HRBATŮV KOSTELEC

Václav Klaus mladší se dal na automatické psaní a stal se kremlobotem

14. 11. 2016 09:24 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Po nedávné hospitalizaci Klause mladšího v PL Bohnice se podařilo produkci snížit a stabilizovat. Obrat ale nastal po volbách v USA.

MUDr. Cynický se domnívá, že si Klaus zase vysadil antipsychotikum haloperiodol poté co byl propuštěn ve stabilizovaném stavu do domácího ošetřování.

"Zase píše a píše a píše... nedá se to ani učíst, on už asi přešel do automatického psaní jako Sybila. Začínám se obávat i o tu Němcovou, která si zase vysinla americkej radar.", komentuje situaci na serveru Hovinky ošetřující lékař Cynický.

Václav Klaus mladší mimo jiné také řídí a vyučuje na hospodských univerzitách PORG nový jazyk ALCOTALK místo zastaralého SMALLTALK.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie."Zato mně, když jsem si dal ve středu na Facebook obří americkou vlajku,
tam někteří jejich čeští bratři ve zbrani psali, že jsem ruskej poskok a kremlobot. Ochrání nás Habsburkové, Sovětský svaz nebo Bruselský svaz. ", tvrdí Klaus.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

"Známý z Ostravska mi vyprávěl, že mají velký starý barák, vytopit ho není sranda a bojují za každou korunu. Měli prastarý kotel, který každé tři hodiny běhával nafutrovat. Ráno tam byla zima jak v norně, pak zase vedro, že větrali a pak zase zima, zase vedro, zase zima. Když byl za prací mimo domov, byl to problém, neb žena doma s malým děckem a „strejda v patře už má svoje léta a většinou je nalitej“. No ale teď byla ta kotlíková dotace a mají zbrusu nový sofistikovaný kotel, který stál 150 tisíc nebo kolik, ale snad 120 tisíc je z dotace. Dosud dobrý.", tvrdí Klaus.

"Přenesme se od dýmu z Ostravska do křišťálově čistého vzduchu na pomezí Krkonoš a Jizerek. I tady řádí regulace. Jedni manželé tu vybudovali hotýlek, teď už tedy pětihvězdičkový malý hotel. Podle mě jasná jednička v ČR. Je to tedy drahý jak prase, ale měli jsme tam svatbu a tak tam jednou za rok z piety jezdíme na dva tři dny. ", tvrdí Klaus.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

V Česku se děje veliké hovno

6. 11. 2016 15:57 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Česká republika se dostala do první desítky států, v nichž se děje veliké hovno. Obsadila první příčku

„Dlouho jsme zvažovali, zda ČR umístit na první nebo na druhou pozici,“ říká Alexander Govněnko z ruské TV Govnosti, která žebříček sestavuje.

"Ovšem poslední politické dění v České politice, zejména kauza Herman vs. Dalajláma vs. Zeman nás přesvědčilo, že Česko má na to, aby první příčku s přehledem obsadilo."

Govněnko pokračuje: "Jednotlivé kauzy u nás ohodnocujeme na stupnici hovnosti od 1 do 10. Nejzávažnější kauzy, většinou ze světa, mají jedničku, ale ty vaše, ty se blíží k nejvyšší desítce a jen občas zavadí o osmičku."

Ruská TV Govnosti dále chystá z Česka vysírat televizní kanál TV Kanál. "Chceme svět zpravit o všech těch vašich hovnech. Bude se to nonstop vysírat přes družice do celého světa."

Projekt má za cíl, ponořit celý svět do sraček. „S americkými imperialisty zatočíme a ČR v tom sehraje zásadní roli,“ uzavírá Govněnko.

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

ŠOK! Bývalému présidentovi Zemanovi posrali hrob ve státní svátek!

28. 10. 2016 08:15 - Čechistan - Standa Skandál

STRAŠNICE - Zeman strašící v hrobě ve Strašnicích nemá klid ani po smrti. Na Den vzniku samostatného československého státu mu jeho náhrobek opět pokálela skupina neznámých vandalů.

"Je to otřesné vandalství, ale co chtěl to má. A ten jeho hrob, ten smrdí na třicet metrů daleko nasládlou pachutí hoven, chlastu, chcanek a cigaretového dýmu. Je to desetkrát horší, než půl roku nevyvážená toi-toika s bezdomovcem", soudí jednomyslně členové vlády ČR.

Miloš Zeman ku příležitostí sraní ve státní svátek opět vstal z hrobu a stežoval si, že mu hovna s chcankama zatekly za krk. Což bylo jediné prohlášení co vydal ve státní svátek.  

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.Aktualizace: K incidentu se přihlásila virtuální fekální frakce Pražské kavárny Davida Černého vyvařená z jitřních snů Miloše Zemana. Umělec David Černý se nedávno na Zemana (jeho sochu) také vysral a soudí, že „Sraní na Zemana“ je jediným možným politickým vyjádřením, který Zeman musí brát vážně.

„On zalezl číňanům tak hluboko do prdele, až je celej vod hoven“, soudí Černý.

Vláda ČR uvažuje také o úplném zplynování zombie M.Z., která si nedá pokoj a stále vylézá z hrobu. Odborníci na fumigaci potkanů doporučují nasazení plynu Uragán D2.

Český týden v XINDLu

25. 10. 2016 10:04 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Vánoce jsou sice ještě za dveřmi, ale v XINDLu právě začíná slevový shon!

Tak například: Medaile prezidentská 50g za 5000 Kč, Státní vyznamenání Celoživotní dílo 4500 Kč, Nobelova cena míru 25g za pouhých 8000 Kč a teď se poserte: Vánoční kolekce medailí Václava Havla 5 tun á 20000 Kč s odvozem do 10 km zdarma!

Tak neváhejte a pojďte si užít měsíc slev v XINDLu! Soutěžte také o knihu Nenapsaných článků Ferdinanda Peroutky s vlastnoručním podpisem prezidenta Zemana!

XINDL vás baví!

(Tento článek je komerční sdělení.)


R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky