HRBATŮV KOSTELEC

Landa: Konvička je blbeček, po mně jdou radikální islamisté, v Česku jsem terč číslo jedna

7. 9. 2016 08:22 - Čechistan - Standa Skandál

Kolem Landy se den co den množí otazníky co vyvádí... podle nás jde o lehkou formu megalomanie, tedy z psychiatrického hlediska jde o vývyšný blud. Proč? protože jsem ho čistě náhodou potkal na Vyšehradě v zahradní restauraci ve Starém purkrabství a všechny ty jeho řeči o opravdu velké věci slyšel.

Landa, který hovořil o síle i jakési energii na Vyšehradě kam rád chodí mimo jiné také říkal sám o sobě: „Jsem megaloman“. Také zmínil před kejkly s radikálními islamisty a skřety, že připravuje něco velkého a Drtinová mu to sežrala i s navijákem.

Tož tak. A národ se může bavit a Landa na úspěchem zviditelnění zase může slavit.

Jenže, když sem se mu díval do očí, tak na to nezapomenu co z něj lezlo. Ale nám přeci dav nemůže věřit ;-)))

Howgh.

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky

Václav Klaus ml. vyzval k opuštění Evropské unie

"Nevidím jinou cestu, než vypadnout z Evropské unie a tvrdě kontrolovat vlastní hranice. I za cenu, že o třetinu zchudneme," napsal Klaus na Facebooku.

V následujícím postu, který vzápětí stáhl, uvedl ještě: "A vy si mě příště demokraticky zvolíte prezidentem, a nebo králem Václavem VI. Já už chci k tomu korytu doprdele taky!"

Klaus se poté omluvil, že přestřelil, pročež příspěvek stáhl, a že to tak nemyslel. Ke korytu, samozřejmě, prý chce, ale uctívá především principy demokracie, a tak se rozhodně sám do ničeho nepohrne. "Však oni to za mě soudruzi z novinky.cz už nějak zařídí," dodal.

Maximálně prý zatím vystřídá Petra Fialu v čele ODS, „protože ten je tam jenom do počtu, než se objeví někdo silnější, což jsem já,“ stálo v dalším facebookovém prohlášení. Teprve poté má nastat vhodná doba k prezidentství či království.

„Ta koryta jsem navíc myslel pouze jako metaforu moci,“ hájil se dále.

„A to zchudnutí o třetinu - no víte, utahování opasků máme v rodině, na to byl můj táta expert,“ uzavřel Klaus.

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz

Na Smíchově bude šedesátimetrové ruské kolo

Šedesát metrů vysoké kolo chce na Smíchově umístit nizozemská společnost Dutch Wheels.

„Ten termín je trochu zavádějící, protože vlastně půjde o kolo značky Ukrajina,“ upřesňuje van Dalen z Dutch Weels.

Firma sází na tzv. wow faktor. "Kolo upoutá pozornost úplně všech. A pokud z něj spadnete, vyrazí dech," řekl dále van Dalen.

Ruské kolo na vizualizaci

Ruské kolo na vizualizaci

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Dívenka z Kladenska se oběsila ve škole kůli vysvědčení ze školy

1. 7. 2016 11:22 - Čechistan - Standa Skandál

Sebevražd z hodnocení škol pribývá a tak se začíná ukazovat, že školství začíná být kurevsky životu nebezpečné.

Ufff... Jednu věc asi nikdy jako „indián“ nepochopím. Jak těm papírům (vysvědčením, diplomům, občankám, řidičákům aj.) může vůbec někdo věřit. Ani na vytírání prdele to dobrý není.
Jak můžeme věřit, že hodnocení nějakých pochybných soudružek učitelek a soudruhů učitelů může mít vliv na úctu k sobě samému. Ta holčina si hlavně měla říct: NASRAT!

FUCK THEM ALL. A připojte se také k davovému pálení vysvědčení ze základky, které jsem před pár lety udělal. Všechno shořelo a nezajímá mě co mi „dali“. Tímto aktem jsem položil školství na roveň hovnu a zneuctil řádně státní doktrínu. Prostě jsem ho vzal a spálil, jako soudružka Ing. et Mgr. Kačenová, CSc.. Nechal jsem si jen diplom z vejšky, kdybych s ním náhodou musel šermovat u zaměstnavatele (tedy „zaměstnání“ jako nejkrajnější řešení přežití v kapputtalismu!), ale beztak je mi to u prdele. Být zaměstnancem a poslouchat diktát nějakýho kripla nadřízenýho, kterej má mnohem menší schopnosti než já sám - to je to samý jako ve škole!

Vlastní sebeúcta a hrdnost je to co celá tahle zkurvená pseudospolečnost pošlává - a ten oběšenec je jen důkazem.

Vespolek serme na pýchu, protože ta zabíjí nechte idioty bez vlastního já, ať šplhají po tyčích a žebřících známek, kariér a jiných her. Je třeba ovládnout jen kapitál a nechat idioty ať se pinoží, ať si kurví zdraví, a věří ve své pseudo-firmičky.
Ať se honí za svými vilami, předraženými prdelovozy - ať mají ten pocit, ale smrt je to s čím koketují.

Vlastní Ego je zaslepí. Zůstat příčetný (tj. nesedat na lep cizích hajzlíků) znamená vyhrát hru jménem „život“ v konzumu, v týhle zkurevný společnosti pijavic. A tyhle idioty je legální ojebat - a hlavně jim nepomáhat, a když tak jedině do hrobu.     

A jednu zprávu posílám soudruhovi z FEL ČVUT Prof. Haaszovi - ty zmrde, tys mě málem nenechal dodělat školu, když jsi mi nechtěl uznat dva předměty z digitálního zpracování signálu, takže jsem tě proklel a přál ti ať zhyneš, protože seš karierní hajzl a vlastně seš ubožák. Nakonec sem vám diplomku prodal jak marketingovej mág a dali jste mi za jedna. Na škole máte pár skvělech lidí, který mám rád, ale jinak je to tam prolezlý neschopnejma myšma. Eště po sedmi letech si vzpomínám jak jsem chodil zhnusenej po chodbě sem a tam a „zpracovával“, jak je možný tahle ponižovat naprůměrně nadanýho člověka, kterej elektroniku umí, živí se jí už na škole, dokonce dostal i stipendium, kterej na školu šel z upřímnýho zájmu a dospěl jsem k témuž: No a co! Beztak vás nepotřebuju abych dělal co dělám, protože zaměstnancem stejnak nebudu. A tohle si měla říct ta holka co si uvázala oprátku. Věřím, že rodičům a učitelkám se z toho udělá tak šoufl, že brzy zdechnou.

 

Tak si tu nororicky známou krávu magistru a inženýrku taky užijte, však je přeci dokonalá a perfektní ženská (jak sama říká)!