HRBATŮV KOSTELEC

V Berouně se rozsouložila Městská policie

25. 5. 2016 10:18 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Vedení města kvůli totálnímu rozsouložení Městské policie, ač radnice ctí presumpci neviny, hledá nové, panenské strážníky.

Podle velitele sboru Nováka za vše může jedenáctiletý Libor Z., který se měl dopustit opakovaného trestného činu zneužití úřední osoby, a to až na šestnáci strážnících městské policie z celkových 18, „zároveň,“ dodává.

Strážníci se však brání. „Chovali jsme se v souladu se zákonem,“ říká Antonín K., který držel chlapci nohy, když se ten dopouštěl opakovaného trestného činu zneužití.

"Navíc jsme každý takový přestupek řádně zdokumentovali na kameru. Dělalo se to na základě příkazu našeho velitele, který to pak předával nadřízeným, aby se na to taky koukli," pokračuje strážník.

"Ten chuligán by především potřeboval pořádně na holou. A pěkně do červena gumovým obuškem. Svázat do kozelce a zprvu jen tři malé rány, aby prosil Pane, Pane, ještě! A potom ho donutit štěkat jako psa. Nebo mu dát roubík do huby a nechat ho držet pravítko s nataženýma rukama, samozřejmě že by byl přitom spoutaný, třeba u nás na stanici," říká strážník Antonín K.

O tom, zda bude městský sbor pokračovat v původní sestavě, rozhodne ale až soud. Vše by zřejmě prošlo hladce, nebýt chlapcova ukousnutého penisu. „To bylo z nedbalosti,“ hájí se Antonín K. Penis prý poté policisté sebrali a utekli. Po nějaké době se na místo činu vrátili, ale chlapce už tam nenašli. Penis pohodili opodál.

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

V Praze začalo vytváření bezpečného prostředí

11. 5. 2016 10:01 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

"Jde nám o to, aby kamerové systémy obtěžovaly co nejméně. Na druhou stranu by měly umožnit policii například detekovat obličeje a získávat data nezbytná pro vytváření bezpečného prostředí," uvedl ministr Chovanec.

Testovací režim vytváření bezpečného prostředí probíhá již od loňského roku, kdy v metru a na ulicích Prahy se začaly objevovat vojensko-policejní hlídky.

Ministr zdůraznil potřebu větší součinnosti policie a městské policie. „Je potřeba, aby se policisté orientovali v metru,“ řekl Chovanec. Kvůli tomu přibydou další směrové šipky a uvažuje se o živé nápovědě, takzvaných informátorech, rozmístěných po nástupištích. "Jejich účelem bude, kromě lepší orientace, též sběr dat o pohybu cestujících."

Z návrhu o bezpečném prostředí vypadl paragraf o stání na eskalátorech, podle něhož měli být běhající cestující po třech výzvách "Stůj!" vyřazeni z provozu.

R.E.K.L.A.M.A

Křivá demokracie jde do voleb s Koalicí pomatených

4. 5. 2016 09:19 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Hnutí Společně s Krysami, Srana Práv Občanů, Blok Proti Prdeli a Křivá Demokracie se spojily.

Straníci na sjezdu již tři dny jednají o jménu strany. „Koalice pomatených zní moc dlouze,“ říká předseda Martin Konvička, "raději bych se přikláněl k něčemu kratšímu. Ale možná dáme naopak přednost delšímu názvu, ve hře je například Přátelé hnědé kaše."

Konečné rozhodnutí by mělo padnout v pátek, kdy sjezd končí. „Momentálně jsou však straníci zaneprázdněni návrhem a rozdělováním frček,“ říká Konvička.

Strana si dala za cíl zlepšit podmínky žití v ČR. „Když nás zvolíte, tak vás necháme žít pod podmínkou, že se nám do toho nebudete srát,“ uzavřel Konvička. Dle jeho slov je takový program transparentní a srozumitelný.

V nadcházejících volbách se s Přáteli hnědé kaše utká strana TOP09 (pravostředí), Banánovců (leví) a NE# (ti praví).

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

Děti Země ukamenovaly Présidenta Milouše 2D Zemana

29. 4. 2016 14:46 - Čechistan - Standa Skandál

Miloš Zeman opět zemřel. Děti ho totiž ukamenovaly hliněnými kuličkami, které si pod vedením lektorů uplácaly z hlíny. Prý šlo o workshop Prague Riots - snadno a svépomocí dosažení moci.


Na festivalu Prague Riots pořádané Syrskou ambasádou se děti učily mimo skládání samopalu a také jak se mají hliněné kuličky na kamenování v poušti připravovat. Kolik je potřeba jílu, kamenů a vlhkosti, aby držely pohromadě a neroztékaly se mezi prsty.

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Président Zombie 2D Zeman se připletl do davu dětí, které byly rozčílené a frustrované z tuhých kuliček. Zeman je nazval idioty, to děti opětovaly palbou nějméně 200kg kamení a kuliček. Président Zeman tak opět skonal tentokráte pod hromadou bahna.

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s."Děti si tam plácali bláto a házeli to na různé terče a Zeman tam neměl co dělat! Ale skoro nikdo si nevšiml že tam byl, zbyla tam jen ta hromada.", říká starosta pražské Libuše Jiří Koubek. 

Z nedávno uvedeného výzkumu společností Express Fuctum vyplývá, že 32,1% čechů přeje Miloušovi smrt.

Alláh Akbar!  

Návod na kamenování podle ISIL

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.