HRBATŮV KOSTELEC

Výstavba kanálu Vizovice, Božkov, Labe začne v květnu

7. 3. 2016 20:34 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Podle prezidenta Zemana má být kanál součástí širšího projektu Nové normalizace. Ta se v minulém století osvědčila, a proto se dočká restaurace. „Vlastně ani nevím, proč jsme myšlenku normalizace opustili,“ říká Zeman. "A ta restaurace, ta je klíčová."

Jak bude kanál vypadat? Zeman upřesňuje: "Bude to vlastně nová železná opona, která obežene republiku kolem dokola. Jen to železo nahradí beton. Kanál bude třicet metrů široký a patnáct metrů vysoký. Na vrcholu se budou plavit lodě a těleso kanálu přitom ochrání naše hodnoty uvnitř."

Uvnitř kanálu (Česka) se počítá s komplexem velkokapacitních restaurací.

Podle Zemana má jít o největší stavební projekt století, který dá práci desetitisícům nuceně nasazených. "O spolupráci projevili zájem čínští investoři. Výměnou za orgány od nich získáme cenné zkušenosti, které mají s dostavbou Velké čínské zdi," pokračuje Zeman.

Proti stavbě kanálu zatím protestují ekologové. Obávají se, že by hermeticky uzavřel území republiky, čímž by negativně ovlivnil zvěř.

„Právě naopak,“ říká Zeman, "Česká republika se díky kanálu stane takovou malou zoo v srdci Evropy. Němci se k nám budou jezdit dívat, jak vypadá bílá rasa - tedy - pokud je vpustíme," neodpustil si svůj závěrečný bonmot prezident.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

Primárky: Trump ukázal, že má jeden a půl metru dlouhého čůráka!

6. 3. 2016 16:38 - Čechistan - Standa Skandál

Trump všechny diváky ubezpečoval, že na jeho čůráku není nic nepřirozeně malého a ukázal jak dlouhý je.
Je to ale čůrák!

Trump měl s velikostí prý vždy trumpoty a nejen u žen. Hlavně při plavání mu ta hadice prý vždy vadila, že připomínal spolužákům sépii s chapadly.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.Trump divákům v televizi ukázal své ruce a prohlásil: „Podívejte se na ty ruce. Je takhle dlouhej! Já vám garantuji, že tady není žádný problém. To vám garantuji“. Nemálo žen v sále pobavil a rozesmál.
Ve čtvrtek se před kamerami zavázal, že když ho v souboji Ted Cruz nebo někdo jiný porazí v délce jeho čůráka, vysloví mu podporu i erekci.

Je to ale čůrák!

Národní barometr 01/2016

2. 3. 2016 14:35 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Národní barometr, statistika, kterou každoročně vydává Český ústav národního uvědomění, vyšla v předstihu za první čtvrtletí roku 2016.


"Index hrddosti posílil o 2,34% procentního bodu. Jde o nejvyšší růst od dob Národního opruzení," míní Nejvyšší vlastenec Národní banky ČNB, Jan Padělek.

Domobrana si vedla v prvním čtvrtletí také velmi dobře. "Bylo postříleno pět uprchlíků a tři, kteří na to vypadali."

Také v procesech s pseudovlastenci si ČR nevedla špatně. Pověšeno bylo dvanáct pravdoláskařů, jeden sluníčkář a pravostředový spisovatel neurčitého založení. „Byl nějakej divnej,“ shodla se porota složená ze slušných lidí.

89% čechů se dále vyslovilo za zachování Svobody slova vyjadřovat se ke všemu, o čem hovno vědí.

1% respondentů je přesvědčeno, že Hitler nikdy nebyl, 2% si myslí, že Hitler nikdy nebyl na Měsíci, a konečně, 97% respondentů si raději nemyslí vůbec nic.

Selský rozum zvítězí nad lží, pravdou, ale ne závistí.

Amen.

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

Americké letectvo ukázalo sílu

Nový letoun, který má Spojeným státům zajistit nebeskou převahu možná až do konce 21. století, ukázala v úterý americká armáda. Bombardér by měl nahradit několik upgradovaných B-52 z 60. let a dvacet kusů B-2 Spirit, dosluhujících od dob studené války.

Letoun F-35, či jinak zvaný Eros B52, designoval Versace. Jde o revoluční, mír přinášející stroj.

„Rozprašuje parfém,“ řekl při jeho představení generál amerického letectva James Martin Jr. Simulakrum, načež se sesunul na pult.

"Somebody help me? - Are you ok? - - - So we are just..."

Generál měl pouze tiše šeptat "We are fucked up! We are fucked up!" Poté ho odvezli.

Eros B52 zatím existuje pouze v počítačových animacích, ale již vyšel americké ministerstvo obrany na jeden bilion dolarů. Zakoupilo v předstihu několik set litrů parfému, který hodlá použit pro výrobu voňavých bomb.

Uvažuje se, že letadla bude vzdáleně pilotovat zpěvačka Madonna. Ta se však momentálně nachází na oběžné dráze, kam se nechala vystřelit.

Úřad amerického letectva později oznámil, že důstojníka skolila chřipka B52, kterou chytil při návštěvě Čechistanu.

Je více než evidentní, že světovou velmoc provázejí nepříjemné trumpoty.

R.E.K.L.A.M.A