HRBATŮV KOSTELEC

V bytě se ucpalo umyvadlo

27. 5. 2016 11:22 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

V bytě v ulici Žitná 32 se v pátek večer ucpal odtok umyvadla.

„Situaci zkomplikoval nedostatek instalatérů,“ říká Alžběta Tichá, která v bytě bydlí. Ve večerní hodinu se jí prý již nepodařilo nikoho zkontaktovat.

Za vše může špatná kontrola odtoku

„První problémy s odtokem se objevily počátkem minulého měsíce,“ přiznává Tichá. "Vždycky, když jsem napustila umyvadlo, tak to odtékalo velice pomalu. Koncem minulého týdne už voda skoro stála a ve čtvrtek se umyvadlo definitivně ucpalo. Voda se od té doby hromadí, musela jsem část přelít vědrem do vany."

Podle instalatérů lidé často podceňují revizi sifonů. Ty se plní nejrůznějšími kusy nehtů, chlupů a vlasů, až se nakonec ucpou. Pak už nezbývá, než volat instalatéra, aby situaci vyřešil.

Podle Tiché se zatím nepodařilo přivolat pomoc a umyvadlo stále neodtéká.

Kauzu budeme i nadále sledovat. 

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

V Berouně se rozsouložila Městská policie

25. 5. 2016 10:18 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Vedení města kvůli totálnímu rozsouložení Městské policie, ač radnice ctí presumpci neviny, hledá nové, panenské strážníky.

Podle velitele sboru Nováka za vše může jedenáctiletý Libor Z., který se měl dopustit opakovaného trestného činu zneužití úřední osoby, a to až na šestnáci strážnících městské policie z celkových 18, „zároveň,“ dodává.

Strážníci se však brání. „Chovali jsme se v souladu se zákonem,“ říká Antonín K., který držel chlapci nohy, když se ten dopouštěl opakovaného trestného činu zneužití.

"Navíc jsme každý takový přestupek řádně zdokumentovali na kameru. Dělalo se to na základě příkazu našeho velitele, který to pak předával nadřízeným, aby se na to taky koukli," pokračuje strážník.

"Ten chuligán by především potřeboval pořádně na holou. A pěkně do červena gumovým obuškem. Svázat do kozelce a zprvu jen tři malé rány, aby prosil Pane, Pane, ještě! A potom ho donutit štěkat jako psa. Nebo mu dát roubík do huby a nechat ho držet pravítko s nataženýma rukama, samozřejmě že by byl přitom spoutaný, třeba u nás na stanici," říká strážník Antonín K.

O tom, zda bude městský sbor pokračovat v původní sestavě, rozhodne ale až soud. Vše by zřejmě prošlo hladce, nebýt chlapcova ukousnutého penisu. „To bylo z nedbalosti,“ hájí se Antonín K. Penis prý poté policisté sebrali a utekli. Po nějaké době se na místo činu vrátili, ale chlapce už tam nenašli. Penis pohodili opodál.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

V Praze začalo vytváření bezpečného prostředí

11. 5. 2016 10:01 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

"Jde nám o to, aby kamerové systémy obtěžovaly co nejméně. Na druhou stranu by měly umožnit policii například detekovat obličeje a získávat data nezbytná pro vytváření bezpečného prostředí," uvedl ministr Chovanec.

Testovací režim vytváření bezpečného prostředí probíhá již od loňského roku, kdy v metru a na ulicích Prahy se začaly objevovat vojensko-policejní hlídky.

Ministr zdůraznil potřebu větší součinnosti policie a městské policie. „Je potřeba, aby se policisté orientovali v metru,“ řekl Chovanec. Kvůli tomu přibydou další směrové šipky a uvažuje se o živé nápovědě, takzvaných informátorech, rozmístěných po nástupištích. "Jejich účelem bude, kromě lepší orientace, též sběr dat o pohybu cestujících."

Z návrhu o bezpečném prostředí vypadl paragraf o stání na eskalátorech, podle něhož měli být běhající cestující po třech výzvách "Stůj!" vyřazeni z provozu.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Křivá demokracie jde do voleb s Koalicí pomatených

4. 5. 2016 09:19 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Hnutí Společně s Krysami, Srana Práv Občanů, Blok Proti Prdeli a Křivá Demokracie se spojily.

Straníci na sjezdu již tři dny jednají o jménu strany. „Koalice pomatených zní moc dlouze,“ říká předseda Martin Konvička, "raději bych se přikláněl k něčemu kratšímu. Ale možná dáme naopak přednost delšímu názvu, ve hře je například Přátelé hnědé kaše."

Konečné rozhodnutí by mělo padnout v pátek, kdy sjezd končí. „Momentálně jsou však straníci zaneprázdněni návrhem a rozdělováním frček,“ říká Konvička.

Strana si dala za cíl zlepšit podmínky žití v ČR. „Když nás zvolíte, tak vás necháme žít pod podmínkou, že se nám do toho nebudete srát,“ uzavřel Konvička. Dle jeho slov je takový program transparentní a srozumitelný.

V nadcházejících volbách se s Přáteli hnědé kaše utká strana TOP09 (pravostředí), Banánovců (leví) a NE# (ti praví).

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.