HRBATŮV KOSTELEC

Prezidentem USA se stala Hillary Clintonová

13. 4. 2016 06:55 - Čechistan - Standa Skandál

Washington - Zlatou medaili v Mistrovství PR v Presidentství vyhrála nakonec Hillary Clintonová. Stává se tak présidentkou USA.

„Volby“ prodělávají nečekané zvratky, první présidentkou USA se stala Hillary Clintonová.

Důvod?

Je to žena. USA už potřebovalo po vypořádání se s etnickou problematikou černochů také završit emacipaci žen. A že to trvalo. Síly Public Relations mají mnohem větší význam než samotný úřad.

Na to aby to prošlo, je potřeba vítězného kandidáta obložit pitomcema jako je Trump a jinýma nevýraznýma hvězdičkama. Nakonec bude soutěžit se starcem Sandrsem a jelikož Clintonová prostě „vypadá“ lépe (má lepší makeup), vyhrála.

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.
R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!

Président Zombie Miloš 3D Zeman si jede do Číny pro nová játra, slinivku, ledviny a nohy.

8. 4. 2016 08:33 - Čechistan - Standa Skandál

HRAD - Zeman jede do Číny na takzvaný „RESTART“. Nechá si transplantovat na speciální klinice dosluhující řadu svých orgánů.

Totální „RESTART“ neboli refurbishment (rekonstrukce pozn. red.) je prý nutný na další volební období, kterého by se už Zombie Zeman nepolodožil, zváště nohy, které mu nedávno upadly hnijí prý dál a dál.

Simulakrum Zeman udržovaný už leta v umělém deliriu začíná selhávat podobně jako Kalousek, který se nedávno zaseknul při rozhovru v DXTV.        

Číňané nabízí samé slevy a to nejen u atomovek. Zlevněná játra a slinivku má Zeman dostat od zavražděného 21 letého tibetského mnicha s předívkou „Palach“, nové nohy od bývalého praktikujícího 17letého zajíce, člena Falun gong.

Zeman s krví obětovaných lidí prý problém nemá a už se těší na RESTART, prý aby mohl zase chlastat.

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!
R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!

Kateřina Jacques promítala v noci na zdi Pražského hradu svůj klitoris

30. 3. 2016 14:00 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Z fotografií, které na Facebooku zveřejnila bývalá posrankyně za Stranu Zeblení Kateřina Jacques vyplývá, že v noci promítala na zdi Pražského hradu fotografie svého klitorisu a dokonce i análu, prostě „spodek“.

Kateřina Jacques svoje noční řádění vysvětluje vysíráním zpráv kontinentální Číně, když už přijela na Hrad, aby prý věděli čemu holduje náš président V.H. (Vepřová Hlava, pozn. red.). Na mostě Legií i Smetanově nábřeží se kolem šesté ráno pohybovaly desítky policistů a nechtějtě ani vědět co dělali, v oficiální zprávě se píše, že hledali pach(atele).

Mluvčí Hradu Jiří Ovčáček promítání Káti označil za „nedůležité, ale přesto zajímavé“. Prý se tak dobře nevyhonil už dlouho, příště by to mohla promítat prý v 3D a s vúní.Do budoucna prý Káťa chce vzít středověké vrhadlo a bude posírat na hrad rovnou svoje výkaly a ranní moč (pravou kyselku Aqua Jaqua).

Nedávno zbudované Ministerstvo Lásky aktivitu Kateřiny Jacques chválí, a prý by se na podobné výstupy nemělo zapomenout.

 

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

V Českém Království potravinářském vládně freudovo Orálně-Anální stádium vývoje psychiky

27. 3. 2016 09:32 - Čechistan - Standa Skandál

Hlavní hodnotou Čechů je jak jinak dobře se nažrat. A po žraní přichází sraní. Toto nejnižší (dětské) stádium vývoje lidské psychiky už dávno popsal Sigmund Freud.

Teorii o Análně-Orálním stádiu většiny čechů svědčí i přední příčky v onemocnění rakovinou tlustého střeva. V království Agrofertu vládne démon ze sedmi neřestí čímž není nic jiného než obžerství.

Rádi se nažereme a napijeme - a pojmy jako pravda a čest, zapadly v hnoji a kompostu odpadků ze žranic. Vepřo knedlo zelo pivo - naše denní vysněná MANNA. Náš Bůh, žrádlo. Pak volíme zprasené politbyro, za párek v rohlíku.

Rádi taky spoříme peníze (= hovna) v České Spořitelně, která už dávno spadla do rukou cizímu kapitálu.

Takoví jsme.

Nezasloužíme si víc.  

A není divu. Za misku šošovice se hrbíme už od útlého mládí a ke stáří jsou všichni shrbení. Nemůžeme stát rovně, protože série životních kompromisů a hrbení přirostla toliko k srdci, že se materielizuje. Stejně jako náš vykastrovaný kocour se dá utáhnout na misku žrádla, stejně jsou Češi a Slováci vykastrovaným národem bez vlastní identity.

A proto jsme si zvolili za présidenta vypitou Vepřovou Hlavu.

A v pondělí, na velikonoce si šplhnem v Mezinárodním Análním Alpinismu Orálu (MAAO) ...a budem volat Sláva PRC!

...a budem volat Sláva PRCání!

...a budem volat Sláva PRCání!

Po boku v bok, v jeden blok!

S PRCáním na věčné časy!

 

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.
R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.