HRBATŮV KOSTELEC

Peníze už neexistují. Zbyla po nich jen jejich moč

27. 2. 2016 13:28 - Čechistan - Standa Skandál

SVĚT - Peníze v totálním konzumu už ztratily svůj význam a přeměnily se jen na nástroj moci.

Kaputtalismus nemohl jinak dopadnout. Potištěných papírů s ksychty šašků bude vždy dost a je jen otázkou času kdy se víra v ně definitivně ztratí. Co se ale asi neztratí a naopak upevní je jejich moc.

Jde o krásnou mentální hru. Nezadržitelný konzum mas, které neustále něco chtějí, respektive je jim pomocí televizorů a médií neustále vtiskáváno co mají chtít se proměnil definitivně na nástoj nehorázné moci.

A proto jediná cesta k osvobození je sebedisciplina a ovládnutí kapitálu.  Nový Řád mnišství.

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

Wir Gefickt: Zemedělství na kapačkách, porody na kapačkách, energetika na kapačkách, výzkum na kapačkách, teď už i celá ekonomika na kapačkách.

22. 2. 2016 20:10 - Čechistan - Standa Skandál

SVĚT - Jsme v prdeli, tak se jmenuje proroctví vyřčené. Z toho co bývalo člověk vzniklo jen beztvaré hovno.

Dokonáno jest -.

Jedinej Babiš věděl, že musí obsadit půdu těsně před armagedonem.

Ale to neví, že síla mysli ho zničila.

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.

Etat c'est moi. Prohlásil ministr financí Babiš 3D a zemřel.

20. 2. 2016 08:47 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Tragicky dnes zemřel při nadstranickém projevu u poblévky ze žaludů Andrej Babiš 3D, bývalý ministr financí. Prý těsně před smrtí prohlásil známou větu francouzského krále Ludvíka XIV: Etat, c'est moi. (Stát jsem já, pozn.red.)

Etat, c'est moi. Poslední slova Ryze Českého Spasitele ze zahraničí.

Babiš neboli Babišconi dlouho trpěl  od založení Hnutí ANO spasitelským bludem, tedy vážnou duševní chorobou. Stejně jako Klause Zemana a Ransdorfa i Babiše navštěvoval po večerech Ježíš Kristus 2.0, který ale Babišovi našeptával příběhy o jeho velkoleposti a že se musí stát Vyvoleným a Trojjediným Spasitelem Čechistanu.

Ježíš Kristus doslova prý říkával: "Ten Bordelistan Česká Republika prolezlý korupcí je na Tobě, Andreji! Ty jsi jediný svrchovaný a dávám ti právo na zavedení pořádků na staletí !".

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.Babišconi poslední měsíce žil velkolepou vizí: "Strana jsem já!", často říkával na stranických sjezdech a snil o tom stát se šedou eminecí řídící stát za oponou. Spolustraníci si začli šuškat, že už mu to začíná lézt na mozek, ale nevšiml si toho.

"Ideálně bych chtěl zase dělat vicepremiéra. Ovšem v takovém zřízení, kde by premiér reprezentoval navenek, a já by mohl dělat skutečná rozhodnutí a řídit ministry. „To by bylo dokonalé,“ zasní se na konci rozhovoru Babišconi."   

Smuteční mši za pseudodiktátory padlých odslouží tradičně kardinál eDuka, který zároveň přebírá Anofert.

Čest jeho památce a trenky na půl žerdi!

Na planetě Zemi byl objeven nový živočišný druh: Homo sapiens super-sedeo imaginarius

18. 2. 2016 16:34 - Čechistan - Standa Skandál

Člověk sedící „na“ a čumící „do“, tak se jmenuje nový živočišný druh, který vzniknul domestifikací Homo sapiens sapiens v kancelářích. Doslova se „vyseděl“ a vykoukal do Obrazovky.

Co je pro takový druh typické?

Tak předně nepoužívá již dolní končetiny (zakrněly), ale je doslova zarostlý v ergonomické židli (ta lepší střední třída), nebo v levných kolečkových židlích vyznačujících se vrozenou skoliózou.

