HRBATŮV KOSTELEC

Děti Země ukamenovaly Présidenta Milouše 2D Zemana

29. 4. 2016 14:46 - Čechistan - Standa Skandál

Miloš Zeman opět zemřel. Děti ho totiž ukamenovaly hliněnými kuličkami, které si pod vedením lektorů uplácaly z hlíny. Prý šlo o workshop Prague Riots - snadno a svépomocí dosažení moci.


Na festivalu Prague Riots pořádané Syrskou ambasádou se děti učily mimo skládání samopalu a také jak se mají hliněné kuličky na kamenování v poušti připravovat. Kolik je potřeba jílu, kamenů a vlhkosti, aby držely pohromadě a neroztékaly se mezi prsty.

R.E.K.L.A.M.A

Président Zombie 2D Zeman se připletl do davu dětí, které byly rozčílené a frustrované z tuhých kuliček. Zeman je nazval idioty, to děti opětovaly palbou nějméně 200kg kamení a kuliček. Président Zeman tak opět skonal tentokráte pod hromadou bahna.

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!"Děti si tam plácali bláto a házeli to na různé terče a Zeman tam neměl co dělat! Ale skoro nikdo si nevšiml že tam byl, zbyla tam jen ta hromada.", říká starosta pražské Libuše Jiří Koubek. 

Z nedávno uvedeného výzkumu společností Express Fuctum vyplývá, že 32,1% čechů přeje Miloušovi smrt.

Alláh Akbar!  

Návod na kamenování podle ISIL

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz

Prezidentem USA se stala Hillary Clintonová

13. 4. 2016 06:55 - Čechistan - Standa Skandál

Washington - Zlatou medaili v Mistrovství PR v Presidentství vyhrála nakonec Hillary Clintonová. Stává se tak présidentkou USA.

„Volby“ prodělávají nečekané zvratky, první présidentkou USA se stala Hillary Clintonová.

Důvod?

Je to žena. USA už potřebovalo po vypořádání se s etnickou problematikou černochů také završit emacipaci žen. A že to trvalo. Síly Public Relations mají mnohem větší význam než samotný úřad.

Na to aby to prošlo, je potřeba vítězného kandidáta obložit pitomcema jako je Trump a jinýma nevýraznýma hvězdičkama. Nakonec bude soutěžit se starcem Sandrsem a jelikož Clintonová prostě „vypadá“ lépe (má lepší makeup), vyhrála.

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz
R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!

Président Zombie Miloš 3D Zeman si jede do Číny pro nová játra, slinivku, ledviny a nohy.

8. 4. 2016 08:33 - Čechistan - Standa Skandál

HRAD - Zeman jede do Číny na takzvaný „RESTART“. Nechá si transplantovat na speciální klinice dosluhující řadu svých orgánů.

Totální „RESTART“ neboli refurbishment (rekonstrukce pozn. red.) je prý nutný na další volební období, kterého by se už Zombie Zeman nepolodožil, zváště nohy, které mu nedávno upadly hnijí prý dál a dál.

Simulakrum Zeman udržovaný už leta v umělém deliriu začíná selhávat podobně jako Kalousek, který se nedávno zaseknul při rozhovru v DXTV.        

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Číňané nabízí samé slevy a to nejen u atomovek. Zlevněná játra a slinivku má Zeman dostat od zavražděného 21 letého tibetského mnicha s předívkou „Palach“, nové nohy od bývalého praktikujícího 17letého zajíce, člena Falun gong.

Zeman s krví obětovaných lidí prý problém nemá a už se těší na RESTART, prý aby mohl zase chlastat.

Kateřina Jacques promítala v noci na zdi Pražského hradu svůj klitoris

30. 3. 2016 14:00 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Z fotografií, které na Facebooku zveřejnila bývalá posrankyně za Stranu Zeblení Kateřina Jacques vyplývá, že v noci promítala na zdi Pražského hradu fotografie svého klitorisu a dokonce i análu, prostě „spodek“.

Kateřina Jacques svoje noční řádění vysvětluje vysíráním zpráv kontinentální Číně, když už přijela na Hrad, aby prý věděli čemu holduje náš président V.H. (Vepřová Hlava, pozn. red.). Na mostě Legií i Smetanově nábřeží se kolem šesté ráno pohybovaly desítky policistů a nechtějtě ani vědět co dělali, v oficiální zprávě se píše, že hledali pach(atele).

Mluvčí Hradu Jiří Ovčáček promítání Káti označil za „nedůležité, ale přesto zajímavé“. Prý se tak dobře nevyhonil už dlouho, příště by to mohla promítat prý v 3D a s vúní.

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.Do budoucna prý Káťa chce vzít středověké vrhadlo a bude posírat na hrad rovnou svoje výkaly a ranní moč (pravou kyselku Aqua Jaqua).

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Nedávno zbudované Ministerstvo Lásky aktivitu Kateřiny Jacques chválí, a prý by se na podobné výstupy nemělo zapomenout.

 

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!