HRBATŮV KOSTELEC

Dívenka z Kladenska se oběsila ve škole kůli vysvědčení ze školy

1. 7. 2016 11:22 - Čechistan - Standa Skandál

Sebevražd z hodnocení škol pribývá a tak se začíná ukazovat, že školství začíná být kurevsky životu nebezpečné.

Ufff... Jednu věc asi nikdy jako „indián“ nepochopím. Jak těm papírům (vysvědčením, diplomům, občankám, řidičákům aj.) může vůbec někdo věřit. Ani na vytírání prdele to dobrý není.
Jak můžeme věřit, že hodnocení nějakých pochybných soudružek učitelek a soudruhů učitelů může mít vliv na úctu k sobě samému. Ta holčina si hlavně měla říct: NASRAT!

FUCK THEM ALL. A připojte se také k davovému pálení vysvědčení ze základky, které jsem před pár lety udělal. Všechno shořelo a nezajímá mě co mi „dali“. Tímto aktem jsem položil školství na roveň hovnu a zneuctil řádně státní doktrínu. Prostě jsem ho vzal a spálil, jako soudružka Ing. et Mgr. Kačenová, CSc.. Nechal jsem si jen diplom z vejšky, kdybych s ním náhodou musel šermovat u zaměstnavatele (tedy „zaměstnání“ jako nejkrajnější řešení přežití v kapputtalismu!), ale beztak je mi to u prdele. Být zaměstnancem a poslouchat diktát nějakýho kripla nadřízenýho, kterej má mnohem menší schopnosti než já sám - to je to samý jako ve škole!

Vlastní sebeúcta a hrdnost je to co celá tahle zkurvená pseudospolečnost pošlává - a ten oběšenec je jen důkazem.

Vespolek serme na pýchu, protože ta zabíjí nechte idioty bez vlastního já, ať šplhají po tyčích a žebřících známek, kariér a jiných her. Je třeba ovládnout jen kapitál a nechat idioty ať se pinoží, ať si kurví zdraví, a věří ve své pseudo-firmičky.
Ať se honí za svými vilami, předraženými prdelovozy - ať mají ten pocit, ale smrt je to s čím koketují.

Vlastní Ego je zaslepí. Zůstat příčetný (tj. nesedat na lep cizích hajzlíků) znamená vyhrát hru jménem „život“ v konzumu, v týhle zkurevný společnosti pijavic. A tyhle idioty je legální ojebat - a hlavně jim nepomáhat, a když tak jedině do hrobu.     

A jednu zprávu posílám soudruhovi z FEL ČVUT Prof. Haaszovi - ty zmrde, tys mě málem nenechal dodělat školu, když jsi mi nechtěl uznat dva předměty z digitálního zpracování signálu, takže jsem tě proklel a přál ti ať zhyneš, protože seš karierní hajzl a vlastně seš ubožák. Nakonec sem vám diplomku prodal jak marketingovej mág a dali jste mi za jedna. Na škole máte pár skvělech lidí, který mám rád, ale jinak je to tam prolezlý neschopnejma myšma. Eště po sedmi letech si vzpomínám jak jsem chodil zhnusenej po chodbě sem a tam a „zpracovával“, jak je možný tahle ponižovat naprůměrně nadanýho člověka, kterej elektroniku umí, živí se jí už na škole, dokonce dostal i stipendium, kterej na školu šel z upřímnýho zájmu a dospěl jsem k témuž: No a co! Beztak vás nepotřebuju abych dělal co dělám, protože zaměstnancem stejnak nebudu. A tohle si měla říct ta holka co si uvázala oprátku. Věřím, že rodičům a učitelkám se z toho udělá tak šoufl, že brzy zdechnou.

 

Tak si tu nororicky známou krávu magistru a inženýrku taky užijte, však je přeci dokonalá a perfektní ženská (jak sama říká)!R.E.K.L.A.M.A

Brexit se osvědčil

27. 6. 2016 23:54 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Umyvadlo v bytě v Žitné 32 začalo částečně odtékat poté, co do něj byl vlit přípravek na mytí trhů, Brexit (zvaný též Ruský medvědoborec).

„Bublá to, stříká to, z kanálku vylejzaj černý mazlavý nestvůry, ale teče to,“ říká Alžběta Tichá, majitelka bytu. "Jen ten smrad, ten musí být cítit až u Merkelový v Berlíně."

Podle paní Tiché nyní bude stačit pár dní počkat, "a pak to propláchneme čistou vodou."

Mezitím však byl jejímu umyvadlu snížen rating z A+ na B+-, „což mě teda ani trochu nesere, hlavně když to teče,“ míní Tichá.

Václav Klaus 3D (386 let) kvůli tomu vstal z mrtvých, prohlásil cosi o nule, bruselských monstrech, označil to celé za neudálost a pak zase umřel.

"Ten mě taky nesere. Jak říkám, hlavě když to teče," vzkázala Alžběta Tichá.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Babiš se v České televizi ostře pohádal s Moravcem

19. 6. 2016 23:01 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Babiš se v České televizi ostře pustil do moderátora pořadu Moravce. Materiál, který unikl na web, mimo jiné dokládá, kdo ovládá Českou republiku.

To je skandální, budulínku, taková nebyla naše domluva.

Pejsáčku promiň, já už budu příště rozumný a budu volit jiná slova.

Krysičko ale víš, že to není poprvé. Už jsme přeci řešili takové věci. Mě chybí z tvojí strany nějaká jistota, že už se to příště nestane. Že už se to nebude opakovat. Broučku?

To víš že ANO. Slibuju, že až se sejdu s B., tak ti o tom všem dám vědět, prcinečko.

Neříkej mi prcinečko! Jsem na to alergický!

Váša Moravec pak vytáhl zpoza stolu velký balík. "Podívej Bábo (koukaje na Babiše) co sem ti koupil za dáreček na důkaz mé lásky! A Moravec vytáhnul z krabice obrovské anální dildo o průměru 6 centimetrů dlouhé nejmíň 30 centimetrů.

Tak promiň, kvítečku, odvětil Babiš.


Stav české politiky je na stoletých maximech.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Nebezpečný Brexit ohrožuje Evropu

15. 6. 2016 23:32 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

V obchodních řetězcích Xindl se objevil nebezpečný Brexit. Podle vyjádření obchodního ředitele Xindlu se jedná o prostředek na mytí trhů, který je dodáván z Ruska. Poslední šarže je prý opravdu síla.

„Nalila jsem to do umyvadla a čekám, co to udělá,“ přiznává Alžběta Tichá, majitelka bytu v Žitné 32, kde se stále nedaří opravit odtok umyvadla. "Bublá to už dlouho, ale zatím pořád nic."

Svědkové Jehovovi předpovídají na 23.6. další konec světa, zatím tedy pouze Evropy. Uvidíme, možná přijde i kouzelník. 

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová