HRBATŮV KOSTELEC

V Česku se děje veliké hovno

6. 11. 2016 15:57 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Česká republika se dostala do první desítky států, v nichž se děje veliké hovno. Obsadila první příčku

„Dlouho jsme zvažovali, zda ČR umístit na první nebo na druhou pozici,“ říká Alexander Govněnko z ruské TV Govnosti, která žebříček sestavuje.

"Ovšem poslední politické dění v České politice, zejména kauza Herman vs. Dalajláma vs. Zeman nás přesvědčilo, že Česko má na to, aby první příčku s přehledem obsadilo."

Govněnko pokračuje: "Jednotlivé kauzy u nás ohodnocujeme na stupnici hovnosti od 1 do 10. Nejzávažnější kauzy, většinou ze světa, mají jedničku, ale ty vaše, ty se blíží k nejvyšší desítce a jen občas zavadí o osmičku."

Ruská TV Govnosti dále chystá z Česka vysírat televizní kanál TV Kanál. "Chceme svět zpravit o všech těch vašich hovnech. Bude se to nonstop vysírat přes družice do celého světa."

Projekt má za cíl, ponořit celý svět do sraček. „S americkými imperialisty zatočíme a ČR v tom sehraje zásadní roli,“ uzavírá Govněnko.

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

ŠOK! Bývalému présidentovi Zemanovi posrali hrob ve státní svátek!

28. 10. 2016 08:15 - Čechistan - Standa Skandál

STRAŠNICE - Zeman strašící v hrobě ve Strašnicích nemá klid ani po smrti. Na Den vzniku samostatného československého státu mu jeho náhrobek opět pokálela skupina neznámých vandalů.

"Je to otřesné vandalství, ale co chtěl to má. A ten jeho hrob, ten smrdí na třicet metrů daleko nasládlou pachutí hoven, chlastu, chcanek a cigaretového dýmu. Je to desetkrát horší, než půl roku nevyvážená toi-toika s bezdomovcem", soudí jednomyslně členové vlády ČR.

Miloš Zeman ku příležitostí sraní ve státní svátek opět vstal z hrobu a stežoval si, že mu hovna s chcankama zatekly za krk. Což bylo jediné prohlášení co vydal ve státní svátek.  Aktualizace: K incidentu se přihlásila virtuální fekální frakce Pražské kavárny Davida Černého vyvařená z jitřních snů Miloše Zemana. Umělec David Černý se nedávno na Zemana (jeho sochu) také vysral a soudí, že „Sraní na Zemana“ je jediným možným politickým vyjádřením, který Zeman musí brát vážně.

„On zalezl číňanům tak hluboko do prdele, až je celej vod hoven“, soudí Černý.

Vláda ČR uvažuje také o úplném zplynování zombie M.Z., která si nedá pokoj a stále vylézá z hrobu. Odborníci na fumigaci potkanů doporučují nasazení plynu Uragán D2.

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

Český týden v XINDLu

25. 10. 2016 10:04 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Vánoce jsou sice ještě za dveřmi, ale v XINDLu právě začíná slevový shon!

Tak například: Medaile prezidentská 50g za 5000 Kč, Státní vyznamenání Celoživotní dílo 4500 Kč, Nobelova cena míru 25g za pouhých 8000 Kč a teď se poserte: Vánoční kolekce medailí Václava Havla 5 tun á 20000 Kč s odvozem do 10 km zdarma!

Tak neváhejte a pojďte si užít měsíc slev v XINDLu! Soutěžte také o knihu Nenapsaných článků Ferdinanda Peroutky s vlastnoručním podpisem prezidenta Zemana!

XINDL vás baví!

(Tento článek je komerční sdělení.)


R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.

Dálnice D8 se po čtyřech letech od otevření náhle propadla a přesunula do Prackovic.

20. 10. 2016 17:06 - Čechistan - Standa Skandál

Čtyři roky po otevření dálnice D8 došlo k druhému rozsáhlému sesuvu. Dálnice se tak defakto přesunula do Prackovic. Na místě je 1024 3D obětí, záchranáři jsou už zbyteční. Oběti jsou zavaleni zeminou o mocnosti několika metrů.

Další fatální sesuv potkal po dlouhých přívalových deštích dálnici D8, která už byla jedou postižena sesuvem.

Po dlouhém osmiletém cyklickém období sucha v letech 2015-2017 se sesuvná akumulace stabilizovala, kdy také došlo k otevření dálnice. Po povodních v nynějším roce 2022 se svah nad Prackovicemi podmáčel a 40 metrů silná akumulace se začla posouvat až se utrhla v pásmu 2 kilomterů a přesunula se defakto celá do Prackovic. Rozdíl výšky od Labe nad dálnici k železnici je totiž neuvěřitelných 200 m což odpovídá stoupání svahu 15%.

K podmáčení akumulace přispěl lom na vrcholu Kubačka, který umožňuje zasakování vod hluboko až na úroveň nepropustných hornin.

Přeživší 3 obyvatelé Prackovic budou vysídleni. Zátaras, který ucpal kus toku Labe si vyžádá odtěžení několika milionů kubíků zeminy. Na místě se začíná tvořit jezero. Náklady půjdou do desítek miliard korun.

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!

DISCLOSURE: Vize, která nás teprve čeká na základě odhadu geologů, kteří první sesuv očekávali nějakých 20let.

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.