Jediný pohyb na který používá dvě zakrnělé dolní končetiny je přesun ze židle ke kávovaru, přesun ze židle do výtahu, z výtahu chodbou na tramvaj, metro, autobus a ti majetnější sjedou výtahem rovnou do auta.

Další namáhavá cesta je pak z auta v nejhorším případě do deseti schodů.
V chlévě (tedy doma) takový domestifikovaný Homo sapiens super-sedeo, sleduje do pozdních hodin vsedě televizor a hlavně Půlhodinu Nenávisti (Události, a Události a tlacháchí - pravdu a nic než pravdu k tomu nám dopomáhej eurodolar futrovanej balistickými raketami s nukleárními hlavicemi mířící na všechny státy světa, aby nikdo neohrozil kancelářský ráj a kávovary super-sedea!).

R.E.K.L.A.M.AJe to vlastně takový reverzní Tyranosaurs Rex, kterémuž naopak zakrněly přední nohy kůli jeho vystupňované agresi. V kanceláři je důležité totiž potlačení agrese a vlastní vůle, jinak by po měsíci v kanclu lítaly papíry a židle do stropu. Pro Homo sapiens sapiens, tedy člověka s vlastním Já a Vůlí není totiž reálné trávit letitý čas v chlévě s bučícími krávami, mečícími kozami, lvy, hady a jinou bezpáteřní havětí, a to vše ztrpět s nasazeným úsměvem, který vyžaduje meznárodní Kodex Kanceláře! Existují i Agentury na potlačování oprávněného hněvu, jako například HateFree Culture. Podávají se také ve velkém léky pod souhrným názvem SOMA (do čehož spadají sedativa, antidepresiva, antihistaminika, antixiolytika, antirevmatika a jiná anti-).

Typickým nápojem takového Homo sapiens super-sedeo je hlavně káva a to z automatického prediktivního kávovaru, který sleduje vaši geolokaci v kanceláři a radostně bliká jakmile se k němu přiblížíte a hned vám začne připravovat další šálek toliko přepálené khávy, na kterou je super-sedeo již plně závislý.
Někteří aktivnější super-sedeo občas chodí do kantýny po dvou a to zadních, zakrnělých končetinách. Oblíbenou aktivitou mladších samců hledajících samice k páření bývá cvičení v uzavřených budovách tomu určených (fitness) na různých strojích a pomůckách. Cvičí hlavně bicepsy, prsa, hrudník a břicho, protože jedině to je vidět zpoza stolu. Většina jich se ale nepáří a stačí jim pohled na jejich krásný trup, případně vyhledávají jiné samce a kopulují s nimi.

Strava super-sedeo imaginarius je opravdu rozmanitá, zvláště pak jsou oblíbené různé pseudodiety od bůčku, vepřo-knedlo-zelo, přes saláty se salmonelou (to se umožnuje vymluvit na nemoc a orazit si od Kanceláře), vegetariánství, vitariánství, fruitariánství, laktoveganství, oktolaktolaryngoveganství až po étherické brethariánství, tedy k obědu si dáte světlo z úsporné LED žárovky a tři dechy čerstvého smíchovského smogu a zapijete to nektarem z jitřních snů. Takový bretharián vypije na poradě čistou vodou ze záchodu, aby prý „neurazil“.

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!Hlavní pracovní náplní nového druhu je osm hodin denně honit kurzor po Obrazovce a mačkat plastikové klapky se symboly jeho, či jazyka jiných kmenů super-sedeo imaginarius. Ti zdatnější, kteří náleží kastě vysoko hodnocené (programátorů) používají i jazyky ostatním zcela nesrozumitelné (JavaScript nebo Perl).

Rozmnožování takového druhu probíhá velmi sporadicky a hlavně se takový super-sedeo imaginarius ukájí před Obrazovkou, kde si pouští filmy na kterých kopulují jiní super-sedeo imaginarius za peníze a vydávají se za Homo erectus.

Expertní tým biologů se domnívá, že jde jen o přechodnou slepou vývojovou větev a že do 50 maximálně sta let tento druh vymře.

Homo sapiens super-sedeo imaginarius

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.