HRBATŮV KOSTELEC

Křivá demokracie jde do voleb s Koalicí pomatených

4. 5. 2016 09:19 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Hnutí Společně s Krysami, Srana Práv Občanů, Blok Proti Prdeli a Křivá Demokracie se spojily.

Straníci na sjezdu již tři dny jednají o jménu strany. „Koalice pomatených zní moc dlouze,“ říká předseda Martin Konvička, "raději bych se přikláněl k něčemu kratšímu. Ale možná dáme naopak přednost delšímu názvu, ve hře je například Přátelé hnědé kaše."

Konečné rozhodnutí by mělo padnout v pátek, kdy sjezd končí. „Momentálně jsou však straníci zaneprázdněni návrhem a rozdělováním frček,“ říká Konvička.

Strana si dala za cíl zlepšit podmínky žití v ČR. „Když nás zvolíte, tak vás necháme žít pod podmínkou, že se nám do toho nebudete srát,“ uzavřel Konvička. Dle jeho slov je takový program transparentní a srozumitelný.

V nadcházejících volbách se s Přáteli hnědé kaše utká strana TOP09 (pravostředí), Banánovců (leví) a NE# (ti praví).

R.E.K.L.A.M.A

Děti Země ukamenovaly Présidenta Milouše 2D Zemana

29. 4. 2016 14:46 - Čechistan - Standa Skandál

Miloš Zeman opět zemřel. Děti ho totiž ukamenovaly hliněnými kuličkami, které si pod vedením lektorů uplácaly z hlíny. Prý šlo o workshop Prague Riots - snadno a svépomocí dosažení moci.


Na festivalu Prague Riots pořádané Syrskou ambasádou se děti učily mimo skládání samopalu a také jak se mají hliněné kuličky na kamenování v poušti připravovat. Kolik je potřeba jílu, kamenů a vlhkosti, aby držely pohromadě a neroztékaly se mezi prsty.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Président Zombie 2D Zeman se připletl do davu dětí, které byly rozčílené a frustrované z tuhých kuliček. Zeman je nazval idioty, to děti opětovaly palbou nějméně 200kg kamení a kuliček. Président Zeman tak opět skonal tentokráte pod hromadou bahna."Děti si tam plácali bláto a házeli to na různé terče a Zeman tam neměl co dělat! Ale skoro nikdo si nevšiml že tam byl, zbyla tam jen ta hromada.", říká starosta pražské Libuše Jiří Koubek. 

Z nedávno uvedeného výzkumu společností Express Fuctum vyplývá, že 32,1% čechů přeje Miloušovi smrt.

Alláh Akbar!  

Návod na kamenování podle ISIL

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

Prezidentem USA se stala Hillary Clintonová

13. 4. 2016 06:55 - Čechistan - Standa Skandál

Washington - Zlatou medaili v Mistrovství PR v Presidentství vyhrála nakonec Hillary Clintonová. Stává se tak présidentkou USA.

„Volby“ prodělávají nečekané zvratky, první présidentkou USA se stala Hillary Clintonová.

Důvod?

Je to žena. USA už potřebovalo po vypořádání se s etnickou problematikou černochů také završit emacipaci žen. A že to trvalo. Síly Public Relations mají mnohem větší význam než samotný úřad.

Na to aby to prošlo, je potřeba vítězného kandidáta obložit pitomcema jako je Trump a jinýma nevýraznýma hvězdičkama. Nakonec bude soutěžit se starcem Sandrsem a jelikož Clintonová prostě „vypadá“ lépe (má lepší makeup), vyhrála.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

Président Zombie Miloš 3D Zeman si jede do Číny pro nová játra, slinivku, ledviny a nohy.

8. 4. 2016 08:33 - Čechistan - Standa Skandál

HRAD - Zeman jede do Číny na takzvaný „RESTART“. Nechá si transplantovat na speciální klinice dosluhující řadu svých orgánů.

Totální „RESTART“ neboli refurbishment (rekonstrukce pozn. red.) je prý nutný na další volební období, kterého by se už Zombie Zeman nepolodožil, zváště nohy, které mu nedávno upadly hnijí prý dál a dál.

Simulakrum Zeman udržovaný už leta v umělém deliriu začíná selhávat podobně jako Kalousek, který se nedávno zaseknul při rozhovru v DXTV.        

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Číňané nabízí samé slevy a to nejen u atomovek. Zlevněná játra a slinivku má Zeman dostat od zavražděného 21 letého tibetského mnicha s předívkou „Palach“, nové nohy od bývalého praktikujícího 17letého zajíce, člena Falun gong.

Zeman s krví obětovaných lidí prý problém nemá a už se těší na RESTART, prý aby mohl zase chlastat.

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.
R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová