HRBATŮV KOSTELEC

Kriminál Václava Havla, tak se bude nově jmenovat Věznice na Borech

3. 10. 2016 07:54 - Čechistan - Standa Skandál

Roky které strávil Václav Havel ve vězení na Borech bude připomínat zbrusu nové jméno věznice:Kriminál Václava Havla.

Havel si na Borech poseděl docela krátce a to od 30. července 1981 až do 28. ledna 1983. Po tom, co neoficiálně přistoupil na neformální „spolupráci“ s režimem byl propuštěn. Spoluprací se myslelo vyuřití Havla v budoucnu, třeba na présidentský post - operací s krycím názvem „Výstřel“ (z lochu přímo na Hrad).

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.

Podle Havla to bylo velmi podnětné období, protože se na místě setkal s řadou velmi vzdělaných intelektuálů a profesorů, stejně jako se člověk mohl přiučit na hodinách při topení v uhelných kotelnách. Tam za bolševika pracovali převážně profesoři a primitivové bez základního vzdělání.

Součástí nového názvu a loga kriminálu na Borech bude samozřejmě srdíčko. A srdíčko, to veliké, červené co zářilo nad Prahou bude instalováno v počtu osmi kusů na každé křídlo věznice.

Havlovy Trenky na půl žerdi budou vlát na střední kopuli věznice. Havel je prý měl dost řidké.

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.Autorem nápadu na přejmenování věznice senátor Lumír Aschenbernner (OBS) a jeho pseudopseudopřátelé.

"Nejsem dobrodruh, nejsem člověk s dobrodružnými sklony, a přesto jsem měl velmi dobrodružný život s plzeňským pivem. Pravděpodobně proto, že tomu chtěly dějiny, nebo snad osud, karma, říkejte si tomu jak chcete, ale já vím, že jsem nebyl dobrodruh, raději jsem si přihnul a pobafal. A nikoliv proto, že jsem to chtěl já, já vlastně nic nechtěl, to osud, to osud, já nic.", prohlásil Havel při výročí nástupu do kriminálu 30.července 2007.

R.E.K.L.A.M.A

Co ještě nebylo Havlovo?

Odpadkové koše Václava Havla

Chřipka Václava Havla

Informační tabule Václava Havla

Mísa présidenta Václava Havla

Náměstí a Díra Václava Havala

Lavičky václava Havla zamořují celý svět

Zlín se přejmenoval na Havlov

a konečně s Václavem Havlem se roztrhl pytel.

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

Hitler i Karel IV - gentlemani, kteří by i dnes ocenili český výrobek Uragán D2

1. 10. 2016 09:06 - Čechistan - Standa Skandál

Uragán D2 (znáte z TV) je ryze český fumigační přípravek nejen na hlodavce a hmyz, nástupce tak popuárního Zyklonu B, který tak rád využíval gentleman s krví na rukou Adolf Hitler.

„Ten Peroutkův článek “Hitler je gentleman" je bezvýznamná sračka proti tomu co si můžete koupit z Draslovky a.s.", komentoval prasedent Miloš Zeman nový výrobek Uragán D2, nástupce Zyklonu B.

Populární panovník Karel IV, kterého si češi zvolili jako nejvýznamějšího čecha, který vedl rozsáhlé pogromy na židy by Uragán ocenil. Hitlerovi prý Zyklon B umožnil mnohem progresivnější postup ve fumigaci židů, romů a jiných „podřadných ras“, myslí si historik Peroutka.

Uragán D2 je stabilizovaný kapalný kyanovodík (min. 97,6%), zcela nasáklý do porézní hmoty, plynotěsně uzavřený v plechovkách. Tedy podává se stejně jako Zyklon vysvětluje složení výrobku Jan Popravil, chemik Draslovky.
Stabilizace kyanovodíku se provádí kyselinou fosforečnou v množství 0,1 % a oxidem siřičitým v množství asi 1%.

„D dvojka“ je perspektivní fumigační přípravek, který už zatočil s kedjakým šmejdem. Uragán prý žádnou reklamu už nepotřebuje, Goebels udělal tolik práce, že není potřeba dalších sto let žádného marketingu.", uvádí obchodní ředitel Draslovky Jebavý.

Uragán D2 - česká tradice ve vyhlazování

 

DISCLOSURE: Hrbatův Kostelec.cz si neklade za cíl poškodit obchodní zájmy Lučebních Závodů Draslovky a.s., nicméně chceme hravou uměleckou formou ukázat na tragicky nevhodný název výrobku s pohnutou historií. Nebo to bylo zvoleno tak, aby přípravek nepotřeboval reklamu? V žádném případě se nesanažíme spojovat a nespojujeme nynější subjekt Lučební Závody Draslovka a.s. s režimem fašistického německa z let 1939-1945.

Pro méně chápavé drsných vtípků: Adolfa Hitlera považujeme za psychopata. Fašizmus i nacismus nekompromisně odsuzujeme. O Karlovi IV máme vážné pochybnosti o tom, že to byl slušný člověk. Spíš to vypadá, že to byla taky pěkná krvelačná bestie.

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.

Piazzetta Národního divadla ponese jméno Václava Havla

28. 9. 2016 16:04 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Piazzetta Národního divadla nově ponese název Záchod Václava Havla. „Václav Havel tam dolů vždycky chodil chcát,“ upřesnuje ředitel ND Jan Burian.

Také primátorka Adriana Krnáčová (ANO) se domnívá, že "tento prostor výborně vystihuje a reprezentuje to, o co Havel usiloval."

Architekt Prager, který navrhl Novou scénu i piazzettu, již tehdy počítal s jejím přejmenováním. "Objednali jsme dvacet kubíků moči, patnáct bezdomovců a celé to tam vyskládali. Docela se to uchytilo. Nyní jsme připraveni," říká Prager.

Objevily se však kritické hlasy, že piazzetta je příliš malý prostor, aby nesla Havlovo jméno. "Kvůli tomu jsme ještě navrhli přejmenovat ten zaprášený tunel, který vede mezi piazzettou a divadlem. Bude se jmenovat Díra Václava Havla," dodává Burian.

 

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

Iveta Bartošová je horkou kandidátkou na présidentku ČR

19. 9. 2016 12:59 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Iveta Bartošová poté co vstala z mtrvých, natočila řadu nehudebních klipů, sjela řadu neživých koncertů a vydala kuchařku se rozhodla kandidovat na présidentku České Rapubliky!

Iveta chce kandidovat hlavně proti Miloši Zemanovi jako alternativní kandidát a prý má i lecos společného s Milošem jako chlastání. To prý ocení češi jako vychlastaný národ. Prý měla ráda i tu Becherovčičku s párkem mimo rohlík na tácku.

Iveto jaký máš program jako první présidentka ?

"Hlavně, Chce se mi řvát!"

"A chci taky na hradbách zpívat všem."

To je pěkné Iveto, a nějká politika?

"Politika je děvka prodejná. Jebají vás a jebáte je."

Rozumím. Ale přecijenom...

"Jaké přecijenom, chci zpívat i jako prezidentka, co si o době vůbec myslíte?!"

Omlouvám se a děkuji za rozhovor.

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.


R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.