HRBATŮV KOSTELEC

Kateřina Jacques promítala v noci na zdi Pražského hradu svůj klitoris

30. 3. 2016 14:00 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Z fotografií, které na Facebooku zveřejnila bývalá posrankyně za Stranu Zeblení Kateřina Jacques vyplývá, že v noci promítala na zdi Pražského hradu fotografie svého klitorisu a dokonce i análu, prostě „spodek“.

Kateřina Jacques svoje noční řádění vysvětluje vysíráním zpráv kontinentální Číně, když už přijela na Hrad, aby prý věděli čemu holduje náš président V.H. (Vepřová Hlava, pozn. red.). Na mostě Legií i Smetanově nábřeží se kolem šesté ráno pohybovaly desítky policistů a nechtějtě ani vědět co dělali, v oficiální zprávě se píše, že hledali pach(atele).

Mluvčí Hradu Jiří Ovčáček promítání Káti označil za „nedůležité, ale přesto zajímavé“. Prý se tak dobře nevyhonil už dlouho, příště by to mohla promítat prý v 3D a s vúní.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.Do budoucna prý Káťa chce vzít středověké vrhadlo a bude posírat na hrad rovnou svoje výkaly a ranní moč (pravou kyselku Aqua Jaqua).

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

Nedávno zbudované Ministerstvo Lásky aktivitu Kateřiny Jacques chválí, a prý by se na podobné výstupy nemělo zapomenout.

 

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.

V Českém Království potravinářském vládně freudovo Orálně-Anální stádium vývoje psychiky

27. 3. 2016 09:32 - Čechistan - Standa Skandál

Hlavní hodnotou Čechů je jak jinak dobře se nažrat. A po žraní přichází sraní. Toto nejnižší (dětské) stádium vývoje lidské psychiky už dávno popsal Sigmund Freud.

Teorii o Análně-Orálním stádiu většiny čechů svědčí i přední příčky v onemocnění rakovinou tlustého střeva. V království Agrofertu vládne démon ze sedmi neřestí čímž není nic jiného než obžerství.

Rádi se nažereme a napijeme - a pojmy jako pravda a čest, zapadly v hnoji a kompostu odpadků ze žranic. Vepřo knedlo zelo pivo - naše denní vysněná MANNA. Náš Bůh, žrádlo. Pak volíme zprasené politbyro, za párek v rohlíku.

Rádi taky spoříme peníze (= hovna) v České Spořitelně, která už dávno spadla do rukou cizímu kapitálu.

Takoví jsme.

Nezasloužíme si víc.  

A není divu. Za misku šošovice se hrbíme už od útlého mládí a ke stáří jsou všichni shrbení. Nemůžeme stát rovně, protože série životních kompromisů a hrbení přirostla toliko k srdci, že se materielizuje. Stejně jako náš vykastrovaný kocour se dá utáhnout na misku žrádla, stejně jsou Češi a Slováci vykastrovaným národem bez vlastní identity.

A proto jsme si zvolili za présidenta vypitou Vepřovou Hlavu.

A v pondělí, na velikonoce si šplhnem v Mezinárodním Análním Alpinismu Orálu (MAAO) ...a budem volat Sláva PRC!

...a budem volat Sláva PRCání!

...a budem volat Sláva PRCání!

Po boku v bok, v jeden blok!

S PRCáním na věčné časy!

 

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

S PRC na věčné časy

Osvoboditele prezidenta přivítaly 
děti v ulicích.

Zahrnuly jej květinami,
že by nejeden kapitalista zrudnul.

Osvoboditele prezidenta přivítaly děti v ulicích.

Zahrnuly jej květinami,
nejeden kapitalista by zrudnul

Všechna božstva světa spojte se!

Nová linka Peking - Prdel
létá denně
na velkou stranu.

S PRC na věčné časy

Hej rup! Šup do továrny!

Když se všichni spojíme
a každý z nás přispěje svým malým hovnem,
budeme mít konečně
společně velký hovno.

Před tím za velkou louží,
nyní za Velkou zdí.

Západ doženeme
a upozadíme.

Však my jim ještě vytřem!

R.E.K.L.A.M.A

Dítě s chronickým zájmem o svět bylo úspěšně vyléčeno v hrbatokostelecké léčebně

21. 3. 2016 19:32 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

„Chlapec projevoval známky zvýšené zvídavosti již od raného věku,“ říká MUDr. Illona Nemocná. "Svědomitá maminka ho ale neváhala dovést do našeho centra Inkluzivní výchovy a chlapec je nyní již v pořádku. Vše nasvědčuje tomu, že se vyvíjí normálně."

Centrum Inkluzivní výchovy, přezdívané též Čapí hnízdo, vyrostlo za podpory Evropských dotací v Hrbatově Kostelci - Berchtesgardenu. Provádí jak léčbu zrychléného vývoje dětí, tak pozdější terapii chybné politické orientace.

Čapí hnízdo

„Takzvaný zrychlený předškolní vývoj lze vysledovat asi u pěti procent dětí,“ říká Dr. Nemocná. "Chybnou politickou orientací potom trpí až 50% dospělých. Pokud ale zavčasu projdou naším centrem, uchráníme je od toho nejhoršího."

Zrychlený vývoj není nic vážného, zvláště nyní, když je možné takovým dětem pomoci. Nemocná říká: "Naše postupy lze aplikovat i na dosud problematické případy extrémní zvídavosti a geniality. Měli jsme tu například holčičku, která už ve dvou letech řešila volební preference. Rodiče z ní byli nešťastní. Po absolvování naší terapie teď s nimi sleduje televizi AgroTV a o politiku se nezajímá."

Inkluzivní výchova je součástí širšího projektu Debilizace, který Ministerstvo financí celoplošně zavádí od roku 2012. "Cílem je, aby všechny děti ve školách prospěly s bezvyznamenáním. Později tak snáze najdou uplatnění ve velkých společnostech, jako je třeba Agrofert.

Na debilizaci osobně dohlíží sám Andrej Babiš ze svého hnízda v Hrbatově Kostelci - Berchtesgardenu. Proslýchá se, že v podzemí jsou prováděny ty nejbolestivější výchovné zákroky. „Ale máme výsledky, a to je hlavní,“ říká Babiš.

R.E.K.L.A.M.A

úspěšně vyléčený chlapeček

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.