HRBATŮV KOSTELEC

ŠOK! Bývalému présidentovi Zemanovi posrali hrob ve státní svátek!

28. 10. 2016 08:15 - Čechistan - Standa Skandál

STRAŠNICE - Zeman strašící v hrobě ve Strašnicích nemá klid ani po smrti. Na Den vzniku samostatného československého státu mu jeho náhrobek opět pokálela skupina neznámých vandalů.

"Je to otřesné vandalství, ale co chtěl to má. A ten jeho hrob, ten smrdí na třicet metrů daleko nasládlou pachutí hoven, chlastu, chcanek a cigaretového dýmu. Je to desetkrát horší, než půl roku nevyvážená toi-toika s bezdomovcem", soudí jednomyslně členové vlády ČR.

Miloš Zeman ku příležitostí sraní ve státní svátek opět vstal z hrobu a stežoval si, že mu hovna s chcankama zatekly za krk. Což bylo jediné prohlášení co vydal ve státní svátek.  

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrchAktualizace: K incidentu se přihlásila virtuální fekální frakce Pražské kavárny Davida Černého vyvařená z jitřních snů Miloše Zemana. Umělec David Černý se nedávno na Zemana (jeho sochu) také vysral a soudí, že „Sraní na Zemana“ je jediným možným politickým vyjádřením, který Zeman musí brát vážně.

„On zalezl číňanům tak hluboko do prdele, až je celej vod hoven“, soudí Černý.

Vláda ČR uvažuje také o úplném zplynování zombie M.Z., která si nedá pokoj a stále vylézá z hrobu. Odborníci na fumigaci potkanů doporučují nasazení plynu Uragán D2.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

Český týden v XINDLu

25. 10. 2016 10:04 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Vánoce jsou sice ještě za dveřmi, ale v XINDLu právě začíná slevový shon!

Tak například: Medaile prezidentská 50g za 5000 Kč, Státní vyznamenání Celoživotní dílo 4500 Kč, Nobelova cena míru 25g za pouhých 8000 Kč a teď se poserte: Vánoční kolekce medailí Václava Havla 5 tun á 20000 Kč s odvozem do 10 km zdarma!

Tak neváhejte a pojďte si užít měsíc slev v XINDLu! Soutěžte také o knihu Nenapsaných článků Ferdinanda Peroutky s vlastnoručním podpisem prezidenta Zemana!

XINDL vás baví!

(Tento článek je komerční sdělení.)


R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

Dálnice D8 se po čtyřech letech od otevření náhle propadla a přesunula do Prackovic.

20. 10. 2016 17:06 - Čechistan - Standa Skandál

Čtyři roky po otevření dálnice D8 došlo k druhému rozsáhlému sesuvu. Dálnice se tak defakto přesunula do Prackovic. Na místě je 1024 3D obětí, záchranáři jsou už zbyteční. Oběti jsou zavaleni zeminou o mocnosti několika metrů.

Další fatální sesuv potkal po dlouhých přívalových deštích dálnici D8, která už byla jedou postižena sesuvem.

Po dlouhém osmiletém cyklickém období sucha v letech 2015-2017 se sesuvná akumulace stabilizovala, kdy také došlo k otevření dálnice. Po povodních v nynějším roce 2022 se svah nad Prackovicemi podmáčel a 40 metrů silná akumulace se začla posouvat až se utrhla v pásmu 2 kilomterů a přesunula se defakto celá do Prackovic. Rozdíl výšky od Labe nad dálnici k železnici je totiž neuvěřitelných 200 m což odpovídá stoupání svahu 15%.

K podmáčení akumulace přispěl lom na vrcholu Kubačka, který umožňuje zasakování vod hluboko až na úroveň nepropustných hornin.

Přeživší 3 obyvatelé Prackovic budou vysídleni. Zátaras, který ucpal kus toku Labe si vyžádá odtěžení několika milionů kubíků zeminy. Na místě se začíná tvořit jezero. Náklady půjdou do desítek miliard korun.

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!
R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

DISCLOSURE: Vize, která nás teprve čeká na základě odhadu geologů, kteří první sesuv očekávali nějakých 20let.

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

Francouzská módní policie trestá české řidiče za nevhodný účes či úsměv

12. 10. 2016 09:16 - Čechistan - Standa Skandál

PARIS - Něco co češi nečekali. Pokuty 150 Eur za špatný účes, zmuchlanou kravatu, nebo pomačkanou košili. Za umazanou obuv, nebo dva dny neprané spodní prádlo jsou pokuty mírnější a to jen 100 Eur. To je nová realita na francouzských výběrových dálnicích.

Excellente expression toujours dans la route (na cestě vždy výborný výraz  pozn.red.), to je nová doktrína francouzské dopravní módní policie a tresty za nedodržení módních dopravních předpisů sahají vysoko.

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s."Móda se musí dostat i na silnice a hlavně za volant, kdo se má na ty české umazance koukat v zrcátku! Mě to vždy znechutí jízdu. Jen uvidím CZ nebo českou značku a radši se na řidiče nekoukám. Zase bych se pozvracel.", tvrdí ředitel módní policie, Charles Bijoux.

„Na základě zkušeností s probíhající akcí “Excellente expression toujours dans la route" začne Francouzská policie vydávat po roce 2018 Řidičské módní oprávnění, které se stane součástí francouzského řidičáku. Když ale kontrolujeme ty platy českých řidičů, težko na to někdo dosáhne.", vysvětlije změny legislativy Bijoux.  

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová

Řidič vezoucí zboží nebo lidi do Francie má od 1. července povinnost jezdit slušně oblečený, dobře vypadající ale má povinnost dosáhnout francouzské průměrné mzdy. Jde i ale o další sociální pravidla, týkající dobrých způsobů, pracovní doby i odpočinku, práce přesčas, ochrany zdraví při práci a obojnosti pohlaví. Řidiči budou muset být hermafroditi či bezpohlavní, aby dosáhli genderové vyváženosti.

Ředitel francouzské módní policie - Charles Bijoux