20 lidí na celkem 150, takže se střídají každý den.

R.E.K.L.A.M.AGenerální ředitel ČT Dvořák k tomu dodává: „Zapojení tak zkušeného novináře, jako je Michal Kuběna, do hlavního zpravodajského pořadu České televize Půlhodina Nenávisti zároveň reflektuje význam Nenávisti, které zvláště v současné době přikládáme do ohně zahraničnímu zpravodajství, jehož objem ve vysírání neustále roste.“„Moderování hlavní zpravodajské relace Půlhodina Nenávisti patří ve všech světových stanicích k vrcholům kariéry televizních novinářů. Velmi si vážím takové příležitosti. Je pro mě ctí stát se součástí týmu Událostí,“ řekl Kuběna.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.Aneta Savarolová odchází natrvalo ze zdravotních důvodů (málem zemřela, protože odmoderovala tři Nenávisti  za týden což je skoro lehtální dávka).

„Půlhodinu Nenávisti doplní nový pořad na ČT 2: Hodina Závisti, po které je v České Republice velká poptávka“, vysvětluje změny ve vysírání programový ředitel Vysmátý.

R.E.K.L.A.M.A