HRBATŮV KOSTELEC

V Praze začalo vytváření bezpečného prostředí

11. 5. 2016 10:01 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

"Jde nám o to, aby kamerové systémy obtěžovaly co nejméně. Na druhou stranu by měly umožnit policii například detekovat obličeje a získávat data nezbytná pro vytváření bezpečného prostředí," uvedl ministr Chovanec.

Testovací režim vytváření bezpečného prostředí probíhá již od loňského roku, kdy v metru a na ulicích Prahy se začaly objevovat vojensko-policejní hlídky.

Ministr zdůraznil potřebu větší součinnosti policie a městské policie. „Je potřeba, aby se policisté orientovali v metru,“ řekl Chovanec. Kvůli tomu přibydou další směrové šipky a uvažuje se o živé nápovědě, takzvaných informátorech, rozmístěných po nástupištích. "Jejich účelem bude, kromě lepší orientace, též sběr dat o pohybu cestujících."

Z návrhu o bezpečném prostředí vypadl paragraf o stání na eskalátorech, podle něhož měli být běhající cestující po třech výzvách "Stůj!" vyřazeni z provozu.

Křivá demokracie jde do voleb s Koalicí pomatených

4. 5. 2016 09:19 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Hnutí Společně s Krysami, Srana Práv Občanů, Blok Proti Prdeli a Křivá Demokracie se spojily.

Straníci na sjezdu již tři dny jednají o jménu strany. „Koalice pomatených zní moc dlouze,“ říká předseda Martin Konvička, "raději bych se přikláněl k něčemu kratšímu. Ale možná dáme naopak přednost delšímu názvu, ve hře je například Přátelé hnědé kaše."

Konečné rozhodnutí by mělo padnout v pátek, kdy sjezd končí. „Momentálně jsou však straníci zaneprázdněni návrhem a rozdělováním frček,“ říká Konvička.

Strana si dala za cíl zlepšit podmínky žití v ČR. „Když nás zvolíte, tak vás necháme žít pod podmínkou, že se nám do toho nebudete srát,“ uzavřel Konvička. Dle jeho slov je takový program transparentní a srozumitelný.

V nadcházejících volbách se s Přáteli hnědé kaše utká strana TOP09 (pravostředí), Banánovců (leví) a NE# (ti praví).

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Děti Země ukamenovaly Présidenta Milouše 2D Zemana

29. 4. 2016 14:46 - Čechistan - Standa Skandál

Miloš Zeman opět zemřel. Děti ho totiž ukamenovaly hliněnými kuličkami, které si pod vedením lektorů uplácaly z hlíny. Prý šlo o workshop Prague Riots - snadno a svépomocí dosažení moci.


Na festivalu Prague Riots pořádané Syrskou ambasádou se děti učily mimo skládání samopalu a také jak se mají hliněné kuličky na kamenování v poušti připravovat. Kolik je potřeba jílu, kamenů a vlhkosti, aby držely pohromadě a neroztékaly se mezi prsty.

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.

Président Zombie 2D Zeman se připletl do davu dětí, které byly rozčílené a frustrované z tuhých kuliček. Zeman je nazval idioty, to děti opětovaly palbou nějméně 200kg kamení a kuliček. Président Zeman tak opět skonal tentokráte pod hromadou bahna.

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová"Děti si tam plácali bláto a házeli to na různé terče a Zeman tam neměl co dělat! Ale skoro nikdo si nevšiml že tam byl, zbyla tam jen ta hromada.", říká starosta pražské Libuše Jiří Koubek. 

Z nedávno uvedeného výzkumu společností Express Fuctum vyplývá, že 32,1% čechů přeje Miloušovi smrt.

Alláh Akbar!  

Návod na kamenování podle ISIL

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

Prezidentem USA se stala Hillary Clintonová

13. 4. 2016 06:55 - Čechistan - Standa Skandál

Washington - Zlatou medaili v Mistrovství PR v Presidentství vyhrála nakonec Hillary Clintonová. Stává se tak présidentkou USA.

„Volby“ prodělávají nečekané zvratky, první présidentkou USA se stala Hillary Clintonová.

Důvod?

Je to žena. USA už potřebovalo po vypořádání se s etnickou problematikou černochů také završit emacipaci žen. A že to trvalo. Síly Public Relations mají mnohem větší význam než samotný úřad.

Na to aby to prošlo, je potřeba vítězného kandidáta obložit pitomcema jako je Trump a jinýma nevýraznýma hvězdičkama. Nakonec bude soutěžit se starcem Sandrsem a jelikož Clintonová prostě „vypadá“ lépe (má lepší makeup), vyhrála.

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.
R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.