HRBATŮV KOSTELEC

Nebezpečný Brexit ohrožuje Evropu

15. 6. 2016 23:32 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

V obchodních řetězcích Xindl se objevil nebezpečný Brexit. Podle vyjádření obchodního ředitele Xindlu se jedná o prostředek na mytí trhů, který je dodáván z Ruska. Poslední šarže je prý opravdu síla.

„Nalila jsem to do umyvadla a čekám, co to udělá,“ přiznává Alžběta Tichá, majitelka bytu v Žitné 32, kde se stále nedaří opravit odtok umyvadla. "Bublá to už dlouho, ale zatím pořád nic."

Svědkové Jehovovi předpovídají na 23.6. další konec světa, zatím tedy pouze Evropy. Uvidíme, možná přijde i kouzelník. 

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Ucpané umyvadlo stále neodtéká

2. 6. 2016 09:56 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Ucpané umyvadlo v ulici Žitná 32 stále neodtéká. Odtok se nepodařilo obnovit ani po několika pokusech s drátem.

Alžběta Tichá, majitelka bytu, založila na Facebooku skupinu „Neteče to“ a již posbírala několik tisícovek lajků. Všiml si toho i předseda ODS Petr Fiala.

„Pan předseda za mnou přijel a nabídl mi, že moje umyvadlo zjednoduší,“ říká Alžběta Tichá.

Fiala vysvětluje: "Zjednodušme lidem život, nechme je svobodně žít a pracovat. V následujících týdnech představíme řadu konkrétních návrhů, co zjednodušit v různých oblastech, aby se v České republice žilo lépe."

Ke zjednodušení umyvadla tedy dojde nejdříve až po představení konkrétních návrhů.

Situaci budeme i nadále bedlivě sledovat. 

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz

V bytě se ucpalo umyvadlo

27. 5. 2016 11:22 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

V bytě v ulici Žitná 32 se v pátek večer ucpal odtok umyvadla.

„Situaci zkomplikoval nedostatek instalatérů,“ říká Alžběta Tichá, která v bytě bydlí. Ve večerní hodinu se jí prý již nepodařilo nikoho zkontaktovat.

Za vše může špatná kontrola odtoku

„První problémy s odtokem se objevily počátkem minulého měsíce,“ přiznává Tichá. "Vždycky, když jsem napustila umyvadlo, tak to odtékalo velice pomalu. Koncem minulého týdne už voda skoro stála a ve čtvrtek se umyvadlo definitivně ucpalo. Voda se od té doby hromadí, musela jsem část přelít vědrem do vany."

Podle instalatérů lidé často podceňují revizi sifonů. Ty se plní nejrůznějšími kusy nehtů, chlupů a vlasů, až se nakonec ucpou. Pak už nezbývá, než volat instalatéra, aby situaci vyřešil.

Podle Tiché se zatím nepodařilo přivolat pomoc a umyvadlo stále neodtéká.

Kauzu budeme i nadále sledovat. 

R.E.K.L.A.M.A

V Berouně se rozsouložila Městská policie

25. 5. 2016 10:18 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Vedení města kvůli totálnímu rozsouložení Městské policie, ač radnice ctí presumpci neviny, hledá nové, panenské strážníky.

Podle velitele sboru Nováka za vše může jedenáctiletý Libor Z., který se měl dopustit opakovaného trestného činu zneužití úřední osoby, a to až na šestnáci strážnících městské policie z celkových 18, „zároveň,“ dodává.

Strážníci se však brání. „Chovali jsme se v souladu se zákonem,“ říká Antonín K., který držel chlapci nohy, když se ten dopouštěl opakovaného trestného činu zneužití.

"Navíc jsme každý takový přestupek řádně zdokumentovali na kameru. Dělalo se to na základě příkazu našeho velitele, který to pak předával nadřízeným, aby se na to taky koukli," pokračuje strážník.

"Ten chuligán by především potřeboval pořádně na holou. A pěkně do červena gumovým obuškem. Svázat do kozelce a zprvu jen tři malé rány, aby prosil Pane, Pane, ještě! A potom ho donutit štěkat jako psa. Nebo mu dát roubík do huby a nechat ho držet pravítko s nataženýma rukama, samozřejmě že by byl přitom spoutaný, třeba u nás na stanici," říká strážník Antonín K.

O tom, zda bude městský sbor pokračovat v původní sestavě, rozhodne ale až soud. Vše by zřejmě prošlo hladce, nebýt chlapcova ukousnutého penisu. „To bylo z nedbalosti,“ hájí se Antonín K. Penis prý poté policisté sebrali a utekli. Po nějaké době se na místo činu vrátili, ale chlapce už tam nenašli. Penis pohodili opodál.

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová